Trafik Sigortası | Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları | Sigortam.net
HEMEN ARAYIN !
En uygun trafik teklifini alın!
444 24 00
Zamanınız kısıtlıysa, müsait olduğunuzda,
 

Müşteri Yorumları 

Sercan Durmuş - Yönetici
26-Eylül-2014, Cuma

Merhaba, Uzun yıllar yurtdışında yaşadığım için, Türkiye'deki sigorta işlemleri hakkında hiçbir fikrim yoktu. Yaptırdığım trafik sigorta ...

Devamı

Metin Mutlu - Bilgisayar Mühendisi
25-Eylül-2014, Perşembe

Merhaba, aracımın sigorta ve kasko işlemlerinde bana çok yardımcı olan, Sigortam.net'e ve Betül I'ya teşekkür ederim. Kendisi; samimi ya ...

Devamı
Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?
Zorunlu trafik sigortası, her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan ve hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan bir sigortadır. Zorunlu trafik sigortası yaptırmayan araçlar trafiğe çıkamazlar. Bu sigorta çeşidi Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
Devamı

Trafik Sigortası Teminatları Nelerdir?
Zorunlu trafik sigortası teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir ve tüm şirketler tarafından aynı teminatlar uygulanır. Bu yüzden şirketlerin vereceği tekliflerde teminat farkı bulunmaz ancak fiyat farklılıkları görülebilir. 
Devamı

Neden Trafik Sigortası Yaptırmalısınız?
Zorunlu trafik sigortası yaptırılmaması durumunda 77 TL para cezasına ek olarak, araç otoparka çekileceği için araç sahibi otopark ücreti ve çekici parası gibi ek masraflarla karşılaşacaktır. Ayrıca herhangi bir kaza durumunda karşı tarafın hasarı trafik sigortası tarafından karşılanırken, sigortası olmayan araç sahibi bu hasarı kendisi ödeyecektir.
Devamı

Trafik Sigortası Genel Şartları Nelerdir?

Trafik Sigortası Genel Şartları olarak da bilinen Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Genel Şartları, zorunlu trafik sigortası kapsamı, hasar durumunda sorumluluk, tazminat gibi konuları içerir.

Devamı

Zorunlu Trafik Sigortası Nasıl Hesaplanır?
Trafiğe çıkmadan önce motorlu her aracın yaptırması gereken kanunen zorunlu trafik sigortası hem kendimiz, hem karşı tarafa verebileceğimiz hasarlar nedeniyle önemli ve gereklidir. Trafik sigortası poliçeleri olmadan trafiğe çıkan araçlar bağlanarak, trafikten men edilir.
Devamı


Trafik Sigortası Rehberi

En Uygun Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları için 5 Püf Nokta!

En uygun zorunlu trafik sigortası fiyatları için püf noktaları incelemeniz v ...
Devamı

Zorunlu Trafik Sigortasında Hasar Ödemeleri Nasıl Belirlenir?

Zorunlu trafik sigortası kapsamındaki hasarın kısa sürede karşılanması için ...
Devamı

En Uygun Zorunlu Trafik Sigortası için En Doğru Adres

Sigorta şirketlerinin zorunlu trafik sigortası ürünleri arasında yapılacak araştırma ...
Devamı

Trafik Sigortası Primleri Neye Göre Belirlenir?

Trafik sigortası primlerinin hangi kriterlere göre belirlendiğini öğrenin, Sigortam.net'te ...
Devamı

Trafik Sigortası Haberleri

Güvence Hesabı Ödemeleri 49 milyon TL’yi Geçti!

02-Eylül-2014, Salı

Güvence Hesabı 2014'ün ilk 7 ayında 49 milyon TL ödeme yaptı. Bu hesaptan yararlanmak ve trafik sigortası yaptırmak için Sigortam.net'ten teklif alın.

Devamı

Doğrudan Tazmin Sistemi Nedir?

29-Ağustos-2014, Cuma

Doğrudan tazmin sistemi ile ilgili RAY Sigorta İcra Kurulu Üyesi, Oto Teknik ve Hasar, Rücu Direktörü Fahrettin Turan önemli açıklamalarda bulundu.

Devamı

Trafiğe Kaydı Yaptırılan Araçların Sayısı Arttı!

22-Ağustos-2014, Cuma

​Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2014 yılı Haziran ayına ait istatistiklerini yayınladı. Alınan bilgiye göre trafikteki araç sayısı 18 milyon 352 bin 136 oldu.

Devamı

Zorunlu Sigortalarla İlgili Değişiklik Yapılıyor!

11-Ağustos-2014, Pazartesi

​Hazine Müsteşarlığı, zorunlu sigortalarla ilgili yeni bir düzenlemeye gitti. Zorunlu sigortalarla ilgili yapılan değişiklikleri yazımızda bulabilirsiniz.

Devamı

444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTIEn iyi kasko fiyatları burada Reviewed by En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada Rating: 5 En iyi kasko fiyatları burada