Kasko Sigortası | Kasko Hesaplama | Kasko Fiyatları | Sigortam.net
HEMEN ARAYIN !
En uygun kasko teklifini alın!
444 24 00
Zamanınız kısıtlıysa, müsait olduğunuzda,
 

Müşteri Yorumları 

Pınar Şimşek
27-Ocak-2015, Salı

Merhaba,ciddi hasarlı bir trafik kazası geçirdim, arabam hasarlıydı. Hasar departmanınızdan Filiz Hanım, destek ve yardımda elinden gele ...

Devamı

Gökhan Arsoy
27-Ocak-2015, Salı

Merhabalar, aracıma trafik sigortası yaptırmak için Sigortam.net’le görüştüm ve sigorta işlemlerimi tamamladım. Baştan sona kadar muhteş ...

Devamı
Kasko sigortası, hasar durumunda aracın zararını karşılamak amacıyla, isteğe bağlı olarak yaptırılan sigortadır. Hasar tanımı yalnızca trafik kazasında meydana gelen durumları değil, aynı zamanda hırsızlığı, üçüncü kişiler tarafından verilen zararları ve diğer ek teminatları da kapsar.
 
Devamı

Kasko sigortası yaptırarak öncelikle kaza durumunda kendi risklerinizi güvence altına almış olursunuz. Trafik sigortasında herhangi bir kaza/hasar durumunda karşı tarafın riskleri kapsam altındadır. Kasko sigortası ise hasarınızı teminat altına alır, trafikte veya park halinde meydana gelebilecek pek çok zarara karşı sizi korur. 
Devamı

Kasko teminatları, ana teminatlar ve ek teminatlar olarak ikiye ayrılır. Ana teminatlar yanma, çarpma, çarpışma, hırsızlık ve üçüncü kişiler tarafından verilen zararları; ek teminatlar ise doğal afetler, sigara yanığı, bakımsızlık, hayvanlar tarafından verilen zararlar ve benzerlerini kapsar. 
Devamı

En hesaplı kasko sigortası hem sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak hem de bütçenizi yormayacak olan sigortadır. Hem fiyat hem de teminat bakımından en uygun kasko için dilerseniz tek tek sigorta şirketlerinden teklif alabilir ya da Sigortam.net üzerinden kasko hesaplama yapabilirsiniz.
Devamı

Sıfır veya ikinci el aracınızın sigortalanması, ikinci el araç satış fiyatının belirlenmesi, ikinci el araç kredisi alınması, hasar ödemelerinin yapılması gibi durumlarda araç kasko değeri temel alınmaktadır. Araç Kasko Değer Listesi, motorlu taşıtlar vergisi için de baz oluşturmaktadır.
Devamı


Kasko Sigortası Rehberi

En Uygun Kasko Fiyatları 2015 Yılında da Sigortam.net'te!

Kasko fiyatlarının 2015 yılında neye göre değiştiğini öğrenin. Her yıl olduğu gi ...
Devamı

2015 Araç Kasko Değer Listesi Hakkında Merak Edilenler

2015 araç kasko değer listesi hakkındaki önemli bilgilerden haberdar olun bu listed ...
Devamı

Kasko Hesaplama 2015 Yılında Sigortam.net'te Çok Kolay!

Kasko hesaplama işlemini 2015 yılında da Sigortam.net'ten yapın, kolaylık ve rahat ...
Devamı

Oto Rehberi

Kış Lastiği Kullanılmazsa Ne Olur?

Kış lastiği güvenli sürüşün olmazsa olmaz donanımlarından biridir. Hazırladığımız kış lastiği bilgileri ...
Devamı

Amortisör ile İlgili Bilinmesi Gereken Püf Noktalar

Amortisör araçlarda güvenli sürüş açısında oldukça önemlidir. Amortisörle ilgili derle ...
Devamı

Trafikte Hayat Kurtaran Teknikler

Trafik kazalarının önlenmesinde en büyük görev sürücülere düşüyor, trafikte hayat kurtarma tekniklerine ...
Devamı

Hızlı ve Kolay Araç Muayenesi için Yapılması Gerekenler

Konforlu araç kullanımı için yapılan, yıllık otomobil masrafları içerisinde yer al ...
Devamı

Kasko Sigortası Haberleri

Sigortada Eşdeğer Parça Uygulaması Nedir?

27-Ocak-2015, Salı

Hazine Müsteşarlığı sigortalılar için yakında yürürlüğe girecek olan eşdeğer parça sertifikası uygulaması ile önemli ve büyük kolaylıklar sağlıyor.

Devamı

İkinci El Oto Alacaklar Yaşadı!

27-Ocak-2015, Salı

İkinci el oto alacaklar için önemli yenilikler sunan tasarı meclise sunuldu. Yasalaştığı andan itibaren ikinci el oto alımına büyük kolaylıklar getirecek.

Devamı

Anlaşmalı Araç Servisleri

Kasko sigortası kapsamında anlaşmalı araç servislerinden yararlanmak için poliçenin geçerli olduğu anlaşmalı servise hasarlı aracı götürüp ihbarda bulunmalıdır. Hasarın sigorta şirketi tarafından onaylanması sonucunda servis aracın tamirini gerçekleştirir ve hasar ödemesini direkt sigorta şirketinden tahsil eder.

Anlaşmalı Araç Servisleri
 

Poliçe Vademi Hatırlat

 
Poliçenizin bitiş tarihinden önce alternatifli teklifleri karşılaştırmalı olarak inceleyip satın almak için poliçe vadenizi hatırlatıyoruz

Hatırlatıcı Ekle
 

444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTIEn iyi kasko fiyatları burada Reviewed by En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada Rating: 5 En iyi kasko fiyatları burada