Anadolu Sigorta Anlaşmalı Servisler | Sigortam.net
Kaskoda en iyi fiyat garantisi... Hemen hesaplayın!
splitter
Araç Bedeli:
01 Nisan 2013 tarihinden itibaren sigorta şirketleri kasko bedelleri için “Kasko Araç Değer Listesi” dışında bir kaynağı
referans alabilirler. Bu tarihten itibaren poliçelerde “Araç Değeri” değil sadece referans kaynağı belirtilecektir.

En İyi Kasko Fiyatını Bulun!

Adınız Soyadınız
  
E-posta Adresiniz
Doğum Tarihiniz
  
Cep Telefonunuz
  
Aracınızın Plakası


Telefonda teklif almak için hemen arayın
444 24 00

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Servisleri   
        Aracımızla ilgili yaşadığımız hasar anları ve takip eden süreç pek çok sigortalı için sıkıcı ve zaman harcanan maliyetli işlerdir. Kasko poliçenizi yaptırdığınız sigorta şirketleri, sigortalılarına daha iyi hizmet verebilmek için, araçlarının tamirini en uygun koşullarda ve güvenle yapabilecek yetkili servislerle anlaşırlar. Anlaşmalı servis anlayışı bu süreci daha rahat yaşamanız için kolaylaştırıcı bir hizmet türüdür.
 
Sigortalılar araçlarını istedikleri tamirciye götürmekte serbesttir. Ancak aracınızın güvenliğini ve cebinizin ekonomisini önemsiyorsanız anlaşmalı servis kullanmanızı tavsiye ederiz.
 
Aracınızı anlaşmalı servise götürdüğünüzde;
 
- Hasar, yetkili kişiler tarafından tespit edilerek, mümkün olan en kısa sürede aracınızın teslimatı için gerekli prosedürler yerine getirilir. Siz, hasar dosyası açtırmak, eksper çağırmak, dosyayı takip etmek gibi işlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.
 
- Hasar sırasında ödemeyi siz değil, sizin adınıza kasko sigortası yaptırdığınız şirket yapar.
 
 
- Anlaşmalı servise teslim edilen bir araç, teslim edildiği an itibariyle servisin sorumluluğundadır. Aracınızı ve istenilen belgeleri servise teslim ettiğinizde yapmanız gereken tek şey, aracınızın teslim edileceğinin söylendiği zamanı beklemek, işlemi biten aracınızı servisten almaktır.
 

- Anlaşmalı servislerde aracınız için değiştirilmesi öngörülen yedek parçalar mümkün olan en kısa sürede servise ulaştırılmak durumundadır. Ayrıca bu parçalar orijinal olmak zorundadır.
 
- Anlaşmalı servislerle çalışmak bazı minik hasarlarda hızla sonuç alabilmenizi sağlar. Örneğin, aracınızda cam çatlaması hasarı oluşmuşsa,  fotoğraf ya da sigorta başvurusuna gerek kalmadan,  herhangi bir ücret ödemeden zahmetsizce cam değişikliğinizi yaptırabilirsiniz.
 
Unutulmaması gereken bir diğer konu da, sigorta şirketlerinin müşteri memnuniyetini sağlama çabalarıdır. Bu bağlamda, anlaşmalı servisler, belirli dönemlerde sigorta şirketleri tarafından denetlenmektedir.
 
Anlaşmalı servis hizmetinden yararlanmak için yapmanız gereken, hasar sırasında aracınızı kaskonuzun geçerli olduğu bir anlaşmalı servise ulaştırmak ve sizden istenilen belgeleri en kısa zamanda teslim etmektir. Bundan sonraki süreç, sigorta şirketi ve anlaşmalı servis arasında gelişir.
 

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Servisler

 
Türkiye’nin ilk ulusal sigorta şirketi olan Anadolu Sigorta, yaygın servis ağı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile Türkiye’nin pek çok yerinde müşterilerine hizmet vermektedir.
 
Anadolu Sigorta kasko veya trafik sigortasını tercih etmeniz durumunda, hasar anında Anadolu Sigorta’nın yaygın anlaşmalı servis hizmetinden de faydalanabilir, işlerinizi kolaylıkla ve hızlıca halledebilirsiniz.
 
Anadolu Sigorta anlaşmalı servislerine gitmeden önce aracınızın markasına ve bulunduğunuz şehre göre size en uygun servisi hemen sorgulayabilirsiniz. Belirlediğiniz servis istasyonuna giderken  telefonla randevu almanız,  serviste bekleyeceğiniz süreyi kısaltacak, alacağınız hizmetin kalitesini de arttıracaktır.
 
 
Kasko ve trafik sigortası ile ilgili her türlü sorunuzu 444 24 00 numaralı telefondan Sigortam.net uzmanlarına iletebilir, 3 dakikada kasko, 2 dakikada trafik sigortası teklifi alarak kendiniz için en uygun teklifleri karşılaştırabilir ve sigortanızı online olarak satın alabilirsiniz.
 
 
 


Hikayeni Paylaş
Siz de Sigortam.net'in 1.6 Milyon mutlu müşterisinden birisiyseniz hemen
hikayenizi bizimle paylaşın, yayınlayalım.

Etiketler:

Bu konuyla ilgili diğer yazılar


444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTIChemOrbis
Plastik hammadde fiyatları ve alım satım tekliflerini bulabileceğiniz global iş ağı.
Cimri
Tüm ürünlerin fiyatlarını kıyaslayabileceğiniz önde gelen fiyat karşılaştırma sitesi.
Dijimecmua
Dergiler ve diğer basılı yayınları online okuyabileceğiniz dijital dergi platformu.
GittiGidiyor
Türkiye’nin en işlek alışveriş caddesi.
Firaret
Online otel rezervasyonu yapmanızı sağlayan otel rezervasyon platformu.
HangiKredi
Kredi hesaplama ile bankaların ihtiyaç, taşıt, konut kredisi ürünlerini karşılaştırın.
Hangisi.net
En uygun kredi hangisi? En ucuz cep, adsl, fiber internet tarifelerini karşılaştırın.
HangiMevduat
Mevduat faiz oranları hesaplama ve güncel altın fiyatları ile akıllı yatırım rehberi.
Kariyer.net
İş arayanlar için iş ilanları; eleman arayışı için milyonlarca özgeçmiş burada.
Neredekal.com
Otel yorumları, otel fiyatları bulunan ve tatil tavsiyeleri veren bir seyahat platformudur.
Sigortam.net
Kasko, trafik ve sağlık sigortası branşlarında en uygun sigorta
seçenekleri burada.
SteelOrbis
Güncel çelik fiyatları, çelik endeks ve fiyat arşivi, çelik ticareti.
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman
bulmanın en doğru yolu.


En iyi kasko fiyatları burada Reviewed by En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada Rating: 5 En iyi kasko fiyatları burada