444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Zurich Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Zurich Sigorta Hakkında

1872'de İsviçre'nin Zurich şehrinde kurulan Zurich Sigorta, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, ve Latin Amerika'nn olduğu çeşitli pazarlardan oluşan global iştirak ve ofis aracılığı ile hizmet veren sigorta bazlı bir finansal hizmetler satıcısıdır.

Kuruluşundan bu yana, hep ileriye doğru ve global bir bakış açısına sahip olan Grup, İsviçre'de hayat dışı sigorta ürünleri sunan ilk sigorta şirketi, 1912'de ise ABD'deki ilk kıta Avrupası sigortacısı olmuştur.Şirket, bireylere, küçük iş yerlerine, orta ve büyük ölçekli işletmelere ve çok uluslu şirketlere yönelik, hayat dışı ve hayat sigortası ürün ve hizmetlerinden oluşan geniş bir yelpaze sunmaktadır. Zurich, yaklaşık 60.000 çalışanı ile 170’ten fazla ülkede hizmet vermektedir.

Zurich Sigorta Kasım 2013 Reklam Videosu

Zurich Sigorta tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Değer verdiklerimizi koruma tutkumuz bazen bize en akla gelmeyecek şeyleri yaptırır. Sizi çok iyi anlıyoruz çünkü onları koruyabilmeniz için biz de aynı tutkuyla çalışıyoruz.

Zurich Sigorta Anlaşmalı Araç Servisleri için tıklayın.

Sigorta sorgulama, ihtiyacınız olan sigortaya bir çok şirketinin aynı türdeki ürünleri arasından karşılaştırma yaparak seçmenizi sağlar. Sigorta sorgulama ile en uygun teminat ve bütçeye sahip sigorta poliçesine sahip olursunuz.
 
Sigortam.net'ten Zurich Sigorta sigorta sorgulama ile ihtiyaç duyduğunuz kasko sigortası ve zorunlu trafik sigortası branşlarındaki Zurich Sigorta ürününe, diğer şirketlere ait tekliflerle karşılaştırma yaparak ulaşabilirsiniz. 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Plakaya Göre Kasko Fiyatları

Plakanıza Göre Araç Kaskosu için En Uygun Fiyatlar Sigortam.net'te!         Kasko fiyatları illere göre değişiklik gösterir. Yaşadığınız yerdeki araç sayısı ve kaza sıklığı araç kasko fiyatını etkiler. Plakaya göre araç kasko için en uygun fiyatlar Sigortam.net’te! Sigortam.net’ten araç kasko hesaplama yapın, tek bir formla tüm anlaşmalı sigorta şirketlerinin tekliflerini görün, teminatları karşılaştırın. Plakadan kasko sorgulama ile aracınız için en iyi şirketlerin teklifine sadece 3 dk'da ulaşın. Türkiye’de; 2013 Mart itibarıyle 17 milyonun üzerinde araç bulunuyor, bunların 8 milyon […]

Devamını Oku

Yeni Kasko Yasası Sil Baştan!

Yeni kasko yasası 1 Nisan 2013’te yürürlüğe girecek. Yasada kasko ürünleri, rayiç bedel, hasar ödeme ve alkollü araç sürücüleri ile ilgili değişiklikler bulunuyor.
 

Devamını Oku

Dacia Sandero Trafik Sigortası

Dacia Sandero model aracınız için Sigortam.net’ten kolayca trafik sigortası sorgulaması yapın, en iyi şirketlerden en uygun Dacia Sandero trafik sigortasını satın alın.

Devamını Oku