Trafik Sigortası | Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları | Sigortam.net
HEMEN ARAYIN !
En uygun trafik teklifini alın!
444 24 00
Zamanınız kısıtlıysa, müsait olduğunuzda,
 

Müşteri Yorumları 

Timur Kalmuk
22-Ocak-2015, Perşembe

Sn İlgili ve Yöneticiler; Aracımla 02.01.2015 tarihinde yaptığım kazanın başından bugüne kadar tüm ekibinizin verdiği desteğe tekrar teş ...

Devamı

Murat Gökdemir - Oto Boya
21-Ocak-2015, Çarşamba

Hikayeme nereden başlayacağımı bilmiyorum ama süper bir uygulama hem benim poliçelerim en uygun fiyattan yapıldı hemde referans verdiğim ...

Devamı
Zorunlu trafik sigortası, her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan ve hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan bir sigortadır. Zorunlu trafik sigortası yaptırmayan araçlar trafiğe çıkamazlar. Bu sigorta çeşidi Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
Devamı

Zorunlu trafik sigortası teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir ve tüm şirketler tarafından aynı teminatlar uygulanır. Bu yüzden şirketlerin vereceği tekliflerde teminat farkı bulunmaz ancak fiyat farklılıkları görülebilir. 
Devamı

Zorunlu trafik sigortası yaptırılmaması durumunda 77 TL para cezasına ek olarak, araç otoparka çekileceği için araç sahibi otopark ücreti ve çekici parası gibi ek masraflarla karşılaşacaktır. Ayrıca herhangi bir kaza durumunda karşı tarafın hasarı trafik sigortası tarafından karşılanırken, sigortası olmayan araç sahibi bu hasarı kendisi ödeyecektir.
Devamı

Trafik Sigortası Genel Şartları olarak da bilinen Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Genel Şartları, zorunlu trafik sigortası kapsamı, hasar durumunda sorumluluk, tazminat gibi konuları içerir.

Devamı

Trafiğe çıkmadan önce motorlu her aracın yaptırması gereken kanunen zorunlu trafik sigortası hem kendimiz, hem karşı tarafa verebileceğimiz hasarlar nedeniyle önemli ve gereklidir. Trafik sigortası poliçeleri olmadan trafiğe çıkan araçlar bağlanarak, trafikten men edilir.
Devamı


Trafik Sigortası Rehberi

Tramerden Trafik Sigortası Sorgulama

Sigorta bilgi merkezi olarak anılan Tramer ile trafik sigorta sorgulamalarından araç hasar kaydı sorg ...
Devamı

Trafik Sigortasında Zaman Aşımı

Motorlu araç kazalarında oluşacak her türlü zararın karşılanmasına ilişkin taleplerde zaman aşım süresi va ...
Devamı

Trafik Sigortası Fiyatı Belirleme

Zorunlu trafik sigortası fiyatları belirlemesinde her bir sigorta şirketi bir takım ortak ve bağımsız ko ...
Devamı

Trafik Cezası Zamları, Yeni Yılda Trafik Sigortası Fiyatlarını Nasıl Etkileyecek?

2015 yılında trafik cezasına yapılan zamlar trafik sigor ...
Devamı

Trafik Sigortası Haberleri

Online Trafik Cezası Sorgulama

23-Ocak-2015, Cuma

Trafik cezalarını %25 indirimle ödemenin yolu, sadece dakikalar alacak online trafik cezası sorgulama formunu doldurmaktır.

Devamı

Trafik Sigortasının Asgari Teminatları Arttı!

31-Aralık-2014, Çarşamba

Hazine Müsteşarlığı trafik sigortası asgari teminatlarında önemli değişiklikler yaptı. Değişiklikler 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek.

Devamı

Az Vergi Ödemek için Bunlara Dikkat Edin!

10-Aralık-2014, Çarşamba

2015 yılında birçok vergi ve harçlara zam alıyor. Verginizi daha az ödemek ve ceza almamak için ödemelerin yapılacağı son tarihe dikkat edin.

Devamı

ESP Türkiye’de Zorunlu Oldu!

25-Kasım-2014, Salı

Önemli güvenlik sistemlerinden biri olan ESP artık Türkiye'de zorunlu oldu ve üretilen yeni araçlar bu özelliği standart olarak içerisinde barındıracak.

Devamı

444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTIEn iyi kasko fiyatları burada Reviewed by En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada Rating: 5 En iyi kasko fiyatları burada