Sigortam.net’ten Alabileceğiniz Zurich Sigorta Ürünleri

Zurich Sigorta Grubu küresel ağı ve sahip olduğu geniş ürün porföyüyle sektöründe lider bir sigorta sağlayıcısıdır. Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Asya-Pasifik, Orta Doğu bölgelerinde ve diğer pazarlarda bulunan şube ve ofislerinde 170’ten fazla ülkede hizmet vermektedir. İlk zamanlarda Zurich Finansal Hizmetler Grubu olarak bilinen grup 1872’de İsviçre’de kurulmuştur. 
 
Zurich Sigorta, ISO 9001: 2000 Kalite Belgesi sahibidir. Hizmet kalitesinin ve kritik süreçlerinin farkında olarak bunları iyi yöneten bir kurum olma yolundaki yerinin uluslararası standartlarda ifade edilmesini sağlamıştır.
 
 

Zurich Sigorta Araç Sigortası

 
Sigortam.net’ten aracınız için Zurich Sigorta trafik sigortası ve geniş kapsamlı bir araç kasko sigortası yaptırarak aracınızın ve sizin yaşayabileceğiniz riskleri bertaraf edebilirsiniz.
 
– Kaza sonucu çarpma, çarpışma, devrilme, yanma,
 
– Sigara ve benzeri maddelerin teması sonucu meydana gelebilecek zararlar,
 
– Hırsızlık ve çekilme sırasında oluşabilecek zararlar,
 
– 3. kişilere verilebilecek bedeni ve maddi zararlar,
 
– Şoför ve yolcuların kaza sonucu zarar görmeleri gibi geniş korumalı teminatlarla trafikte rahatça yer alabilirsiniz. 
 
Zurich Sigorta, kasko poliçesi ve hasarsızlığı olan sigortalılarına önemli bir indirim avantajı sunmaktadır. Hasarsızlık indirimi oranları Zurih Sigorta’da %40’tan başlamakta, 2. yıl %50, 3. yıl %60, 4. ve 5. yıllarda ise %70 olarak uygulanmaktadır. Ayrıca aracınızda meydana gelecek hasarlarda, hasarsızlık indiriminiz hemen sıfırlanmamaktadır. 3 yıl ve üstü hasarsızlık indiriminiz mevcutsa, hasar anında hasarsızlık indiriminiz hemen sıfırlanmayıp kademeli olarak düşürülmektedir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Kaza tespit tutanağı ile belgeli %100 rüculu hasarlar, 1 radyo teyp, 1 cam kırılması hasarları, kasko hasarsızlık indiriminizi etkilememektedir. Ayrıca “hasarsızlık koruma klozu” ile aracınızın hasarsızlık indirimi de güvence altına alınmaktadır.
 
Sıfır km. otomobillerde hasarsızlık koruma teminatını da kasko poliçenize dahil ettirdiğiniz takdirde, meydana gelebilecek biri kusurlu olmak üzere en fazla iki hasara kadar hasarsızlık indirimi hakkınız kaybolmamaktadır. Kasko poliçenizde mevcut olan araç sigortası hasarsızlık indirimi, yenileme yapıldığında da aynı indirim oranında devam etmektedir.
 

Sigortam.net’ten Poliçe Almanın Avantajları

Online sigorta karşılaştırma ve satışı konusunda 11 yıldır hizmet veren Sigortam.net’ten hizmet alarak:
 
Farklı sigorta şirketlerinin size ve aracınıza özel verdiği sigorta tekliflerini karşılaştırır, ihtiyaçlarınıza en uygun fiyat ve teminatlı sigorta poliçesine sahip olursunuz.
 
Poliçeniz ve hasarlarınız konusunda 7/24 sigorta uzmanlarından destek alırsınız. 
 
Poliçeniz adresinize ücretsiz teslim edilir.  
 
Kendiniz, sevdikleriniz veya aracınızın güvenliği için sigorta yaptırmayı ihmal etmeyin. En uygun sigorta poliçesini almak için 444 24 00 numaralı telefondan 7/24 bizi arayabilirsiniz.

 

Diğer Sigorta Şirketlerine Ait Ürünler

 

Allianz Sigorta ürünleri                                                                     

Axa Sigorta ürünleri                                                                           

Ergo Sigorta ürünleri                                               

Anadolu Sigorta ürünleri                                                               

Zurich Sigorta ürünleri                                                                     

Aviva Sigorta Ürünleri

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL