Trafik Sigortası | Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları | Sigortam.net
HEMEN ARAYIN !
En uygun trafik teklifini alın!
444 24 00
Zamanınız kısıtlıysa, müsait olduğunuzda,
 

Müşteri Yorumları 

Mustafa Yavuzyiğit
25-Kasım-2014, Salı

Merhaba, kaskomu Sigortam.net'e yaptırmıştım, yaşamış olduğum kazada aracım pert oldu zor bir sürece girdiğimi düşündüm fakat yanılmışım ...

Devamı

Şükrü Demir - Proje Koordinatörü
24-Kasım-2014, Pazartesi

Merhaba, bana zorunlu trafik sigortası konusunda yardımcı olan Gizem Hanım’a teşekkürlerimi sunmak isterim gerçekten çok ilgilendi. Bunu ...

Devamı
Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?
Zorunlu trafik sigortası, her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan ve hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan bir sigortadır. Zorunlu trafik sigortası yaptırmayan araçlar trafiğe çıkamazlar. Bu sigorta çeşidi Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
Devamı

Trafik Sigortası Teminatları Nelerdir?
Zorunlu trafik sigortası teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir ve tüm şirketler tarafından aynı teminatlar uygulanır. Bu yüzden şirketlerin vereceği tekliflerde teminat farkı bulunmaz ancak fiyat farklılıkları görülebilir. 
Devamı

Neden Trafik Sigortası Yaptırmalısınız?
Zorunlu trafik sigortası yaptırılmaması durumunda 77 TL para cezasına ek olarak, araç otoparka çekileceği için araç sahibi otopark ücreti ve çekici parası gibi ek masraflarla karşılaşacaktır. Ayrıca herhangi bir kaza durumunda karşı tarafın hasarı trafik sigortası tarafından karşılanırken, sigortası olmayan araç sahibi bu hasarı kendisi ödeyecektir.
Devamı

Trafik Sigortası Genel Şartları Nelerdir?

Trafik Sigortası Genel Şartları olarak da bilinen Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Genel Şartları, zorunlu trafik sigortası kapsamı, hasar durumunda sorumluluk, tazminat gibi konuları içerir.

Devamı

Zorunlu Trafik Sigortası Nasıl Hesaplanır?
Trafiğe çıkmadan önce motorlu her aracın yaptırması gereken kanunen zorunlu trafik sigortası hem kendimiz, hem karşı tarafa verebileceğimiz hasarlar nedeniyle önemli ve gereklidir. Trafik sigortası poliçeleri olmadan trafiğe çıkan araçlar bağlanarak, trafikten men edilir.
Devamı


Trafik Sigortası Rehberi

Trafik Sigortası Vefat ve Yaralanmayı Karşılar mı?

Trafik sigortası güvenceleri Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenmektedir. Bu güvenc ...
Devamı

Yol Elverişlilik Muayenesi Nedir?

Araç Muayene ve Yola Elverişlilik Muayene Hizmeti, devlet tarafından zorunlu kılınmıştır ve Araç Muayene ...
Devamı

Coğrafi Konumun Trafik Sigortasına Etkisi

Yoğun trafikte ilerleyen bir araç ile daha küçük bir ilçede bulunan aracın trafik sigortası prim ...
Devamı

Trafik Sigortasında Doğrudan Tazmine Geçiş

2015 yılında uygulamaya konulması beklenen Doğrudan Tazmin Sistemi’nin hasar sonrası yaşanan so ...
Devamı

Trafik Sigortası Haberleri

ESP Türkiye’de Zorunlu Oldu!

25-Kasım-2014, Salı

Önemli güvenlik sistemlerinden biri olan ESP artık Türkiye'de zorunlu oldu ve üretilen yeni araçlar bu özelliği standart olarak içerisinde barındıracak.

Devamı

Trafikteki Araç Sayısı 18 Milyonu Geçti

20-Kasım-2014, Perşembe

TÜİK'in açıkladığı verilere göre trafikteki araç sayısı 18 milyonu geçti. Trafikte güvenli şekilde seyretmek için araç sigortası yaptırmayı ihmal etmeyin.

Devamı

Trafik Cezaları 2015’te Zamlanıyor!

05-Kasım-2014, Çarşamba

Trafik kurallarına uymayanlara verilen para cezalarının 2015 yılı zam oranları belli oldu. 1 Ocak'tan itibaren cezalar bu fiyatlar doğrultusunda ödenecek.

Devamı

Son 5 Yılda Maddi Hasarlı Trafik Kazası 3 Milyonu Geçti!

04-Kasım-2014, Salı

Ülkemizde yaşanan maddi hasarlı trafik kazası son 5 yılda 3 milyonu geçti. Konuyla ilgili yapılan araştırmada illere göre yaşanan kaza sayısı belirlendi.

Devamı

444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTIEn iyi kasko fiyatları burada Reviewed by En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada Rating: 5 En iyi kasko fiyatları burada