444 24 00
7/24 Yanınızdayız

KASKO ve TRAFİKTE
%45'e VARAN FİYAT AVANTAJI İÇİN
SİZ DE BAKIN

Kasko ihtiyaçlarınız için
her an yanınızdayız!
Bizi Arayın!
444 24 00
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

İhtiyaç Duyduğunuz Her An Yanınızdayız

Kasko poliçesi alırken, poliçeniz süresince ve poliçe yenileme döneminizde 7 gün 24 saat sizin için telefonun ucundayız.
Hasar Anında

Hasar anında da Sigortam.net olarak yanınızdayız. Bir telefonunuzla, kaza tespit tutanağını doldurmanıza yardım ediyor, aracınız hareket edemiyorsa çekici gönderilmesini sağlıyor ve sizi sigorta şirketinizin anlaşmalı olduğu en yakın servise yönlendiriyoruz.

Hasar Dosyası

Dosyanız servisiniz tarafından açılır. Ama her ihtimale karşı bizi aradığınızda, hasar dosyası için gerekli belgeleri hazırlamanıza ve sigorta şirketinize ulaştırmanıza yardımcı oluyoruz.

Geçici Araç

Aracınız tamirdeyken geçici bir araç (ikame araç) isterseniz bizi arayın. Sigorta şirketinizle iletişime geçerek poliçenizdeki şartlara göre geçici araç temininizi sağlıyoruz.

Eksper İşlemleri

Eksper işlemleriniz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Eksper atanmasından araştırmaya, rapor yazımından sigorta şirketine ulaşmasına kadar tüm işlemlerinizi takip ediyor, size bilgi veriyoruz.

Servisteki Aracınız

Servisteki aracınız hakkında bilgi almak için bizi arayın. Sigorta şirketinizle iletişime geçip aracınızın ne kadar serviste kalacağı, ne zaman çıkacağı gibi konularda sizi bilgilendiriyoruz.

Hasar Talepleri

Hasar tutarı, tamir, parça tedariği, pert olduysa rayiç bedeli gibi talepleriniz için sigorta şirketinizle aranızda sizin adınıza aracılık yapıyoruz.

Hasar Ödemesi

Araç tamiriniz anlaşmalı olmayan bir serviste yapıldıysa hasar ödemenizin zamanında yapılması için gerekli takibi yapıyoruz.

Araç Teslimi

Tamir işlemleri bittikten sonra araç teslim sürecinizi hızlandırmak için sigorta şirketinizle iletişime geçerek süreci hızlandırıyoruz.

Mutlu Son

Sigortam.net'te, en uygun poliçenin seçiminden hasar anında yanınızda olmaya kadar, sizi her an mutlu etmek için çalışıyoruz.


Anlaşmalı Kasko Sigorta Şirketleri

En iyi kasko sigortası şirketlerinin onlarca sigorta paketi arasından en uygun tekliflere ulaşmanızı sağlıyoruz!
Kasko sigortası, hasar durumunda aracın zararını karşılamak amacıyla, isteğe bağlı olarak yaptırılan sigortadır. Hasar tanımı yalnızca trafik kazasında meydana gelen durumları değil, aynı zamanda hırsızlığı, üçüncü kişiler tarafından verilen zararları ve diğer ek teminatları da kapsar.
 
Devamını Okuyun
Kasko sigortası yaptırarak öncelikle kaza durumunda kendi risklerinizi güvence altına almış olursunuz. Kasko sigortası ise hasarınızı teminat altına alır, trafikte veya park halinde meydana gelebilecek pek çok zarara karşı sizi korur. 
Devamını Okuyun
Kasko teminatları, ana teminatlar ve ek teminatlar olarak ikiye ayrılır. Ana teminatlar yanma, çarpma, çarpışma, hırsızlık ve üçüncü kişiler tarafından verilen zararları; ek teminatlar ise doğal afetler, sigara yanığı, bakımsızlık, hayvanlar tarafından verilen zararlar ve benzerlerini kapsar. 
Devamını Okuyun
Hem fiyat hem de teminat bakımından en uygun kasko için dilerseniz tek tek sigorta şirketlerinden teklif alabilir ya da Sigortam.net üzerinden kasko hesaplama yapabilirsiniz.
Devamını Okuyun
Araç kasko sigortası ile trafik sigortası arasında önemli farklar vardır. Zorunlu trafik sigortası poliçesi aracın ruhsatı ve ehliyeti kadar önemlidir.
Devamını Okuyun
Sıfır veya ikinci el aracınızın sigortalanması, ikinci el araç satış fiyatının belirlenmesi, ikinci el araç kredisi alınması, hasar ödemelerinin yapılması gibi durumlarda araç kasko değeri temel alınmaktadır.
Devamını Okuyun

