444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Zurich Sigorta’da Atama

22 Nisan 2014

Zurich Sigorta Kurumsal ve Ticari Riskler Koordinatörlüğüne Banu Tuncel Aydın atandı.

İş hayatına 1995’te Başak Sigorta Reasürans ve Özel Riskler departmanında başlayan Aydın, 2005‘te Kurumsal Müşteriler Bölüm Müdürlüğü‘ne getirildi. Başak Sigorta’nın satışı sonrası Groupama markası altında yapılanma sürecinde önemli sorumluluklar üstlenen Aydın, 2007’den bu yana Groupama Sigorta‘da hayat ve hayat dışı alanlarda reasürans ve büyük risklerden sorumlu grup müdürlüğü görevini yürütüyordu.

Sigorta sektöründe 19 yıllık profesyonel kariyeri bulunan Aydın, telekominikasyon, enerji, demir ve çelik sektörlerinde faaliyet gösteren büyük müşterin hesaplarının idaresini gerçekleştirdi. İstanbul Üniversitesi’nde İtalyan Dili ve Edebiyatı eğitimi alan Aydın, sonrasında Sigorta Akademisi’ne devam etti ve Denizcilik Sigortası eğitimi aldı. Ayrıca Aydın, Boğaziçi Üniversitesi Finans ve Pazarlama konusunda MBA derecesine sahip.


 

Sigortam.net üzerinden Zurich Sigorta'nın en uygun kasko fiyatları 2014 ve trafik sigortası ücretleri listesine ulaşın, kolayca teklif alın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta uzmanlarımıza ulaşarak ayrıntılı bilgi edinin.


Okumaya Devam Edin

Kadınlar Korkmakta Haklıymış!

12 Haziran 2010 Cumartesi
Araştırmalara göre Türkiye’de sigorta yaptırmak için ilk tercihimiz araba oluyor. Türk erkekleri arabalarını her şeyden çok seviyor!

Sigortacılar, 'Sahte Hasarda Kullanılıyor' Gerekçesiyle Yaşlı Araçları Sigortalamak İstemiyor

28 Mayıs 2010 Cuma
‘Eski model araçları ya sigortalamıyorlar ya da yüksek prim istiyorlar' eleştirilerine sigorta şirketleri, sorunun hiç sigorta yaptırmamış kişilerden kaynaklandığını söylüyorlar.

Kasko Sigortalarında Kanuni Değişiklikler

04 Mayıs 2010 Salı
Eskiden sigortalar ihmalden doğan ihlallerde ödemelerini yüzde 100 kesip mahkemelerde hak kazanmakta iken, şimdi müşterilerinin suçlarını ölçüp sadece tek bir payı kesme hakkına sahip olmaktadırlar.