%45’e Varan Fiyat Avantajından Nasıl Faydalanırım?

Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerini karşılaştırarak kaskoda %45'e varan fiyat avantajını yakalamanın yolu Sigortam.net’te!

Kaskoda %45'e Varan Fiyat Avantajı Nedir?

Sigortam.net müşterilerine en doğru zamanda, en iyi fiyata sigorta alabilmeleri için tüm imkanları sunar ve sigortada yüzde 45'e varan fiyat avantajına olanak sağlar.

Bütün şartlar aynı olsa da, her bir sigorta şirketi kendi fiyatlandırma politikası kapsamında aynı kişi için farklı fiyat tekliflerini sunar.

Sigortam.net’in sunduğu çoklu alternatifler ile, Sigortam.net’ten kasko teklifi alacak kişilerin aldığı en yüksek ve en düşük fiyat farkı %45’e kadar çıkabilir.

Aynı kişi ve aynı araç için sigorta şirketlerinin verdiği teklifleri etkileyen faktörler arasında;

 • Her bir şirketin kendi risk değerlendirme politikası,
   
 • Teminat kapsamları
   
 • Taksit sayısının az veya çok olması gibi ödeme seçenekleri sayılabilir. 

Sigortam.net’ten kasko alacak kişiler bu teklifler sayesinde hem teminatlarda hem de ödeme seçenekleri ve tutarları arasında karşılaştırma rahatlığı yaşar, teminatların kasko fiyatları üzerindeki etkisini net olarak olarak görür ve araç kaskosu yaptırma kararına kolayca varabilir.

% 45'e Varan Fiyat Avantajına Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Sigortam.net’ten yüzde 45'e varan fiyat avantajı ile kasko yaptırmak için basit adımlar yeter!

 • Kasko fiyat sorgulama formunu doldurun,
   
 • Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin size özel tekliflerini anında online olarak görün,
   
 • Sigorta şirketlerinin size özel sunduğu kasko tekliflerinin fiyat ve teminatlarını karşılaştırın,
   
 • %45’e varan fiyat farkı ile, dilediğiniz kasko teklifini seçin,
   
 • Dilerseniz online, dilerseniz 7/24 hizmet sunan 444 24 00 Sigorta Destek Hattımızı arayarak kasko sigortanızı alın.

Unutmayın, Sigortam.net’e bakmadan kasko sigortası alınmaz!

  

Benzer İçerikler

Kurban Bayramı Trafiğine Hazır mısınız?
Kurban bayramına çok az bir zaman kaldı. Bu bazılarımız için tatil, bazılarımız içinse memleketlerimize dönüp...tanıdıklarımızla hasret gidermek için bir fırsat. Her ne nedenle olursa olsun bir çok insan bayram öncesi ve sonrasında yollara...dökülüyor. Hem özel araçların hem de otobüslerin sayısının arttığı, trafiğin yoğunlaştığı bu bayram trafiği...ne yazık ki trafik kazalarının yaşanmasına da neden oluyor. 

İstatistikler, son 5 yılda dini bayramların öncesi ve...sonrasında 10 bin 955 trafik kazası meydana geldiğini gösteriyor. Her bayram, gündemi yoğun olarak meşkul eden bu...kazaların nedeni trafik yoğunluğunun yanı sıra, dikkatsizlik, hoşgörüsüzlük, acelecilik, kurallara uyulmaması, yorgun araç...kullanılması gibi sürücü kaynaklı etkenler.

Trafiğe Çıkmadan Önce Alınması Gereken Önlemler

Bayram tatili...veya aile ziyaretleri için yola çıkmadan önce alınacak basit önlemler ve yolculuk boyunca birkaç hususa dikkat edilerek, kaza riskini...en aza indirmek mümkün.

Yola çıkmadan önce:

• Araçların teknik özelliklerine uygun bakımlarının mutlaka...yapılmalı,
• Hava ve yol şartları önceden araştırılıp öğrenilmeli, gerekirse ekstra önlem alınmalı, • Sürücü mutlaka iyi bir şekilde dinlenmiş olmalı, dalgın, uykusuz, yorgun, özellikle alkollü ve uyuşturucu etkisi...yapabilecek ilaç içerek direksiyona geçmemeli.

Yolculuk boyunca:

• Yolculuk süresince ağır ve yağlı yemekler...yenilmemeli,
• Hava, yol ve görüş şartlarına göre hız ve fren mesafesi ayarlanmalı,
• Sık sık mola...verilmeli,
• Kurallara titizlikle uyulmalı, hatalı sollama yapılmamalı, emniyet kemeri mutlaka kullanılmalı, • Karayollarındaki işaret ve işaretçilere uyulmalı.

Ne kadar dikkatli olur, her türlü durum için önlem almış...olursanız olun, trafik yoğunluğu içerisinde tatsız bir durum yaşamanız yine de söz konusu olabilir. Böyle bir olay yaşanması...durumunda kasko sigortası ve trafik sigortası yaptırmış olmanız, yaşayacağınız olası tatsız...bir durumda daha az zararla atlatmanızı sağlayacaktır.

Trafik ve kasko sigortalarınızı bir kaç adımda kolayca...yaptırmak için Sigortam.net uzmanlarından teklif alabileceğinizi...unutmayın.

İyi yolculuklar ve iyi bayramlar dileriz.