Trafik Sigortası | Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları | Sigortam.net
HEMEN ARAYIN !
En uygun trafik teklifini alın!
444 24 00
Zamanınız kısıtlıysa, müsait olduğunuzda,
 

Müşteri Yorumları 

Murat Erkek
27-Şubat-2015, Cuma

Merhabalar, 3 senedir Sigortam.net ile aracımın kasko ve trafik poliçesini yaptırıyorum. 18/01/2015 tarihinde trafik kazası geçirdim mad ...

Devamı

Tolga Yüceldi
27-Şubat-2015, Cuma

Merhaba, yaklaşık iki haftadır büyük bir titizlik ile trafik poliçemin bitiş tarihini takip eden, beni haberdar edip sürekli yenilenmesi ...

Devamı
Zorunlu trafik sigortası, her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan ve hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan bir sigortadır. Zorunlu trafik sigortası yaptırmayan araçlar trafiğe çıkamazlar. Bu sigorta çeşidi Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
Devamı

Zorunlu trafik sigortası teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir ve tüm şirketler tarafından aynı teminatlar uygulanır. Bu yüzden şirketlerin vereceği tekliflerde teminat farkı bulunmaz ancak fiyat farklılıkları görülebilir. 
Devamı

Zorunlu trafik sigortası yaptırılmaması durumunda 77 TL para cezasına ek olarak, araç otoparka çekileceği için araç sahibi otopark ücreti ve çekici parası gibi ek masraflarla karşılaşacaktır. Ayrıca herhangi bir kaza durumunda karşı tarafın hasarı trafik sigortası tarafından karşılanırken, sigortası olmayan araç sahibi bu hasarı kendisi ödeyecektir.
Devamı

Trafik Sigortası Genel Şartları olarak da bilinen Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Genel Şartları, zorunlu trafik sigortası kapsamı, hasar durumunda sorumluluk, tazminat gibi konuları içerir.

Devamı

Trafiğe çıkmadan önce motorlu her aracın yaptırması gereken kanunen zorunlu trafik sigortası hem kendimiz, hem karşı tarafa verebileceğimiz hasarlar nedeniyle önemli ve gereklidir. Trafik sigortası poliçeleri olmadan trafiğe çıkan araçlar bağlanarak, trafikten men edilir.
Devamı


Trafik Sigortası Rehberi

Araç Sigortaları Neden Zorunlu?

Trafik sigortası, hasarda kusuru bulunmayan tarafın zor durumda kalmasının önüne geçmek, sürücülerin daha ...
Devamı

Trafikten Men Cezası ve Nedenleri

Trafikten men cezası, kanunlarca belirtilen kuralların hiçe sayılması durumunda araçla ilgili belgelerin ...
Devamı

Bedeni Hasarlarda Gerekli Evraklar

Trafik sigortası kapsamındaki bedeni hasarlarda bir takım belgeler istenecektir. Bu belgeler, bedeni ha ...
Devamı

Tramer Hasar Sorgulama Nasıl Yapılır?

Tramer hasar sorgulama sayesinde alacağınız ikinci el aracın hasar geçirip geçirmediğini öğrenebilir ...
Devamı

Trafik Sigortası Haberleri

Mobil Kaza Tespit Tutanağı ile Kaza Noktaları Görülebiliyor!

30-Ocak-2015, Cuma

Mobil Kaza Tespit Tutanağı birçok kolaylık sunuyor. Bu kolaylıklardan biri de kaza lokasyonlarının görülmesi ve buna göre önlemler alınmasıdır.

Devamı

Online Trafik Cezası Sorgulama

23-Ocak-2015, Cuma

Trafik cezalarını %25 indirimle ödemenin yolu, sadece dakikalar alacak online trafik cezası sorgulama formunu doldurmaktır.

Devamı

Trafik Sigortasının Asgari Teminatları Arttı!

31-Aralık-2014, Çarşamba

Hazine Müsteşarlığı trafik sigortası asgari teminatlarında önemli değişiklikler yaptı. Değişiklikler 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek.

Devamı

Az Vergi Ödemek için Bunlara Dikkat Edin!

10-Aralık-2014, Çarşamba

2015 yılında birçok vergi ve harçlara zam alıyor. Verginizi daha az ödemek ve ceza almamak için ödemelerin yapılacağı son tarihe dikkat edin.

Devamı

444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTIEn iyi kasko fiyatları burada Reviewed by En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada Rating: 5 En iyi kasko fiyatları burada