Zurich Sigorta Kasko Sigortası

Müşterilerinin karşılaştıkları riskleri anlamalarına ve yönetmelerine yardımcı olarak, onlar için daha güvenli bir dünya yaratma misyonu ile hizmetlerini sürdüren Zurich Sigorta A.Ş., araç kasko sigortası, trafik sigortası, konut ve sağlık sigortaları branşlarında hizmet vermektedir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

“Mutlu Müşteriler Kulübü” Zurich Sigorta’da

 
Kasko sigortası ve konut sigortası yaptıran müşterilerini “Mutlu Müşteriler Kulübü” altında birleştiren ve bu yolla özel avantajlar ve indirimler sunan şirket, internet üzerinden de hizmet vermektedir.
 
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kendini sürekli geliştiren ve yenilikleri anlık olarak takip eden Zurich Sigorta, aynı zamanda ISO 9001: 2000 Kalite Belgesi sahibidir.

 

Kasko Sigortası’nda Zurich Sigorta

 
Araç kasko sigortalarında uzman olan şirket, “Benim Arabam” adı altında arabanızı güvence altına almaktadır. Zurich Sigorta’nın kasko sigortasında avantajlı teminatları arasında şunlar da yer almaktadır:
 
• İlk yıl %40’tan başlayan yüksek hasarsızlık indirimi,
• Hasarların daha kısa sürede ödenmesi,
• Anahtar kaybolması güvencesi,
• 6 Aylık süre içerinden aracın pert olması halinde sıfır araç bedeli ödenmesi,
• Araç içinden çalınan eşyaların 500 TL’ye kadar olan bedelinin ödenmesi,
• Araçla ilgili hukuksal anlaşmazlıklarda güvence sağlanması.
 
Zurich Sigorta’nın sunduğu “Benim Arabam” paketi ile geniş kapsamlı kasko güvencesine sahip olunabilmekte, en uygun ek teminatlar seçilip poliçe hazırlanabilmektedir.
 
Zurich Sigorta, kasko sigortasının yanı sıra araç destek konusunda aracın çekilmesi, kurtarılması, tamirci gönderimi, lastik değişimi, cam kırılmasında araç nakli gibi hizmetler de vermektedir.

Zurich Sigorta Avantajları Sigortam.net Farkı ile

 
Sigortam.net’in hizmet kalitesinde Zurich Sigorta’nın avantajlı ürünlerinden faydalanabilirsiniz.
 
Zurich Sigorta’nın kasko ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve size uygun sigorta paketlerini incelemek için müşteri temsilcilerimiz ile ister online ister telefonla iletişime geçebilirsiniz.
 
Zurich Sigorta ve diğer kasko tekliflerini görmek için hemen kasko teklifi alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL