Türkiye Sigorta

Türkiye Sigorta kasko, trafik sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!

Türkiye Sigorta

Türkiye Sigorta

Türkiye sigorta A.Ş, ülkemizin kamu sigorta şirketlerinden Ziraat Sigorta A.Ş., Halk Sigorta A.Ş ve Güneş Sigorta A.Ş.’nin bir araya gelmesi ile kurulmuştur. 20 bölge müdürlüğü, 2.500’den fazla acentesi, 5.000’e yakın banka şubesinde uzman kadrosu ve güçlü teknolojik altyapısıyla üst düzey hizmet anlayışını sürdürmektedir. 

Türkiye Sigorta’dan kasko, trafik ve tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak istiyorsanız, hemen teklif alarak fiyatları karşılaştırabilirsin.

Türkiye Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası (TSS), SGK anlaşmalı özel hastanelerde fark ücreti ödemeden sağlık hizmeti almanı sağlar. Ayakta ve yatarak tedavi teminatları poliçede yer alan teminatlara göre değişebilmektedir. Doktor muayenesi, tahlik ve tetlik, ameliyat gibi birçok alanda özel hastanelerden uygun fiyatlarla yararlanman TSS ile mümkündür. Türkiye Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayfamızdan teminat ve fiyat hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanırken hem SGK hem de sigorta şirketi ile anlaşması olan anlaşmalı hastaneleri kullanmak gerekmektedir. Türkiye Sigorta anlaşmalı kurumlar hangileridir öğrenerek randevu almanda fayda var. Türkiye Sigorta Anlaşmalı Hastaneler sayfamızdan sağlık kurumları hakkında bilgi alabilirsin.

Türkiye Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası

Türkiye seyahat sigortası, yurt dışı seyahatlerinde sağlık ve beklenmeyen maddi risklere karşı güvence veren sigorta türüdür. Vize başvurularında genel olarak zorunlu tutulan seyahat sigortası, hem maddi hem de sağlık açısından koruma sağlar. Bir hastalığın olduğunda sağlık hizmeti almandan bagajının kaybolması durumunda maddi hasarlarını karşılamaya kadar geniş bir teminat yelpazesi vardır. İhtiyaçlarına göre teminatları seçerek kendine uygun poliçeler oluşturabilirsin.

Teminatlar ürüne göre değişebilmektedir, seyahat sigortası teklifi alarak detayları inceleyebilirsin. Türkiye Sigorta seyahat sigortası teminatları şöyledir;

  • Ani bir rahatsızlıkta tıbbi tedavi
  • Hastalık durumunda en yakın sağlık kuruluşuna nakil
  • Taburcu olunması durumunda ikametgaha nakil
  • Vefat durumunda cenaze nakli
  • Bagaj kaybı veya hasarı
  • Acil mesajların iletilmesi

Türkiye Sigorta Kasko Sigortası

Kasko; kaza ya da hasar durumlarında kendi aracında ortaya çıkan zarar masraflarını karşılar. Çarpma, çarpılma, hırsızlık gibi ana teminatları vardır. Aynı zamanda birçok ek teminatla koruma alanını genişletebilirsin. Mini onarım, çekici hizmeti gibi ek teminatları poliçene dahil ettirerek normalde ücret vererek alabileceğin hizmetlerden kaskon kapsamında yararlanabilirsin. 

Aracınla bir hasar yaşaman durumunda Türkiye Sigorta ile anlaşmalı olan serivlere giderek tamir masraflarınıTürkiye kasko sigortan ile karşılayabilirsin. Türkiye Sigorta Anlaşmalı Servisler sayfamızdan oto servisleri hakkında bilgi almak için tıkla.

Aynı zamanda hasar durumun için bilgi edinmek istiyorsan da Türkiye Sigorta Hasar Dosya Sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsin.

Türkiye Sigorta kasko ürünlerinin farklı kapsamları vardır. Türkiye Sigorta kasko ürünleri şöyledir;

  • Genişletilmiş Kasko
  • Dost Kasko 
  • Muafiyetli Kasko
  • Fiat Kasko

Kasko ürünlerinin teminat kapsamları farklı olduğu için fiyatları da değişiklik gösterebilir. Türkiye sigorta kasko teklifi alarak ihtiyaçlarına en uygun poliçeyi seçip yüksek hasar masraflarına karşı bütçeni koruyabilirsin.

Türkiye Sigorta Trafik Sigortası

Trafik sigortası kaza sırasıda karşı tarafın ve üçüncü kişilerin hasar masraflarını karşılar. Karşı tarafın maddi ve sağlık giderlerini kusurlu olan tarafın trafik sigortası öder. Bu sayede her iki tarafta mağdur olmadan hasar masrafları karşılanmış olur.

Türkiye Sigorta trafik sigortası geçerlilik süresi 1 yıldır. Her poliçe dönemi sonunda trafik sigortanı yenilemen gerekir.

Trafiğe çıkmadan önce trafik sigortası yaptırılması zorunludur. Türkiye Sigorta trafik sigortası ile karşı tarafa verebileceği hasar masraflarını güvence altına alabilirsin. 

Türkiye Sigorta trafik sigortası teklifi almak için Sigortam.net'ten fiyatları karşılaştırabilir, bütçene en uygun sigortayı seçebilirsin.

Türkiye Sigorta Poliçe Sorgulama

Türkiye Sigorta poliçe sorgulama yapmak için web sitesinden kendi bilgilerinle müşteri girişi yapmalısın. Online işlemler sorgulama kısmından poliçe detay bilgilerini görebilirsin. Aynı zaman da e-devlet üzerinden de sigorta poliçelerini sorgulayabilirsin. 

Türkiye Sigorta İletişim Bilgileri

Türkiye sigorta telefon numarası: +90 (850) 202 20 20
Türkiye sigorta adres: Levent Mah. Çayır Çimen Sok. No:7 34330 Levent-Beşiktaş/İstanbul

Türkiye Sigorta Müşteri Hizmetleri

Türkiye Sigorta’ya telefonla ulaşabileceğin gibi online “Çözüm Merkezi” alanından talep ve şikayetlerini bidirebilirsin. Sigorta türüne göre formu doldurup dilediğin konuda bilgi alabilmen de mümkün.

Provizyon İletişim Merkezine ulaşmak için;

Tamamlayıcı ve özel sağlık sigortalarında;

0850 202 20 20'yi arayarak bilgi alabilirsin.

Evrak gönderim adresi: Büyükdere Cad. No:110 P.K 34394 Esentepe Şişli/İstanbul