Kasko Sigortası | Kasko Hesaplama | Kasko Fiyatları | Sigortam.net
HEMEN ARAYIN !
En uygun kasko teklifini alın!
444 24 00
Zamanınız kısıtlıysa, müsait olduğunuzda,
 

Müşteri Yorumları 

Murat Erkek
27-Şubat-2015, Cuma

Merhabalar, 3 senedir Sigortam.net ile aracımın kasko ve trafik poliçesini yaptırıyorum. 18/01/2015 tarihinde trafik kazası geçirdim mad ...

Devamı

Tolga Yüceldi
27-Şubat-2015, Cuma

Merhaba, yaklaşık iki haftadır büyük bir titizlik ile trafik poliçemin bitiş tarihini takip eden, beni haberdar edip sürekli yenilenmesi ...

Devamı
Kasko sigortası, hasar durumunda aracın zararını karşılamak amacıyla, isteğe bağlı olarak yaptırılan sigortadır. Hasar tanımı yalnızca trafik kazasında meydana gelen durumları değil, aynı zamanda hırsızlığı, üçüncü kişiler tarafından verilen zararları ve diğer ek teminatları da kapsar.
 
Devamı

Kasko sigortası yaptırarak öncelikle kaza durumunda kendi risklerinizi güvence altına almış olursunuz. Trafik sigortasında herhangi bir kaza/hasar durumunda karşı tarafın riskleri kapsam altındadır. Kasko sigortası ise hasarınızı teminat altına alır, trafikte veya park halinde meydana gelebilecek pek çok zarara karşı sizi korur. 
Devamı

Kasko teminatları, ana teminatlar ve ek teminatlar olarak ikiye ayrılır. Ana teminatlar yanma, çarpma, çarpışma, hırsızlık ve üçüncü kişiler tarafından verilen zararları; ek teminatlar ise doğal afetler, sigara yanığı, bakımsızlık, hayvanlar tarafından verilen zararlar ve benzerlerini kapsar. 
Devamı

En hesaplı kasko sigortası hem sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak hem de bütçenizi yormayacak olan sigortadır. Hem fiyat hem de teminat bakımından en uygun kasko için dilerseniz tek tek sigorta şirketlerinden teklif alabilir ya da Sigortam.net üzerinden kasko hesaplama yapabilirsiniz.
Devamı

Sıfır veya ikinci el aracınızın sigortalanması, ikinci el araç satış fiyatının belirlenmesi, ikinci el araç kredisi alınması, hasar ödemelerinin yapılması gibi durumlarda araç kasko değeri temel alınmaktadır. Araç Kasko Değer Listesi, motorlu taşıtlar vergisi için de baz oluşturmaktadır.
Devamı


Kasko Sigortası Rehberi

Araçlarda Her Zaman Bulunması Gereken 7 Şey

Güvenli yolculukların garantisi olacak, her sürücünün aracında bulundurması gereken 7 araç ger ...
Devamı

Araba Camlarının Buğulanması Nasıl Önlenir?

Buharlanan araç camına çeşitli yollarla çözüm getirilebiliyor. Araba camlarının buğulanmasının ...
Devamı

Arabanın Hararetini Sonlandırmak için Yapılması Gerekenler

Arabaların hararet yapmasına neden olan durumları ve çözüm önerilerini sizin iç ...
Devamı

Oto Rehberi

Debriyaj Kullanımı ile İlgili Püf Noktalar

Debriyaj araçlarda oldukça önemli bir unsurdur. Debriyaj kullanımında dikkat edilmesi gereken n ...
Devamı

Araç Kliması Kokusundan Kurtulmak için Yapılacaklar

Araç klimasının bakımına önem verilmemesi kötü kokunun yanı sıra sağlığınızı da etkile ...
Devamı

İkinci El Oto Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 4 Önemli Durum

İkinci el oto alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Aksi du ...
Devamı

Keyifli Bir Şekilde Araba Kullanmak için İpuçları

Araba kullanmak zor bir iştir ve dikkat gerektirir. Araba kullanmayı keyifli hale getirm ...
Devamı

Kasko Sigortası Haberleri

2015 Yılında Otomobil Fiyatları Nasıl Olacak?

05-Şubat-2015, Perşembe

Kur hareketliliği otomobil fiyatları üzerinde değişikliğe neden olmaktadır. Euro'da yaşanan düşüşün 2015 otomobil fiyatlarını nasıl etkilediği öğrenin.

Devamı

Sigortada Eşdeğer Parça Uygulaması Nedir?

27-Ocak-2015, Salı

Hazine Müsteşarlığı sigortalılar için yakında yürürlüğe girecek olan eşdeğer parça sertifikası uygulaması ile önemli ve büyük kolaylıklar sağlıyor.

Devamı

Anlaşmalı Araç Servisleri

Kasko sigortası kapsamında anlaşmalı araç servislerinden yararlanmak için poliçenin geçerli olduğu anlaşmalı servise hasarlı aracı götürüp ihbarda bulunmalıdır. Hasarın sigorta şirketi tarafından onaylanması sonucunda servis aracın tamirini gerçekleştirir ve hasar ödemesini direkt sigorta şirketinden tahsil eder.

Anlaşmalı Araç Servisleri
 

Poliçe Vademi Hatırlat

 
Poliçenizin bitiş tarihinden önce alternatifli teklifleri karşılaştırmalı olarak inceleyip satın almak için poliçe vadenizi hatırlatıyoruz

Hatırlatıcı Ekle
 

444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTIEn iyi kasko fiyatları burada Reviewed by En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada Rating: 5 En iyi kasko fiyatları burada