Konut Sigortası | Konut Sigortası Fiyatları | Sigortam.net
0
 

Müşteri Yorumları 

Timur Kalmuk
22-Ocak-2015, Perşembe

Sn İlgili ve Yöneticiler; Aracımla 02.01.2015 tarihinde yaptığım kazanın başından bugüne kadar tüm ekibinizin verdiği desteğe tekrar teş ...

Devamı

Murat Gökdemir - Oto Boya
21-Ocak-2015, Çarşamba

Hikayeme nereden başlayacağımı bilmiyorum ama süper bir uygulama hem benim poliçelerim en uygun fiyattan yapıldı hemde referans verdiğim ...

Devamı
Konut sigortası, evinizi ve ailenizi koruma altına alan en önemli sigortadır. Konut sigortaları evinizi yıkılmalardan, hırsızlıktan, terörden ve kazalardan korumayı amaçlar. Kiracı olunması durumunda da sadece eşya teminatı alınarak eşyalar güvence altına alınabilir.
 
Devamı

Konut sigortası yaptırarak evinizde meydana gelen hasarları teminat altına alabilirsiniz. Bu şekilde sadece kendi hasarınız değil, komşularınızın, misafirlerinizin, ev sahibinizin veya kiracınızın hasarı da sigorta şirketi tarafından karşılanır. Çeşitli risklerin evinize vereceği hasarlar, ortalama bir konut poliçesi priminden çok daha yüksektir.

Devamı

Konut sigortası teminatları sigorta şirketlerine göre farklılık gösterse de genellikle yangın ana teminattır. Ek teminatlar ise sel, su baskını; cam kırılması; ferdi kaza; hırsızlık; deprem; dahili su; fırtına; kar ağırlığı; enkaz kaldırma; grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri ve kötü niyetli hareketler olarak belirtilebilir.

Devamı

Konut sigortalarında da diğer tüm sigortalarda olduğu gibi kapsam altında olan ve olmayan haller özel ve genel şartlar ile belirtilmiştir.Eşyaların, yangın dışı sebeplerle yanması, bozulması, zarar görmesi (elektrik kaçağı, ateşe yaklaştırma vb) savaş, iç savaş, isyan vb sebeplerle veya bunların gerektirdiği asayiş önlemleri çerçevesinde meydana gelen zararlar, nükleer sebeplerle meydana gelen zararlar kapsam dışıdır.

Devamı

En uygun konut sigortası fiyatları için konut sigortası başvurusu yapın, Sigortam.net bilgilerinizi sigorta şirketlerine iletsin, Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri konut sigortası tekliflerini sunmak için size dönüş yapsın.

Devamı


Konut Sigortası Rehberi

4 Soruda Konut Sigortası

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte maddi mal varlıklarımızı bekleyen riskler çoğaldı. Bu riskleri konut sigortası ...
Devamı

Ev ve İş Yerlerine Konut Sigortası Güvencesi

Kış mevsiminin getirdiği kötü koşullar evleri ve iş yerlerini tehdit ediyor. Peki konutunuzu ...
Devamı

Konut Sigortalı Evi Su Bastığında Gereken Belgeler

Konut sigortası teminatları içerisinde yer alan su baskını teminatının hasarı tazmin et ...
Devamı

Konut Sigortalı Eve Hırsız Girmesi Durumunda Gereken Belgeler

Konut poliçesi kapsamındaki binanıza hırsız girmesi halinde yapılması gereke ...
Devamı

Konut Sigortası Haberleri

Aksigorta ile Eviniz ve Eşyalarınız Korunsun!

21-Temmuz-2014, Pazartesi

Aksigorta, konut sigortası konusunda “Ev-Eşya Sigortası” ürünüyle ilgili Beşi Bir Yerde asistans hizmetlerini müşterilerine sunmaya başladı.

Devamı

Konut Fiyatları Artacak!

02-Haziran-2014, Pazartesi

Tüketici Yasası’nın yürürlüğe giren yeni yönetmeliği ile konut fiyatlarında %12-15 artış yaşanacağı öngörülüyor.

Devamı

Yangınların %45’i Konutlarda Yaşanıyor!

03-Mart-2014, Pazartesi

HDI Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Tevfik Somer, başta nüfus artışı olmak üzere, teknoloji-sanayi alanındaki gelişmeler ve kişi başına tüketilen enerji miktarındaki artış gibi olayların yangın riskini artırdığına dikkat çekiyor. 

Devamı

Anadolu Sigorta Konut Hasarını 48 Saatte Ödeyecek

07-Haziran-2013, Cuma

Anadolu Sigorta, konut sigortası ürününde 3 bin TL’nin altındaki konut hasarları için RH+ Jet Projesi’ni hayata geçirdi.
Devamı

444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTIEn iyi kasko fiyatları burada Reviewed by En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada Rating: 5 En iyi kasko fiyatları burada