Sigortam.net Kaskoda Akaryakıt Kampanyasını Uzattı - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kaskoda Akaryakıt Kampanyası Uzadı

 

 Sigortam.net, kasımda başlattığı kasko sigortası alanlara hediye akaryakıt, sağlık sigortası alanlara tanışma indirimi kampanyalarını yoğun ilgi üzerine 31 Aralık'a kadar uzattı.

 Kampanya ile 31 Aralık'a kadar ilk defa kasko poliçesi satın alan kişiler ödedikleri prim miktarına göre Petrol Ofisi'nden ücretsiz akaryakıt kazanıyor. 800 YTL – 1.000 YTL anısında kasko poliçesi alanlar 30 YTL değerinde, 1.000 YTL ve üzerinde kasko poliçesi satın alanlar ise 40 YTL değerinde Petrol Ofisi istasyonlarından akaryakıt alabilecekler.

 


Benzer İçerikler

Konut Sigortasında Artış Yüzde 10 Oldu Ama Halen Evlerin Yüzde 80’i Sigortasız

10 Ocak 2008,Perşembe / Hürriyet

2007 yılında emlak sektörü yüzde 7 büyürken, bu büyümeye paralel olarak konut sigortasında da yüzde 10'luk bir artış yakalandı. Ancak halen Türkiye'de konut sigortası yaptırma oranı sadece yüzde 20 seviyelerinde.

Devamını Oku

BES ile İlgili Merak Ettikleriniz Sigortam.net’te

27 Ekim 2008, Pazartesi / Vatan

Sigortam.net, Bireysel Emeklilik Sistemi'ne dahil olmak isteyen, ancak sistemin işleyişi, avantajlarını bilmeyenlere detaylı bilgi veriyor.

Devamını Oku

Sigortam.net ile TurkTicaret.net Arasında İşbirliği

13 Ağustos 2008, Çarşamba / Dünya

Karşılaştırmalı online sigorta alım hizmetleri konusunda Türkiye'nin en büyük broker şirketlerinden olan Sigortam.net TürkTicaret.net ile işbirliğine girdi.

Devamını Oku