Sigorta Bilgi Merkezi

Sigortacılık hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevapları "Sigorta Bilgi Merkezi"mizde!
  • Sigorta Rehberi
  • Uzman Görüşü
  • Sık Sorulan Sorular
  • Sektörel Haberler
Sigorta Rehberi

2016’da Kaskonuzu En İyi Fiyat Garantisi ile Yaptırın

18 Ocak 2016 Pazartesi

Vakit kaybetmeden aracınızı ve bütçenizi güvence altına alın. Fiyatlar mı? Sigortam.net müşterileri kasko sigortasına en iyi fiyat garantisi ile sahip olur. 

Kaskomu Kendim Alırım Diyen Kadınlara Öneriler

18 Ocak 2016 Pazartesi

Kasko erkek işidir diyenlere inat uygun kaskoyu bu ipuçlarını okuyarak kendiniz yaptırabilirsiniz! İşte kadınlar için kasko önerileri.

Sürücüler İçin Alkol Sınırı Ne Kadar?

17 Kasım 2015 Salı

Sürücüler için yasal alkol sınırının ne kadar olduğunu ve promil hesaplamanın nasıl yapıldığını öğrenin. İşte alkollü araç kullanmanın cezası ve yaptırımları.

Kış Lastiği Uygulaması Ne Zaman Başlıyor?

09 Kasım 2015 Pazartesi

2015 yılı zorunlu kış lastiği uygulaması ne zaman başlıyor? İşte kış lastiği uygulamasının başlangıç tarihi ve kış lastiği hakkında bilinmesi gerekenler.

İkinci Elde Computest Hilesine Dikkat!

22 Ekim 2015 Perşembe

İkinci el araç satışında dolandırıcıların yeni yöntemi computest sırasında yaptıkları plaka değişikliği oldu. İşte ikinci eldeki computest hilesinin iç yüzü. 

Aracınızın Sonbahar Bakımı İçin En İyi Tüyolar

19 Ekim 2015 Pazartesi

Yolculuklarınız sırasında kötü sürprizlerle karşılaşmanızı engelleyecek, sonbahardaki en iyi araç bakım tüyolarına mutlaka göz atın. Araç bakımınızı yaptırmadan yola çıkmayın.

Uzman Görüşü

En İyi Kasko Sigortası Hangisi?

17 Şubat 2015 Salı

En iyi kasko sigortasını satın almak poliçe süresi boyunca rahat etmenizi sağlar. Peki en iyi kasko sigortasının hangi özelliklere sahip olması gerekir?

Kaskoda Hasarsızlık İndirimi Nasıl Uygulanır?

17 Şubat 2015 Salı

Hasarsızlık indirimi, kaskosunu düzenli olarak olarak yaptıran, kurallara uygun bir şekilde araç kullanan sürücülerin ödülüdür.

Kasko Poliçesinde Dikkat Edilecek Ana Noktalar Neler?

07 Ağustos 2014 Perşembe

Kasko poliçesi alacak sürücülerin dikkat etmesi gereken ana noktaları siz de değerlendirin, araç kaskonuzu şansa bırakmayın!

Yeni Kayıt Araca Hangi Sigortayı Yaptırmalı?

18 Temmuz 2014 Cuma

Siz de aracınızın kayıdını yeni yaptırdıysanız ve sigorta sahibi olmak istiyorsanız uzmanımızın önerilerine göz atın.

Sigorta Poliçesini İmzalamadan Önce Dikkatli Olun!

15 Temmuz 2014 Salı

Sigorta poliçesinde yer alan önemli noktaları incelemeden imzalamanız büyük sıkıntılar yaşamanıza neden olur. Bu nedenle önerilerimizi okuyun.

Kasko ve Trafik Sigortasında İhtiyari Mali Mesuliyet Nedir?

04 Temmuz 2014 Cuma

Kasko poliçesi almak için başvuruda bulunan sürücülerin karşısını çıkacak ek teminatlardan biride İhtiyari Mali Mesuliyet hasar anında sürücülere avantaj sağlar.

