444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Zurich Sigorta’da Yeni Atama Gerçekleşti

06 Mayıs 2014

Ertan Özay, Zurich Sigorta CFO Vekili olarak atandı. 

Özay, 1997’te Bosch-Siemens mali kontrol departmanında uzman olarak kariyerine başladı. Sonrasında AdvanSA bütçe kontrol ve maliyet muhasebesi uzmanı olarak çalışan Özay, 2003’te Aksigorta iç denetim müdür yardımcısı görevine getirildi ve burada sırasıyla muhasebe, bütçe ve raporlama birim müdürlüğü görevlerini üstlendi.

2006’da Eureko Sigorta mali işler, bütçe ve raporlama departmanı güçlendirilmiş yönetmeni görevini yürüten Özay, 2007’de Groupama Sigorta mali işler müdürü olarak atandı. 2009’da Groupama mali işler ve tahsilat grup müdürlüğü görevini üstlenen Özay, bu görevle birlikte Groupama Sigorta, Groupama Emeklilik ve Groupama Inv. Bosphorus Holding yönetim komitesi üyeliği görevini de sürdürdü.

 


Özay son olarak BNP Paribas Cardif’e bağlı hayat, hayat dışı ve bireysel emeklilik şirketlerinin muhasebe, bütçe ve raporlama direktörü olarak çalışmıştı.

İTÜ İşletme Mühendisliği Bölümü mezunu olan Özay, 1997’de aynı üniversitede MBA derecesini tamamladı.

Sigortam.net üzerinden Zurich Sigorta'nın en uygun 2014 kasko ve trafik sigortası fiyatlarıyla kolayca teklif alın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta uzmanlarımıza ulaşarak sigorta ile ilgili ayrıntılı bilgi edinin.


Okumaya Devam Edin

Kadınlar Korkmakta Haklıymış!

12 Haziran 2010 Cumartesi
Araştırmalara göre Türkiye’de sigorta yaptırmak için ilk tercihimiz araba oluyor. Türk erkekleri arabalarını her şeyden çok seviyor!

Sigortacılar, 'Sahte Hasarda Kullanılıyor' Gerekçesiyle Yaşlı Araçları Sigortalamak İstemiyor

28 Mayıs 2010 Cuma
‘Eski model araçları ya sigortalamıyorlar ya da yüksek prim istiyorlar' eleştirilerine sigorta şirketleri, sorunun hiç sigorta yaptırmamış kişilerden kaynaklandığını söylüyorlar.

Kasko Sigortalarında Kanuni Değişiklikler

04 Mayıs 2010 Salı
Eskiden sigortalar ihmalden doğan ihlallerde ödemelerini yüzde 100 kesip mahkemelerde hak kazanmakta iken, şimdi müşterilerinin suçlarını ölçüp sadece tek bir payı kesme hakkına sahip olmaktadırlar.