Anadolu Sigorta | Anlaşmalı Sigorta Şirketleri | Sigortam.net
 
Türkiye'nin en büyük sigorta şirketleri burada!
Kasko sigortası, zorunlu trafik sigortası ve özel sağlık sigortasında en uygun fiyatlar, en bol seçenek için hemen teklif alın!

 
 
 


Anadolu Sigorta

Call Center : 0850 724 0 850
Adres : Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi Rüzgârlıbahçe Mahallesi, Kavak Sokak No:31 34805 Kavacık/İstanbul 
Telefon : 0 (850) 744 0 744 E-Posta : bilgi@anadolusigorta.com.tr
Faks : 0 (850) 744 0 745 Internet : http://www.anadolusigorta.com.tr


Türkiye'de sigortacılık sektörünün öncü sigorta şirketlerinden biri olan Anadolu Sigorta kasko, zorunlu trafik sigortası, özel sağlık sigortası, kaza, yangın, nakliyat, mühendislik, tarım ve hukuksal koruma alanlarında hizmet vermektedir.
 

Anadolu Sigorta'nın araç kasko sigortası, zorunlu trafik sigortası ve özel sağlık sigortası ürünlerine Sigortam.net internet sitesinden veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattından 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Sigortam.net'in sunduğu hizmetler ile otomobil sigortalarınız ve sağlık sigortanızı yaptırırken Anadolu Sigorta'nın sunduğu avantajlar ile birlikte Anadolu Sigorta poliçelerindeki genel ve özel şartlar konusunda bilgi alabilirsiniz.
 
Yukarıdaki künye bölümünde yer alan, anlaşmalı araç servisleri  ve anlaşmalı sağlık kuruluşları bağlantısına tıklayarak Anadolu Sigorta'nın hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.
 
Anadolu Sigorta sağlık sigortasının hangi anlaşmalı sağlık kuruluşları için geçerli olduğunu öğrenmek için anlaşmalı sağlık kuruluşları bağlantısına tıklayarak hizmet alabilirsiniz.
 
Anadolu Sigorta kasko sigortası ve sağlık sigortası için genel ve özel şartları öğrenmek için de genel ve özel şartlar bağlantısını tıklayabilirsiniz. Ayrıca Anadolu Sigorta Assistans Hizmetleri hakkında bilgi almak için Yardım Hizmeti Paketleri bağlantısını kullanabilirsiniz.
 
 

Anadolu Sigorta Şirket Haberleri
 

444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI