Anadolu Sigorta Anlaşmalı Servisler

Anadolu anlaşmalı servisler hakkında bilgi alarak hemen kasko sigortanı yaptır! 

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Servisler

Anadolu sigorta anlaşmalı araç servisleri ile aracının hasar ve onarım işlemlerini yaptırabilirsin. Geniş bir hizmet ağına sahip olan Anadolu Sigorta anlaşmalı servisler içerisinden hasar durumuna göre kurumu belirlemen mümkün. Daha küçük çaplı hasarların için Anadolu mini onarım ya da cam hasarların için oto cam servislerini tercih edebilirsin. 

Aşağıda örnek tablolarımızı Anadolu Sigorta'nın web sitesinden oluşturduk. Poliçe kapsamın ve hasar durumuna göre Anadolu Sigorta'dan bilgi alarak hasar işlemlerini yaptırman sürecin hızlı tamamlanması için oldukça önemlidir.

Anadolu Sigorta'nın anlaşmalı servisleri şöyledir;

  • Kasko Anlaşmalı Servisler
  • Trafik Anlaşmalı Servisler
  • Anadolu Mini Onarım Servisi
  • Anadolu Anlaşmalı Cam Servisleri

Sayfamızda Anadolu'nun web sitesinden aldığımız bilgilerle araç servisleri için örnek tablo ve listeler yaptık. En güncel anlaşmalı kurum bilgisi için Anadolu'nun anlaşmalı servis sayfasını ziyaret edebilirsin.

saglik banner

<

Anadolu sigorta anlaşmalı servisler, kasko ve trafik sigortası poliçelerine göre ayrılır. Yani bir kaza sonucu Anadolu kasko sigortan varsa kendi aracına gelen zararlar için Anadolu kasko anlaşmalı servisleri kullanman gerekir. Eğer karşı tarafa bir zarar verdiysen Anadolu trafik sigortası anlaşmalı servislerine karşı tarafın onarım süreci için başvurulabilirsin. 

Anadolu Kasko Anlaşmalı Servisler

Anadolu sigorta kasko anlaşmalı servisler yetkili ve özel olarak ayrılır. Kasko poliçende servis teminatına göre anlaşmalı oto servislerinden yararlanma sürecin değişebilir. Bu açıdan kasko poliçendeki servis kısıtına dikkat ederek hasar onarım sürecini ilerletmelisin. Eğer sadece yetkili servislerde geçerli bir kaskon varsa anlaşmalı özel servislerde onarım sürecin kaskondan karşılanmayabilir. 

Anadolu Sigorta Hasar Dosya Sorgulama sayfamızdan hasar süreci ve tekibi hakkında bilgi alabilirsin.

Anadolu Sigorta'nın sitesinden aldığımız örneklerle yetkili ve özel servisler için tablomuzu inceleyebilirsin. Anadolu Sigorta'dan bilgi alarak güncel servislerin tam listesini öğrenebilirsin.

Anadolu Sigorta Trafik Sigortası Anlaşmalı Servisler

Bir kaza sonucu karşı tarafın aracına gelen zarar masraflarını senin trafik sigortan karşılar. Karşı tarafın onarım süreci için Anadolu trafik sigortası servislerine başvurabilirsin. Aynı zamanda trafik sigortasındaki teminatlar aracındaki hasarları karşılıyorsa da Anadolu Sigorta trafik anlaşmalı teknik servislerini kullanabilirsin.

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Cam Servisleri

Kako sigortanın cam klozunda hangi teminatlar ve limitler varsa Anadolu anlaşmalı cam servislerinden o kapsamda yararlanabilirsin. Bu anlamda kasko poliçendeki cam teminat kapsamı oldukça önemlidir. Cam hasar onarımı ya da cam değişimi gibi nedenlerle anlaşmalı cam servisine gittiğinde kaskonun masrafları karşılaması için poliçe kapsamına bakılır. Eğer cam hasarlarını kaskonun karşılamasını istiyorsan teklif alırken cam teminatına öncelik vererek tercihte bulunabilirsin.

Anadolu Sigorta cam servisleri normal anlaşmalı araç servislerine göre daha kısıtlı bir ağa sahiptir. Bu açıdan her il ve ilçede bulunmayabilir. Anadolu Sigorta anlaşmalı cam servisleri hakkında bilgi almak için 0850 724 0850 nolu numarayı arayabilirsin. 

Anadolu Sigorta Mini Onarım Servisleri

Anadolu sigorta mini onarım, kasko poliçesi kapsamında bir ek teminattır. Eğer kaskonda mini onarım teminatı varsa Anadolu Sigorta'dan mini onarım hizmeti alabilirsin. Anadolu Sigorta mini onarım merkezleri 4 ilde mevcuttur. Anadolu Sigorta'nın web sitesinden aldığımız bilgilerle aşağıdaki listemizi oluşturduk. En güncel bilgiyi Anadolu Sigorta'yı arayarak öğrenebilirsin.