Galatasaray HDI Sigorta'yla sektöre girdi | Sigortam.net
Kaskoda en iyi fiyat garantisi... Hemen hesaplayın!
splitter
Araç Bedeli:
01 Nisan 2013 tarihinden itibaren sigorta şirketleri kasko bedelleri için “Kasko Araç Değer Listesi” dışında bir kaynağı
referans alabilirler. Bu tarihten itibaren poliçelerde “Araç Değeri” değil sadece referans kaynağı belirtilecektir.

En İyi Kasko Fiyatını Bulun!

Adınız Soyadınız
  
E-posta Adresiniz
Doğum Tarihiniz
  
Cep Telefonunuz
  
Aracınızın Plakası


Telefonda teklif almak için hemen arayın
444 24 00

Galatasaray HDI Sigorta'yla Sektöre Girdi   
        SigortacıGazetesi
 
Galatasaray ve  HDI Sigorta büyük bir işbirliğine imza atarak bir sigorta markası yarattı. GSSİGORTA HDI ile bundan böyle hem Galatasaray, hem de Galatasaraylılar kazanacak.
 
Türkiye’nin ünlü spor kulüplerinden Galatasaray ile HDI Sigorta, sigorta sektöründe bir ilke imza atarak yeni bir marka yarattı. İki kuruluşun güç birliği ile oluşan GSSİGORTA HDI markası, yenilikçi, yaratıcı ve kendi potansiyelini doğuran büyük bir proje olarak tüketicilerle buluştu. 3 Kasım Çarşamba sabahı SWISSOTEL İstanbul’da gerçekleştirilen basın toplantısında GSSİGORTA HDI markasını kamuoyuna duyuran iki kuruluş, projenin oluşum sürecini basın mensuplarıyla paylaştı ve işbirliğinin imza törenini gerçekleştirdi.
 
Galatasaray Spor Kulübü adına Başkan Adnan Polat ve Galatasaray Pazarlama A.Ş. genel Müdürü Hakan Aydınol’un katıldığı imza törenine, HDI Gerling International Yönetim Kurulu Üyesi ve HDI Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Matthias Maak, HDI Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Enis Talaşman, HDI Gerling International Türkiye Sorumlusu ve HDI Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Arıkçı ve Proje Koordinatörlüğünü üstlenen NGI Sigorta ve Reasürans Brokerliği Yönetim Kurulu Başkanı Çiğdem Ergelen katıldı.
 

Adnan Polat: Galatasaray taraftarlarının ilgisini bekliyoruz

 
Toplantının açılış konuşmasını yapan Galatasaray Spor Kulübü adına Başkan Adnan Polat, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Geçtiğimiz senelerde Galatasaray Spor Kulübü’nün kurumsal yapılanmasına paralel olarak, ekonomik anlamda gücümüzü arttıracak ciddi projeler başlattık. Bugün de burada dünyanın en etkili sigorta gruplarından HDI Gerling International’ın Türkiye’deki şirketiyle işbirliği yapmak için bir araya geldik. 107 yaşında bir sigorta şirketiyle 105 yaşındaki kulübümüzün işbirliğini siz değerli basın mensuplarıyla paylaşmak istedik. HDI Sigorta ile Galatasaray Spor Kulübü’nün ilgili şirketleri, sporcuları, gayrimenkulleri ve varlıklarıyla ilgili bir sigorta anlaşması yaptık. Buna ilave olarak GSSİGORTA HDI markasını oluşturduk. HDI Sigorta kendi çatısı altındaki bu markayla Türkiye’nin her tarafında örgütlenecek. Beklentimiz, Galatasaraylıların GSSİGORTA HDI markasını tercih etmesi. Bu şekilde Galatasaray Kulübü ciddi bir gelir sağlayacak. Tüm Galatasaray taraftarlarımızın bu sigortaya ilgi göstermesini bekliyoruz. İstediğimiz rakamlara, ölçeklere ulaşırsak Galatasaray ve HDI olarak birlikte bireysel emeklilik şirketi kurmayı düşünüyoruz.”
 

