Ödüllerimiz

Paylaş
  FacebookTwitterLinkedIn

Sigortam.net, kurulduğu tarihten itibaren sektörde önemli başarılara imza atmış, her zaman öncü ve yenilikçi bakış açısı ile sigortacılık ve internet sektörüne yön vermiştir. Bu lider yaklaşımını da kazandığı ödüller ile taçlandırmıştır.

Sigortam.net'in Kazandığı Ödüller

 • DorukNet tarafından 2016 yılında 14.sü düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri Yarışması’nda halk oylaması sonucunda Sigortam.net, Sigortacılık Kategorisinde 3. kez Halkın Favorisi seçildi.
 • Kariyer.net tarafından her yıl düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında Sigortam.net, "İnsana Saygı" ödülünün sahibi oldu. 
 • Brand Week istanbul kapsamında gerçeklesen 9. MediaCat Felis Ödülleri'nde Sigortam.net, Finans, Bankacılık ve Sigorta Kategorisi’nde “Para Saklama – Kavanoz” ilanıyla “en yaratıcı” marka seçildi.?
 • Epica Awards'ta, Tribal Worldwide Istanbul imzalı, Sigortam.net'in kavanoz konseptli reklamı, "Consumer Services" kategorisinin "Press" alt dalında "Gold"u kucakladı!
 • Sigortam.net, Tribal Worldwide İstanbul tarafından tasarlanan ‘’kavanoz’’ konseptli reklamıyla 26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali Basın Dalı İnternet Markaları Kategorisi’nde ödüllendirildi.
 • DorukNet tarafından 2014 yılında 12. si düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri Yarışması’nda halk oylaması sonucunda Sigortam.net Sigortacılık Kategorisinde 2. kez Halkın Favorisi seçildi.
 • DorukNet tarafından 2011 yılında dokuzuncusu düzenlenen Altın Örümcek Yarışması’nda halk oylaması sonucunda Sigortam.net Sigortacılık Kategorisinde Halkın Favorisi seçildi.
 • DorukNet tarafından 2007 yılında altıncısı düzenlenen ve Türkiye'nin en iyi internet sitelerinin değerlendirildiği Altın Örümcek Yarışması'nda Sigortam.net, 'En İyi Sigortacılık Sitesi' kategorisinde birincilik ödülü aldı. Sigortacılık kategorisinde Sigortam.net dışında Anadolu Hayat, Aviva Sigorta, HDI Sigorta ve TEB Sigorta'nın finale kaldığı ve toplamda 3.000'den fazla başvurunun değerlendirildiği yarışmada değerlendirme kriterleri olarak tasarım, navigasyon, içerik, teknoloji, etkileşim, pazarlama, yaratıcılık ve yenilik, bilgi güvenliği, genel deneyim, kullanılabilirlik ve görme engellilere uygunluk gibi 10 kriter esas alındığı ve daha önce 2002 ve 2003 yıllarında 'En iyi Bankacılık, Finans ve Sigortacılık Sitesi' kategorisinde üçüncülük kazanan web sitemiz 2007 yılının'En İyi Sigortacılık Sitesi' kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
 • 10 Haziran 2003 tarihinde Microsoft ve Doruknet tarafından ikincisi düzenlenen ve Türkiye'nin en iyi internet sitelerinin değerlendirildiği Altın Örümcek Yarışması'nda, Sigortam.net, 'En İyi Bankacılık, Finans ve Sigortacılık Sitesi' kategorisinde üçüncülük ödülü almıştır.
 • 2002 yılında TÜBİTAK, TÜSİAD VE TTGV tarafından düzenlenen Türkiye Teknoloji Ödülleri yarışmasında Sigortam.net, geliştirdiği teknoloji ve bulunduğu sektöre katkıları nedeni ile 'Teknoloji Büyük Ödülü' kategorisinde finale kalmıştır. Yenilikçi ürün geliştirilmesini teşvik amacı ile düzenlenen 'IV. Teknoloji Ödülleri Yarışması'nın finalinde 29 firma arasında Sigortam.net ile birlikte Arçelik, Komsan ve Nemed firmaları da yer almıştır. Bugüne kadar sigorta, finans ve internet alanında finale kalan ilk firma Sigortam.net olmuştur.
 • 22 Mayıs 2002 tarihinde ilk kez Microsoft, Doruknet ve PC Magazin tarafından düzenlenen Altın Örümcek Yarışması’nda Sigortam.net yine aynı 'En İyi Bankacılık, Finans ve Sigortacılık Sitesi' kategorisinde üçüncülük ödülü almış ve 'En İyi Web Sitesi' kategorisinde tüm web siteleri içinde ilk on site arasına girmeyi başarmıştır. Sigortam.net olarak güçlü teknolojik alt yapımız, kaliteli uzman kadromuz, müşteri memnuniyetine verdiğimiz koşulsuz önem ve sigorta şirketlerinin desteği ile bu ödülleri almaktan onur duyuyoruz. Bu başarının müşterilerimizin ve bize destek veren sigorta şirketlerinin ortak eseri olduğuna inanıyor, kendilerine teşekkürü borç biliyoruz. Bize gösterilen ilgi ve desteğin artmasıyla sektörümüzün büyümesine ve gelişmesine daha da çok katkıda bulunmayı kendimize görev adlediyoruz.

Sigortam.net, Türkiye'nin ilk internet holdingi iLab Holding'in yatırımıdır.

EN İYİ SİGORTACILIK HİZMETİNDEN FAYDALANMAK İÇİN TIKLAYIN

İnternetten Teklif Al!

2 dakikada 20’den fazla sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştır, anında satın al.