Anadolu Sigorta Anlaşmalı Servisler | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Servisleri

Aracımızla ilgili yaşadığımız hasar anları ve takip eden süreç pek çok sigortalı için sıkıcı ve zaman harcanan maliyetli işlerdir. Kasko poliçenizi yaptırdığınız sigorta şirketleri, sigortalılarına daha iyi hizmet verebilmek için, araçlarının tamirini en uygun koşullarda ve güvenle yapabilecek yetkili servislerle anlaşırlar. Anlaşmalı servis anlayışı bu süreci daha rahat yaşamanız için kolaylaştırıcı bir hizmet türüdür.
 
Sigortalılar araçlarını istedikleri tamirciye götürmekte serbesttir. Ancak aracınızın güvenliğini ve cebinizin ekonomisini önemsiyorsanız anlaşmalı servis kullanmanızı tavsiye ederiz.
 
Hasar, yetkili kişiler tarafından tespit edilerek, mümkün olan en kısa sürede aracınızın teslimatı için gerekli prosedürler yerine getirilir. Siz, hasar dosyası açtırmak, eksper çağırmak, dosyayı takip etmek gibi işlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.
 
Hasar sırasında ödemeyi siz değil, sizin adınıza kasko sigortası yaptırdığınız şirket yapar.
 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

 
Anlaşmalı servise teslim edilen bir araç, teslim edildiği an itibariyle servisin sorumluluğundadır. Aracınızı ve istenilen belgeleri servise teslim ettiğinizde yapmanız gereken tek şey, aracınızın teslim edileceğinin söylendiği zamanı beklemek, işlemi biten aracınızı servisten almaktır.
 
Anlaşmalı servislerde aracınız için değiştirilmesi öngörülen yedek parçalar mümkün olan en kısa sürede servise ulaştırılmak durumundadır. Ayrıca bu parçalar orijinal olmak zorundadır.
 
Anlaşmalı servislerle çalışmak bazı minik hasarlarda hızla sonuç alabilmenizi sağlar. Örneğin, aracınızda cam çatlaması hasarı oluşmuşsa,  fotoğraf ya da sigorta başvurusuna gerek kalmadan,  herhangi bir ücret ödemeden zahmetsizce cam değişikliğinizi yaptırabilirsiniz.
 
Unutulmaması gereken bir diğer konu da, sigorta şirketlerinin müşteri memnuniyetini sağlama çabalarıdır. Bu bağlamda, anlaşmalı servisler, belirli dönemlerde sigorta şirketleri tarafından denetlenmektedir.
 
Anlaşmalı servis hizmetinden yararlanmak için yapmanız gereken, hasar sırasında aracınızı kaskonuzun geçerli olduğu bir anlaşmalı servise ulaştırmak ve sizden istenilen belgeleri en kısa zamanda teslim etmektir. Bundan sonraki süreç, sigorta şirketi ve anlaşmalı servis arasında gelişir.
 

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Servisler

 
Türkiye’nin ilk ulusal sigorta şirketi olan Anadolu Sigorta, yaygın servis ağı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile Türkiye’nin pek çok yerinde müşterilerine hizmet vermektedir.
 
Anadolu Sigorta kasko veya trafik sigortasını tercih etmeniz durumunda, hasar anında Anadolu Sigorta’nın yaygın anlaşmalı servis hizmetinden de faydalanabilir, işlerinizi kolaylıkla ve hızlıca halledebilirsiniz.
 
Anadolu Sigorta anlaşmalı servislerine gitmeden önce aracınızın markasına ve bulunduğunuz şehre göre size en uygun servisi hemen sorgulayabilirsiniz. Belirlediğiniz servis istasyonuna giderken  telefonla randevu almanız,  serviste bekleyeceğiniz süreyi kısaltacak, alacağınız hizmetin kalitesini de arttıracaktır.
 
 
Kasko ve trafik sigortası ile ilgili her türlü sorunuzu 444 24 00 numaralı telefondan Sigortam.net uzmanlarına iletebilir, 3 dakikada kasko, 2 dakikada trafik sigortası teklifi alarak kendiniz için en uygun teklifleri karşılaştırabilir ve sigortanızı online olarak satın alabilirsiniz.
 
 
 

Benzer İçerikler

Araç Kasko Poliçesi Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Araç kasko poliçesini alırken ufak detaylara dikkat edin, kaskonuzun tüm avantajları ile aracınızı ve sevdiklerinizi uygun fiyata koruyun!

Devamını Oku

Araç Kasko Değer Listesi Nedir?

Kasko değer listesi, motorlu kara taşıtları sigortalılarının kasko poliçelerinin düzenlenmesinde yardımcı olmak amacıyla Türkiye Sigorta ve Reasürens Şirketleri Birliği tarafından aylık olarak hazırlanan listedir.

Devamını Oku

Türkiye Sigorta Birliği (TSB) Nedir?

Araç kasko değer listesi her ay Türkiye Sigorta Birliği (TSB) tarafından yayınlanmaktadır. Bu liste öneri olarak yayınlanmaktadır. Sigorta şirketleri isterlerse kasko sigortası araç kasko hesaplama yaparken bu değerleri baz alabilirler.

Devamını Oku
47.850 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X