Anadolu Sigorta Anlaşmalı Servisleri

Anadolu sigorta anlaşmalı servisler

Aracımızla ilgili yaşadığımız hasar anları ve takip eden süreç pek çok sigortalı için sıkıcı ve zaman harcanan maliyetli işlerdir. Kasko poliçenizi yaptırdığınız sigorta şirketleri, sigortalılarına daha iyi hizmet verebilmek için, araçlarının tamirini en uygun koşullarda ve güvenle yapabilecek yetkili servislerle anlaşırlar. Anlaşmalı servis anlayışı bu süreci daha rahat yaşamanız için kolaylaştırıcı bir hizmet türüdür.
Sigortalılar araçlarını istedikleri tamirciye götürmekte serbesttir. Ancak aracınızın güvenliğini ve cebinizin ekonomisini önemsiyorsanız anlaşmalı servis kullanmanızı tavsiye ederiz.
Hasar, yetkili kişiler tarafından tespit edilerek, mümkün olan en kısa sürede aracınızın teslimatı için gerekli prosedürler yerine getirilir. Siz, hasar dosyası açtırmak, eksper çağırmak, dosyayı takip etmek gibi işlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.
Hasar sırasında ödemeyi siz değil, sizin adınıza kasko sigortası yaptırdığınız şirket yapar.

 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

 

Anlaşmalı servise teslim edilen bir araç, teslim edildiği an itibariyle servisin sorumluluğundadır. Aracınızı ve istenilen belgeleri servise teslim ettiğinizde yapmanız gereken tek şey, aracınızın teslim edileceğinin söylendiği zamanı beklemek, işlemi biten aracınızı servisten almaktır.
Anlaşmalı servislerde aracınız için değiştirilmesi öngörülen yedek parçalar mümkün olan en kısa sürede servise ulaştırılmak durumundadır. Ayrıca bu parçalar orijinal olmak zorundadır.
Anlaşmalı servislerle çalışmak bazı minik hasarlarda hızla sonuç alabilmenizi sağlar. Örneğin, aracınızda cam çatlaması hasarı oluşmuşsa,  fotoğraf ya da sigorta başvurusuna gerek kalmadan,  herhangi bir ücret ödemeden zahmetsizce cam değişikliğinizi yaptırabilirsiniz.
Unutulmaması gereken bir diğer konu da, sigorta şirketlerinin müşteri memnuniyetini sağlama çabalarıdır. Bu bağlamda, anlaşmalı servisler, belirli dönemlerde sigorta şirketleri tarafından denetlenmektedir.
Anlaşmalı servis hizmetinden yararlanmak için yapmanız gereken, hasar sırasında aracınızı kaskonuzun geçerli olduğu bir anlaşmalı servise ulaştırmak ve sizden istenilen belgeleri en kısa zamanda teslim etmektir. Bundan sonraki süreç, sigorta şirketi ve anlaşmalı servis arasında gelişir.

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Servisler

Türkiye’nin ilk ulusal sigorta şirketi olan Anadolu Sigorta, yaygın servis ağı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile Türkiye’nin pek çok yerinde müşterilerine hizmet vermektedir.
Anadolu Sigorta kasko veya trafik sigortasını tercih etmeniz durumunda, hasar anında Anadolu Sigorta’nın yaygın anlaşmalı servis hizmetinden de faydalanabilir, işlerinizi kolaylıkla ve hızlıca halledebilirsiniz.
Anadolu Sigorta anlaşmalı servislerine gitmeden önce aracınızın markasına ve bulunduğunuz şehre göre size en uygun servisi hemen sorgulayabilirsiniz. Belirlediğiniz servis istasyonuna giderken  telefonla randevu almanız,  serviste bekleyeceğiniz süreyi kısaltacak, alacağınız hizmetin kalitesini de arttıracaktır.
Kasko ve trafik sigortası ile ilgili her türlü sorunuzu 444 24 00 numaralı telefondan Sigortam.net uzmanlarına iletebilir, 3 dakikada kasko, 2 dakikada trafik sigortası teklifi alarak kendiniz için en uygun teklifleri karşılaştırabilir ve sigortanızı online olarak satın alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Sigortam.net'in Farkı Ne?

Araç kaskosu fiyatları; kişisel özellikler, hasar geçmişi ve aksesuarlar gibi detaylara...göre farklılık gösterir.

Sigortam.net yılların sigortacılık tecrübesi ile müşterisinin ihtiyacını...tanır ve ona yönelik en iyi çözümü sunar.

Sigortam.net...ile
 • 1 En iyi fiyat garantisine sahipsiniz.
 • 2 7/24 kesintisiz sigortacılık hizmeti alırsınız.
 • 3... 20 sigortanın şirketinin onlarca ürün seçeneği arasından seçim yaparsınız....
 • 4 Teklifleri şeffaf şekilde...karşılaştırırsınız.
 • 5 ...%45’e varan fiyat avantajından yararlanırsınız.
 • 6 Ödemelerinizi ister peşin ister taksit taksit yaparsınız.
 • 7 3 dakikada online ya da telefonda satın alma yaparsınız....
 • 8 Sigortanızı almadan, alırken...ve aldıktan sonra her ihtiyacınızda yanınızda olan uzman bir ekip bulursunuz.

Söz Veriyoruz, İhtiyaç Duyduğunuz Her An Yanınızdayız!

Sigortam.net olarak, sadece...poliçenizi satın alırken değil, hasar anında, poliçe yenilerken kısacası ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24...yanınızdayız.
 

Söz Veriyoruz;
 • 1 20 sigorta şirketi...arasından ihtiyacınıza en uygun poliçeyi bulmanız için karşılaştırma yapar ve %45’e varan fiyat avantajı...sunarız.
 • 2 444 24 00 numaralı...Sigorta Destek Hattı’mızdan 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veririz.
 • 3 Aynı poliçeyi daha uygun fiyata bulursanız aradaki farkı size geri öderiz....
 • 4 Poliçe yenileme zamanınız...geldiğinde siz hatırlatmadan, biz size hatırlatırız.
 • Siz En Uygun Poliçeyi...Satın Alın, Gerisini Bize Bırakın!

  • 1... Poliçenizi adresinize ücretsiz kargo ile gönderelim.
  • 2 444 24 00 Sigorta Destek Hattımız ile günün...her saatinde, çekici hizmetinden eksper tayinine kadar hasar sürecinizi takip edelim.
  • 3 Poliçe vadenizi sizin yerinize takip edelim.
  • 4 Vadeniz dolmadan önce sizinle iletişime...geçerek, poliçenizi yenilemeniz için bilgilerinizi güncelleyelim.
  • 5 En iyi şirketlerden sizin için teklif hazırlayıp, yenileme ve...hasarsızlık gibi indirim haklarınızı sizin için gözetelim.
  • 6 Vade tarihinizde yenilemenizi yaparak, kesintisiz sigorta güvencesi almanızı...sağlayalım.
  TELEFONDA TEKLİF ALMAK İÇİN
  BİZİ ARAYIN!