444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Zurich Sigorta’dan İkame Araç Hizmeti

26 Ağustos 2014

Zurich Sigorta hasar gören müşterilerin 7/24 yanında oluyor. Hasarlı aracını Zurich HelpPoint Hasar Merkezlerine götüren sigortalılar, aracın onarılması sürecinde araçlarının değerinde olan bir araç ile sınırsız ikame araç hizmetinden faydalanıyor. Ücretsiz olarak sunulan bu hizmet ile hasar durumunda sigortalı mutsuz olmuyor ve Zurich Sigorta sayesinde kendini yalnız hissetmiyor.

Zurich Sigorta Hasar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Arda Tuncay konuyla ilgili detaylı bilgi verdi. Yaz aylarında tatile yoğun şekilde çıkılması ve araçların trafikte fazlalaşmasının hasar ve yolda kalma durumlarıyla karşılaşma riskini arttırdığına dikkat çeken Tuncay, Zurich Sigorta olarak müşterilerinin HelpPoint’in avantajlı hizmetlerinden faydalanmasını istedi.

Hasar merkezlerinde araçların hızlı bir şekilde onarıldığını belirten Tuncay, en hızlı şekilde hizmet verdiklerini belirtirken, bu sayede müşterilerinin zamanlarının kendilerine kaldığını ayrıca aracın hasarsızlığının bozulmadığına dikkat çekti ve poliçe yenilemelerinde müşterinin hasarsızlık indiriminden faydalanabileceğini vurguladı. Tuncay, hasarsızlık indiriminden yararlanmak için hasarın limitiyle ilgili bir kısıtlama olmadığına da dikkat çekti ve HelpPoint merkezlerine aracını bırakan herkesin bu indirim hakkını kaybetmeden kullanabildiğini söyledi.

 

 

Zurich Sigorta Hakkında:

İsviçre’de kurulan Zurich Sigorta, yurt dışında 1872 yılında, Türkiye’de ise 2008 yılından bu yana sigortacılık alanında faaliyet göstermektedir. 60 binden fazla çalışana sahip olan şirket, 170’i aşkın ülkede de hizmet vermektedir. İsviçre’de hayat dışı sigortaları hizmete ilk sunan şirket olan Zurich Sigorta, 2013 yılında uluslararası saygın finans dergisi olan “World Finance” tarafından elektronik oylama sonucunda ödüle layık görülmüş ve “Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi” seçilmiştir.

Zurich Sigorta ile ilgili diğer yazılar:

Zurich Sigorta’dan “HelpPoint Hasar Merkezi” Hizmeti

Zurich Sigorta Konut Sigortaları Sigortam.net’te!

Zurich Sigorta Benim Evim Sigortası

Zurich Sigorta Konut Eşya Sigortası

Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi Zurich Sigorta Oldu

Zurich Sigorta Benim Arabam Sigortası

Zurich Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası

Zurich Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Sigortam.net’ten sigorta sorgulama yaparak Zurich Sigorta’nın en uygun kasko ve trafik sigortası tekliflerine kolayca ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın, telefonda sigorta satın alın.


Okumaya Devam Edin

Zurich Sigorta A.Ş.

30 Temmuz 2010 Cuma
Zurich Finansal Hizmetler Grubu, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, ve Latin Amerika'nn olduğu çeşitli pazarlardan oluşan global iştirak ve ofis aracılığı ile hizmet veren sigorta bazl bir finansal hizmetler satıcısıdır.

Zurich Sigorta Anlaşmalı Araç Servisleri

30 Temmuz 2010 Cuma
Zurich Sigorta Anlaşmalı Araç Servisleri

Zurich Sigorta Genel ve Özel Şartları

04 Ağustos 2010 Çarşamba
Zurich Sigorta Genel ve Özel Şartları