Sık Sorulan Sorular

Araç Pert Olursa Ne Yapılmalı?

07 Nisan 2014 Pazartesi

Bir aracın onarım masraflarının neredeyse sigorta değerine eşit olması “pert araç” olarak ifade edilir. Bu tür hasarlarda sigortalının yapması gereken önemli noktalar vardır. 

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

25 Mart 2014 Salı

Ferdi kaza sigortası, sigorta poliçesi süresince aniden meydana gelen herhangi bir kaza sonucunda sizi koruyan bir sigorta çeşididir. 

Full Kasko Nedir?

20 Şubat 2014 Perşembe

Halk arasında full kasko olarak bilinen kasko çeşidi aslında Genişletilmiş Kasko'dur. Genişletilmiş kasko, çarpma-çarpılma, yanma, çalınma ve çalınmaya teşebbüs gibi ana teminatları içerir.

Kasko Ürün Çeşitleri Nelerdir?

13 Şubat 2014 Perşembe

1 Nisan 2013’ten itibaren yürürlüğe giren yeni Kara Araçları Kasko Sigortası Genel Şartları’na göre 4 farklı ürün sunulmaktadır. 

Tazminat Nasıl Hesaplanır ve Ödemesi Nasıl Yapılır?

13 Şubat 2014 Perşembe

1 Nisan 2013’ten itibaren yürürlüğe giren yeni Kara Araçları Kasko Sigortası Genel Şartları’na göre, hasar tazmininin ne şekilde yapılacağı poliçede açıkça belirtilmek zorundadır.

Aracımın Tramer’de Kaydı Yok. Ne Yapmalıyım?

13 Şubat 2014 Perşembe

Tramer kayıtlarındaki sorgulama işlemleri sigorta şirketleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sektörel Haberler

Allianz Sigorta Hızlı Teklif ile Kasko ve Trafik Sigortası Yaptırmak Çok Kolay

15 Şubat 2016 Pazartesi

Allianz Sigorta "hızlı teklif" ile kasko ve trafik sigortası poliçelerinde sadece 2 adımda teklif veriyor. Arjen Robben'in reklam yüzü olduğu kampanyayı çok seveceksiniz.

Ray Sigorta ile Hem Aracınız, Hem de Gözleriniz Güvende

20 Ocak 2016 Çarşamba

Ray Sigorta'dan kasko poliçesi alanlara, göz ve katarak muayenesi ücretsiz! Ray Sigorta'nın indirim sürprizleri sadece bununla da sınırlı kalmıyor.

Güvenceniz Anadolu Sigorta’dan, İndiriminiz Pirelli’den

05 Ocak 2016 Salı

Anadolu Sigorta ve Pirelli işbirliği ile başlatılan kampanya ile Anadolu Sigorta'dan kasko veya trafik poliçesi olanlara Pirelli lastiklerde %25 indirim fırsatı.

Sürücülerin Kasko Sigortasından Beklentileri

12 Ağustos 2015 Çarşamba

Aksigorta’nın 12 ilde müşterilerine yönelik yaptırdığı ve 639 kişinin katıldığı araştırmada kasko sigortası ile ilgili ortaya ilginç veriler çıktı.

Anadolu Sigorta 2014’ün İlk Yarısını Lider Tamamladı

20 Ağustos 2014 Çarşamba

Anadolu Sigorta, 2014 yılının birinci çeyreğini de aştıktan sonra belirlenen 6 aylık rakamlarda da sigorta primi üretimlerinde liderliğini kimseye kaptırmadı.

Trafikte İyi Sürücüleri Destekleyen Uygulamalar

14 Ağustos 2014 Perşembe

Axa Sigorta, sosyal sorumluluk bilinci ile gerçekleştirdiği ‘’İyi Sürücüyü Hareketini’’ destekleyen mobil uygulaması ile trafikteki sürücülere destek oluyor.


Sigorta, otomobiller, sağlık sektörlerinden tüyolar, duyuru ve kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?
Lütfen bekleyiniz.
{{messages.email}}
{{messages.email}} {{messages.emailInvalid}} E-posta ile daha önceden kayıt yapılmıştır.
{{oldEmail}} e-posta adresiniz hatalı yazıldığı için {{newEmail}} olarak düzeltilmiştir.
E-bülten kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir.
Kullanıcı sözleşmesi ve gizlilik kuralları çerçevesinde e-posta adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçilecektir.