Sigortam.net’te aracınızı %50’ye varan fiyat avantajına ek 150 TL İndirimle Sigortalatın!

Kasko ve trafik sigortasında kaçırılmaz 150 TL ek indirim sizin! Sigortam.nette 20 sigorta şirketinin tekliflerine 2 dakikada ulaşın.

%50’ye varan fiyat avantajına sahip en uygun kaskoyu 125 TL, trafik sigortasını 25 TL ek indirimle hemen satın alın, taksit taksit ödeyin.

Tam 150 TL ek indirimi kapmak için kampanya kodunuzu alıp 444 24 00 numaralı Sigortam.net Sigorta Destek Hattı’nı aramanız yeterli!

Sigortam.net, 7 gün 24 saat 17 yıllık tecrübesi ile her an yanınızda!

Son geçerlilik tarihi: 31.12.2018

Kampanya Koşulları

1- Kampanya 24 Kasım – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında 444 24 00 numaralı Sigortam.net Sigorta Destek Hattı’ndan alınacak kasko ve trafik sigortası poliçelerinde geçerlidir.

2- Kampanya kapsamında; Sigortam.net’ten alınmış yürürlükte kasko veya trafik sigortası olmayan ZUBİZU üyelerine, kasko sigortası için 125 TL, trafik sigortası için 25 TL indirim sağlanacaktır. Kampanya Sigortam.net’ten alınmış poliçelerin yenilemesi için geçerli değildir.

3- Kampanyadan yararlanmak için ödeme aşamasında Zubizu kodunun Sigortam.net Satış Danışmanına iletilmesi gereklidir.

4- Satın alma aşamasında kod iletilmemesi durumunda kampanyaya sonradan katılım sağlanamaz.

5- Zubizu’dan alınan her şifre 1 kez kullanılabilir.

6- Her poliçe satın alımında kampanyadan yararlanmak için ayrı kod alınmalıdır.

7- Sağlanan indirim oranı, satın alma tamamandıktan sonra 7 iş günü için satın almanın yapıldığı kredi kartına Sigortam.net tarafından iade edilir.

8- Kampanyadan yararlanılarak alınan poliçelerin 90 gün içinde iptal edilmesi durumunda indirim tutarı geri alınır.

9- Kampanya, www.sigortam.net internet sitesi üzerinden alınacak kasko ve trafik sigortası poliçelerinde geçerli değildir.

10- Sigortam.net – Zubizu kampanyası, Sigortam.net’in farklı kampanyaları ile birleştirilemez.

11- Sigortam.net ve Zubizu gerekli gördüğü takdirde kampanya koşullarında değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.