Zurich Tanıtım Reklam Filmi | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Zurich Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Zurich Sigorta Hakkında

1872'de İsviçre'nin Zurich şehrinde kurulan Zurich Sigorta, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, ve Latin Amerika'nn olduğu çeşitli pazarlardan oluşan global iştirak ve ofis aracılığı ile hizmet veren sigorta bazlı bir finansal hizmetler satıcısıdır.

Kuruluşundan bu yana, hep ileriye doğru ve global bir bakış açısına sahip olan Grup, İsviçre'de hayat dışı sigorta ürünleri sunan ilk sigorta şirketi, 1912'de ise ABD'deki ilk kıta Avrupası sigortacısı olmuştur.Şirket, bireylere, küçük iş yerlerine, orta ve büyük ölçekli işletmelere ve çok uluslu şirketlere yönelik, hayat dışı ve hayat sigortası ürün ve hizmetlerinden oluşan geniş bir yelpaze sunmaktadır. Zurich, yaklaşık 60.000 çalışanı ile 170’ten fazla ülkede hizmet vermektedir.

Zurich Sigorta Kasım 2013 Reklam Videosu

Zurich Sigorta tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Değer verdiklerimizi koruma tutkumuz bazen bize en akla gelmeyecek şeyleri yaptırır. Sizi çok iyi anlıyoruz çünkü onları koruyabilmeniz için biz de aynı tutkuyla çalışıyoruz.

Zurich Sigorta Anlaşmalı Araç Servisleri için tıklayın.

Sigorta sorgulama, ihtiyacınız olan sigortaya bir çok şirketinin aynı türdeki ürünleri arasından karşılaştırma yaparak seçmenizi sağlar. Sigorta sorgulama ile en uygun teminat ve bütçeye sahip sigorta poliçesine sahip olursunuz.
 
Sigortam.net'ten Zurich Sigorta sigorta sorgulama ile ihtiyaç duyduğunuz kasko sigortası ve zorunlu trafik sigortası branşlarındaki Zurich Sigorta ürününe, diğer şirketlere ait tekliflerle karşılaştırma yaparak ulaşabilirsiniz. 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Ray Sigorta Kasko Sorgulama

Ray Sigorta kasko sigortası fiyatları için araç kasko hesaplaması yapın, size özel kasko fiyatları içerisinden en uygun kaskoya sahip olun.

Devamını Oku

Mersin Plaka Kasko Fiyatları

Mersin Plaka Araç Kaskosu için En Uygun Fiyatlar Sigortam.net'te!         Kasko fiyatları illere göre değişiklik gösterir. Yaşadığınız yerdeki araç sayısı ve kaza sıklığı araç kasko fiyatını etkiler. 33 plaka araç kasko için en uygun fiyatlar Sigortam.net’te! Sigortam.net’ten araç kasko hesaplama yapın, tek bir formla tüm anlaşmalı sigorta şirketlerinin tekliflerini görün, teminatları karşılaştırın. Mersin'de; 2013 Mart itibarıyle 460 bin araç bulunuyor, bunların 180 bini otomobil. Her dört kişiden biri araç sahibi. Sadece il ve ilçe merkezlerinde her yıl 7 […]

Devamını Oku

Sompo Japan Sigorta Poliçe Sorgulama

Sigorta sektörünün en eski ve lider şirketlerinden Sompo Japon ile sigorta sahibi olmak için Sigortam.net ile Sompo Japan poliçe sorgulaması yapın.

Devamını Oku