Matthias Maak: Çok başarılı bir projeye imza attık

 
Polat’tan sonra konuşan HDI Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Matthias Maak ise, “Türkiye son dönemlerde ciddi bir ekonomik gelişim gösteriyor. Türkiye ekonomisi güçlendikçe tüketicilerin sigortaya olan ihtiyaçları da artış gösteriyor. Türkiye nüfusunun yüzde 37’sinin desteklediği Galatasaray’la çok doğru bir zamanda işbirliği gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum. Ben Galatasaray adını 30 yıl önce Almanya’da yaşayan bir Türk dostumdan duymuştum, o günden beri Galatasaray adı aklımdadır. Bugün bu anlaşmayı gerçekleştirildiğimiz için çok mutluyum” diye konuştu. 
 

Enis Talaşman: Proje Türkiye’de bir ilk

Projenin gelişim sürecinden söz eden HDI Sigorta Genel Müdürü Enis Talaşman, projenin gerçekleşme hızından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İşbirliğinin Türkiye’de hem sigorta hem de spor endüstrisi açısından bir ilki temsil ettiğini ifade eden Talaşman sözlerini şöyle sürdürdü: “Artık spor bir endüstri haline gelmeye başladı. Bir araştırmaya göre Galatasaray Türkiye’nin en değerli markası olarak gösteriliyor. Biz Türkiye’nin en değerli markasıyla işbirliği yapıyoruz. İşbirliğimizin temel amacı Galatasaray Kulübüne sürdürülebilir bir gelir kaynağı sağlamak. Bu tarz işbirliklerinin zaten bir dünya markası olan Galatasaray’ı daha da üst sıralara taşıyacağını düşünüyorum. İki değerli dev markanın imza attığı bu proje Türkiye’de bir ilk. Yarattığımız bu marka ile Türkiye’nin her yerinde ofis dizaynından personel kalitesine kadar tüm noktalarda kalite standartları yakalanmış GSSİGORTA HDI acentelikleri göreceksiniz. Bu projenin yüklediği sorumluluğun farkındayız ve hizmet kalitesinin en üst seviyede olması için elimizden geleni yapacağız.”
 

Hedef kitle tüm Galatasaray taraftarları

 
Bu projede yer alacak acentelikler; kaskodan konuta kadar tüm elementer branşlarda GSSİGORTA HDI marka konseptinde dizayn edilmiş sigorta poliçelerini Galatasaray taraftarlarına satabilecek. Böylece Galatasaraylının tüm değerleri GSSİGORTA HDI ile uluslararası sigorta devinin güvencesi altında olacak ve bu projeyle taraftarlar hem kendi değerlerini hem de takımlarını koruma altına alacaklar.
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45 fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.


Hikayeni Paylaş
Siz de Sigortam.net'in 1.6 Milyon mutlu müşterisinden birisiyseniz hemen
hikayenizi bizimle paylaşın, yayınlayalım.

Etiketler:

Bu konuyla ilgili diğer yazılar


444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTIChemOrbis
Plastik hammadde fiyatları ve alım satım tekliflerini bulabileceğiniz global iş ağı.
Cimri
Tüm ürünlerin fiyatlarını kıyaslayabileceğiniz önde gelen fiyat karşılaştırma sitesi.
Dijimecmua
Dergiler ve diğer basılı yayınları online okuyabileceğiniz dijital dergi platformu.
GittiGidiyor
Türkiye’nin en işlek alışveriş caddesi.
Firaret
Online otel rezervasyonu yapmanızı sağlayan otel rezervasyon platformu.
HangiKredi
Kredi hesaplama ile bankaların ihtiyaç, taşıt, konut kredisi ürünlerini karşılaştırın.
Hangisi.net
En uygun kredi hangisi? En ucuz cep, adsl, fiber internet tarifelerini karşılaştırın.
HangiMevduat
Mevduat faiz oranları hesaplama ve güncel altın fiyatları ile akıllı yatırım rehberi.
Kariyer.net
İş arayanlar için iş ilanları; eleman arayışı için milyonlarca özgeçmiş burada.
Neredekal.com
Otel yorumları, otel fiyatları bulunan ve tatil tavsiyeleri veren bir seyahat platformudur.
Sigortam.net
Kasko, trafik ve sağlık sigortası branşlarında en uygun sigorta
seçenekleri burada.
SteelOrbis
Güncel çelik fiyatları, çelik endeks ve fiyat arşivi, çelik ticareti.
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman
bulmanın en doğru yolu.


En iyi kasko fiyatları burada Reviewed by En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada Rating: 5 En iyi kasko fiyatları burada