Trafik Sigortası | Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları | Sigortam.net
HEMEN ARAYIN !
En uygun trafik teklifini alın!
444 24 00
Zamanınız kısıtlıysa, müsait olduğunuzda,
 

Müşteri Yorumları 

Nihal Babalıoğlu
19-Aralık-2014, Cuma

Merhabalar, şirketiniz bünyesinde çalışmakta olan Gülin G. isimli müşteri temsilciniz bana her konuda yardımcı oldu. Her türlü işlemi bi ...

Devamı

İbrahim Güney - Enerji Yöneticisi
18-Aralık-2014, Perşembe

Kasko poliçemin yenilenmesi konusunda her türlü yardımını esirgemeyen Özlem Ö. Hanım’a ve Sigortam.net’e çok teşekkür ederim. Özlem Hanı ...

Devamı
Zorunlu trafik sigortası, her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan ve hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan bir sigortadır. Zorunlu trafik sigortası yaptırmayan araçlar trafiğe çıkamazlar. Bu sigorta çeşidi Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
Devamı

Zorunlu trafik sigortası teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir ve tüm şirketler tarafından aynı teminatlar uygulanır. Bu yüzden şirketlerin vereceği tekliflerde teminat farkı bulunmaz ancak fiyat farklılıkları görülebilir. 
Devamı

Zorunlu trafik sigortası yaptırılmaması durumunda 77 TL para cezasına ek olarak, araç otoparka çekileceği için araç sahibi otopark ücreti ve çekici parası gibi ek masraflarla karşılaşacaktır. Ayrıca herhangi bir kaza durumunda karşı tarafın hasarı trafik sigortası tarafından karşılanırken, sigortası olmayan araç sahibi bu hasarı kendisi ödeyecektir.
Devamı

Trafik Sigortası Genel Şartları olarak da bilinen Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Genel Şartları, zorunlu trafik sigortası kapsamı, hasar durumunda sorumluluk, tazminat gibi konuları içerir.

Devamı

Trafiğe çıkmadan önce motorlu her aracın yaptırması gereken kanunen zorunlu trafik sigortası hem kendimiz, hem karşı tarafa verebileceğimiz hasarlar nedeniyle önemli ve gereklidir. Trafik sigortası poliçeleri olmadan trafiğe çıkan araçlar bağlanarak, trafikten men edilir.
Devamı


Trafik Sigortası Rehberi

Online Trafik Sigortası Almak Ekonomik Mi?

Online trafik sigortasının faydalarına bakıldığında yaptırılması gerekli olan bir sigortadır. S ...
Devamı

Araç Muayenede Trafik Sigortası Zorunlu!

Araç muayenesini eksiksiz yaptıran araç sahipleri, pek çok anlamda avantaj yakalar ancak araç mua ...
Devamı

Trafik Sigortası İptali ve Para İadesi

Trafik sigortasının kapsamı ve vereceği teminatlar gibi trafik sigortasının iptalini gerektiren hal ...
Devamı

İnternetten Trafik Sigortası Yaptırmak, Soru İşareti Olmaktan Çıkıyor!

Online sigorta platformuyla en uygun trafik sigortasını en iyi şirk ...
Devamı

Trafik Sigortası Haberleri

Az Vergi Ödemek için Bunlara Dikkat Edin!

10-Aralık-2014, Çarşamba

2015 yılında birçok vergi ve harçlara zam alıyor. Verginizi daha az ödemek ve ceza almamak için ödemelerin yapılacağı son tarihe dikkat edin.

Devamı

ESP Türkiye’de Zorunlu Oldu!

25-Kasım-2014, Salı

Önemli güvenlik sistemlerinden biri olan ESP artık Türkiye'de zorunlu oldu ve üretilen yeni araçlar bu özelliği standart olarak içerisinde barındıracak.

Devamı

Trafikteki Araç Sayısı 18 Milyonu Geçti

20-Kasım-2014, Perşembe

TÜİK'in açıkladığı verilere göre trafikteki araç sayısı 18 milyonu geçti. Trafikte güvenli şekilde seyretmek için araç sigortası yaptırmayı ihmal etmeyin.

Devamı

Trafik Cezaları 2015’te Zamlanıyor!

05-Kasım-2014, Çarşamba

Trafik kurallarına uymayanlara verilen para cezalarının 2015 yılı zam oranları belli oldu. 1 Ocak'tan itibaren cezalar bu fiyatlar doğrultusunda ödenecek.

Devamı

444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTIEn iyi kasko fiyatları burada Reviewed by En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada Rating: 5 En iyi kasko fiyatları burada