Türkiye Sigorta

Türkiye Sigorta kasko, trafik sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!

Türkiye Sigorta

Ülkemizin kamu sigorta şirketlerinin bir araya gelmesi ile kurulan Türkiye Sigorta, 20 bölge müdürlüğü, 2.500’den fazla acentesi, 5.000’e yakın banka şubesinde uzman kadrosu ve güçlü teknolojik altyapısıyla üst düzey hizmet anlayışını sürdürmektedir. Türkiye Sigorta yenilikçi çözümler getirerek sigortalılarının yanında olan özenli hizmeti ile fark yaratıyor.

Türkiye'nin en önemli sigorta şirketlerinden birisi olan Türkiye Sigorta'nın kasko sigortası ve zorunlu trafik sigortası ürünlerine online teklifle kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Sigorta deneyimini “sonra”dan “önce”ye taşıyan Türkiye Sigorta; sayıları 14,8 milyona ulaşan sigortalılarına daha zengin ürün portföyü ve daha geniş hizmet ağı sunuyor. 

Türkiye Sigorta Kasko

Türkiye kasko sigortası aracınızı kaza risklerine karşı güvenceye alabilirsiniz. Çarpma, çarpılma, yangın, hırsızlık ve diğer ek teminatlar sayesinde aracınızın hasar masraflarını sigorta şirketiniz öder. Sigortam.net internet adresinden ya da 444 24 00 Sigorta Hattından kaskonuzu anında satın alabilirsiniz. Türkiye kasko sigortası fiyatları ve teminatlarını öğrenmek için hemen teklif alın.

Türkiye Sigorta Trafik Sigortası

Türkiye Sigorta trafik sigortası ile aracınızın zorunlu sigortasını hemen yaptırabilirsiniz. Bu sayede hem sigortasız trafiğe çıkma cezalarından kurtulursunuz hem de karşı tarada verebileceğiniz hasar durumlarında masraflar sigortanız tarafından ödenir. Türkiye Sigorta trafik sigortası ürününün teminat limitlerini ve fiyatları öğrenmek için hemen teklif alın.

Türkiye Sigorta Hasar İhbarı

Türkiye Sigorta hasar ihbarını internet üzerinden yapabilirsiniz. Türkiye Sigorta hasar ihbarı sayfasından form doldurarak yapabilirsiniz. 

Türkiye Sigorta Anlaşmalı Servisler

Aracınızın hasar aldığında Türkiye Sigorta anlaşmalı tamir servislerine götürebilirsiniz. Güncel anlaşmalı araç servislerini öğrenmek için Türkiye Sigorta ankaşmalı servisler listesinden öğrenebilirsiniz. Aracınızı tamire götürmeden önce listeyi incelemeniz sonrasında bir mağduriyet yaşamamanız için önemlidir.