Trafik Sigortası | Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları | Sigortam.net
HEMEN ARAYIN !
En uygun trafik teklifini alın!
444 24 00
Zamanınız kısıtlıysa, müsait olduğunuzda,
 

Müşteri Yorumları 

Halil İbrahim Kahveci - Ticaret

Merhaba, aracım 2 hafta önce kaza yaptığında ne yapacağımı bilmiyorken Sigortam.net'i arayıp Filiz Hanım ile görüştüm. Mağduriyetimi anl ...

Devamı

Hüseyin Akkaya

Sigortam.net çalışanlarından, aracımın kaskosu için benimle irtibata geçen Bilal Çeler Bey'in göstermiş olduğu yardım ve özveriden dolay ...

Devamı
Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?
Zorunlu trafik sigortası, her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan ve hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan bir sigortadır. Zorunlu trafik sigortası yaptırmayan araçlar trafiğe çıkamazlar. Bu sigorta çeşidi Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
Devamı

Trafik Sigortası Teminatları Nelerdir?
Zorunlu trafik sigortası teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir ve tüm şirketler tarafından aynı teminatlar uygulanır. Bu yüzden şirketlerin vereceği tekliflerde teminat farkı bulunmaz ancak fiyat farklılıkları görülebilir. 
Devamı

Neden Trafik Sigortası Yaptırmalısınız?
Zorunlu trafik sigortası yaptırılmaması durumunda 77 TL para cezasına ek olarak, araç otoparka çekileceği için araç sahibi otopark ücreti ve çekici parası gibi ek masraflarla karşılaşacaktır. Ayrıca herhangi bir kaza durumunda karşı tarafın hasarı trafik sigortası tarafından karşılanırken, sigortası olmayan araç sahibi bu hasarı kendisi ödeyecektir.
Devamı

Trafik Sigortası Genel Şartları Nelerdir?

Trafik Sigortası Genel Şartları olarak da bilinen Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Genel Şartları, zorunlu trafik sigortası kapsamı, hasar durumunda sorumluluk, tazminat gibi konuları içerir.

Devamı

Zorunlu Trafik Sigortası Nasıl Hesaplanır?
Trafiğe çıkmadan önce motorlu her aracın yaptırması gereken kanunen zorunlu trafik sigortası hem kendimiz, hem karşı tarafa verebileceğimiz hasarlar nedeniyle önemli ve gereklidir. Trafik sigortası poliçeleri olmadan trafiğe çıkan araçlar bağlanarak, trafikten men edilir.
Devamı


Trafik Sigortası Rehberi

2014 Zorunlu Trafik Sigortasında Neleri Değiştirdi?

2014 zorunlu trafik sigortasındaki değişikliklerden biri hasarsızlık indiriminin artma ...
Devamı

Trafik Sigortasında Yaşanan Sorunlar

Trafik sigortasındaki sorunların önüne geçmek için; sigorta bilinci kazanmakta ve sigorta şirketlerin ...
Devamı

En Uygun Araç Trafik Sigortası Nasıl Bulunur?

En uygun araç trafik sigortasına Sigortam.net'ten araç trafik sigortası sorgulaması yaparak ...
Devamı

Trafik Sigortasında Sigorta Şirketlerinin Sorumlulukları

Trafiğe çıkan araç sayısının her geçen gün arttığı bir yerde aracınızın güvenliği ...
Devamı

Trafik Sigortası Haberleri

Trafiğe Kaydı Yaptırılan Araçların Sayısı Arttı!

22-Ağustos-2014, Cuma

​Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2014 yılı Haziran ayına ait istatistiklerini yayınladı. Alınan bilgiye göre trafikteki araç sayısı 18 milyon 352 bin 136 oldu.

Devamı

Zorunlu Sigortalarla İlgili Değişiklik Yapılıyor!

11-Ağustos-2014, Pazartesi

​Hazine Müsteşarlığı, zorunlu sigortalarla ilgili yeni bir düzenlemeye gitti. Zorunlu sigortalarla ilgili yapılan değişiklikleri yazımızda bulabilirsiniz.

Devamı

Trafik Sigortasının Prim Üretimi 2.5 Milyara Ulaştı!

07-Ağustos-2014, Perşembe

2014 yılının Ocak-Haziran döneminde 7 milyon 430 bin adet poliçe kesildiği ve toplam 2.5 milyar prim üretimi gerçekleşti.

Devamı

Bayramda Trafiğe Çıkacaklar Dikkat!

25-Temmuz-2014, Cuma

Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte trafikte riskte artıyor, bu nedenle trafik sigortasının ihmal edilmemesi gerekiyor.

Devamı

444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTIEn iyi kasko fiyatları burada Reviewed by En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada Rating: 5 En iyi kasko fiyatları burada