Anadolu Sağlık Sigortası Teklifi Al, Hemen Fiyatları Karşılaştır

 • Anadolu tamamlayıcı ve özel sağlık sigortası fiyat ve teminatlarını öğren
 • Bütçene ve ihtiyaçlarına uygun Anadolu sağlık poliçesini seç
 • İnternete özel indirimlerden yararlan, sağlığını güvenceye al
Bu bilgiler sana özel teklif hazırlayabilmemiz için gereklidir.

Anadolu Sağlık Sigortası Fiyatları 2024

 

Şehir Yaş Cinsiyet Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatı
İstanbul 25-34 Kadın 20.546 TL
İstanbul 25-34 Erkek 19.231 TL
İstanbul 35-44 Kadın 17.065 TL
İstanbul 35-44 Erkek 16.541 TL
İstanbul 45-54 Kadın 14.349 TL
İstanbul 45-54 Erkek 13.040 TL
İstanbul 55-64 Kadın 15.189 TL
İstanbul 55-64 Erkek 15.475 TL
Ankara 25-34 Kadın 20.091 TL
Ankara 35-44 Kadın 21.089 TL
Ankara 45-54 Erkek 9.164 TL
İzmir 25-34 Kadın 18.346 TL
İzmir 35-44 Erkek 15.827 TL
İzmir 45-54 Kadın 13.344 TL

 

Tablodaki fiyatlar, 1 Şubat-30 Nisan 2024 tarihleri arasında Sigortam.net’ten satın alınan 1 kişilik tamamlayıcı sağlık sigorta poliçe fiyatlarının medyan (gerçek fiyatların sıralamasında tam ortadaki tutarlar) değerleridir. Fiyatlar, sigorta şirketlerinin risk tercihleri ve kişi özelliklerine göre değişebilir.

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası (TSS), SGK anlaşmalı özel hastanelerde fark ücreti ödemeden sağlık hizmeti almanı sağlayan sağlık sigortasıdır. SGK ve Anadolu Sigorta anlaşmalı hastanelere giderek muayene, tahlil ve tetkiklerini ekstra ücret ödemene gerek kalmadan yaptırabilirsin. Anadolu Sigorta anlaşmalı hastaneler hakkında sayfamızdan bilgi alabilirsin.

Anadolu Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırma şartları ise şöyledir;

 • 65 yaşından küçük olan ve SGK'lılar yaptırabilirler.
 • 64 yaşına kadar Anadolu Sigorta'dan TSS yenileme garantisi kazanmış olanlarda 64 yaşından sonra ek bir prim ödemesi yapmadan Anadolu TSS poliçelerini yenileyebilirler.
 • 0-17 yaş (dahil) aralığındaki çocuklar da aile bireyleri olmadan tek başlarına Anadolu TSS poliçesi yaptırabilirler.

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Neleri Kapsar?

Anadolu sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası iki ana teminattan oluşur. Ayakta ve yatarak tedavi teminatlarıyla anlaşmalı özel hastanelerden poliçen kapsamında yararlanabilirsin.

Anadolu Sigorta tamamlayıcı ürününde hastaneye yatış gerektiren tedaviler sınırsız limitlidir. Yani poliçeni yaptırdıktan sonra ortaya çıkabilecek kaza ya da acil hastalık durumlarında hastanede yatış ve tedavi masrafları için bir limit yoktur. Bu durumun Anadolu TSS poliçelerinde özel şartlara göre değişebildiğini hatırlatalım. Önceden gelen rahatsızlıklar veya başka nedenlerle limitler değişebilir. Bu anlamda poliçe kapsamınızı öğrenerek randevularınızı oluşturmanızda fayda vardır.

Anadolu Sigorta TSS kapsamı şöyledir;

Yatarak tedavi teminatı içerisinde; ameliyat, oda-refakatçi-yemek masrafları, yoğun bakım, küçük müdahaleler, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz tedavileri limitsizdir, yani yararlanma açısından bir sınırlama yoktur.

Anadolu Sigorta TSS ayakta tedavi limitleri ise şöyledir;

 • Doktor muayenesi ve tanı giderleri : Yılda 10 adet
 • Fizik tedavi : Yılda 30 seans

Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortasının fazladan pirm ödeyerek alınabilecek ek teminatları da vardır. Bunlar doğum teminatı ve tüp bebek teminatıdır. Ek prim ödemesi yapılarak poliçeye dahil ettirilebilir. Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası, bazı hediye ve avantajlar da sunar. Bunlardan en dikkat çekenleri diş paketi ve check-up hizmetidir. 

Anadolu Sigorta Diş Paketi

Anadolu sigorta diş paketi, Anadolu TSS içerisinde hediye olarak sunulan bir hizmettir. Yılda bir kez ücretsiz olarak Anadolu diş paketinden yararlanabilirsiniz. Anadolu Sigorta tamamlayıcı sağlık diş paketinin kapsamında muayene, dolgu, röntgen gibi birçok diş tedavi hizmeti yer alır. Yararlanma şartları ve detaylı bilgi almak için 0850 724 0850 Anadolu Sigorta çağrı merkezini arayabilirsin.

Anadolu Sigorta Check-up

Anadolu check-up hizmeti yılda birkez TSS kapsamında ücretsiz olarak sunulur. 14 yaş ve üzeri sigortalılar için geçerli bir ek hediyedir. Yararlanmak için dikkat edilmesi gereken en önemli konu, 0 850 724 0 850 Anadolu Sigorta çağrı merkezini arayarak talep edilmesi şartıdır. Şirket check-up randevusunu ayarlayarak sigortalıya sunar. Check-up hizmetinden şirkete bilgi vermeden yararlanılması durumunda sigortalının ödediği masraflar tazminat olarak geri ödenmez. Bu açıdan mutlaka şirketi arayarak check-up hizmeti için talep oluşturmak gerekir.

Anadolu check-up hizmetinde; doktor değerlendirmesi, akciğer grafisi, EKG kalp elektrosu, tam kan sayımı, tak idrar tahlili gibi birçok sağlık taraması kapsam içerisindedir.

Anadolu Sigorta Özel Sağlık Sigortası

Anadolu özel sağlık sigortası (ÖSS), dilediğin doktoru ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü veren, geniş bir anlaşmalı hastane ağına sahip bireysel bir sağlık sigortasıdır. Anadolu sigorta ÖSS teminatları esnek ve değişkendir. İhtiyaçlara ve bütçeye göre farklı özel sağlık paketlerini seçerek sigortanı kişiselleştirebilirsin.

Anadolu Sigorta Özel Sağlık paketleri şunlardır;

 • Hesaplı ( Hesaplı, Hesaplı Plus, Hesaplı Maksi)
 • Standart (Standart, Standart Plus)
 • Elit ( Elit, Elit Plus)