Axa Sigorta

Axa Sigorta kasko, trafik sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!

Axa Sigorta

Axa Sigorta

AXA Sigorta'nın sermayedarı olan AXA Grubu, dünyada sigorta sektöründe ilk 3 şirket arasında yer almaktadır. Toplam 48 ülkede 90 milyar Euro prim üretimi ve 3,6 milyar Euro faaliyet gelirine ulaşan AXA Grubu'nun, müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilmeyi hedefleyen "Finansal Koruma" konusundaki faaliyetleri, sigorta, kişisel koruma, birikim ve gayrimenkul planlama alanlarını kapsamaktadır.

AXA Sigorta, sektörünün en büyük sigorta şirketi olup Türkiye'nin her köşesinde elementer ve hayat branşlarında hizmet vermektedir. 2010 üçüncü çeyrek rakamlarına göre elementer branşta 1.094 milyon TL prim üretimi ile %12,6 pazar payına ulaşan AXA Sigorta aynı zamanda yangın, kaza ve kasko branşlarında da sektöründe liderdir.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Axa tamamlayıcı sağlık sigortası ile yılda 10 kez özel sağlık kurumlarında ücretsiz muayene, tahlil ve tetkik hizmetlerinden yararlanabilirsin. Geniş anlaşmalı sağlık kurumları sayesinde birçok özel sağlık kurumunda tedavi görmen mümkündür. Axa sigorta anlaşmalı hastaneler sayfamızdan sağlık kurumları hakkında bilgi alabilirsin. 

Axa tamamlayıcı sağlık sigortası sayfamızdan teminat ve fiyat bilgisi almak için tıkla.

Axa Kasko

Axa kasko ile aracınızı kaza risklerine karşı güvence altına alabilirsin. Axa maksimum kasko gibi farklı teminatları içeren kasko ürünlerini teklif alarak görebilirsin. Axa sigorta kasko sorgulama yapmak için internetten bilgilerinizi doldurarak teklif alabilir, ya da direkt 444 24 00 Sigorta Hattımızı arayarak fiyatları ve teminatları öğrenebilirsin. Aracınıza kasko yaptırarak yüksek maliyet oluşturacak kaza ve hasar risklerine karşı hemen önlem al.

Axa anlaşmalı servisler sayfamızdan oto servisleri hakkında bilgi alabilirsin.

Axa Kasko Ürünleri Nelerdir?

Axa sigorta kasko ürünleri farklı kapsamları olan teminatlar sunar. İhtiyaçlara göre tercih edilebilecek kasko ürünleri şöyledir;

 • Axa maksimum kasko sigortası
 • Axa tutumlu kasko sigortası
 • Büyük hasar kasko sigortası

Axa Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası ile karşı tarafa ve üçüncü kişilere gelebilcek maddi/bedeni hasarlar poliçe tarafından karşılanır. Trafikte para cezası ve diğer kanuni yaptırımlarla karşılaşmak için trafik sigortanızı hemen yaptır. Axa trafik sigortasI, aracınızın diğer araçlara vereceği zararları teminat limitleri kapsamında ödemektedir. Axa trafik sigortası sorgulama yapmak için teklif alman ve fiyat/teminat detaylarını karşılaştırmalı olarak incelemen çok kolay! En ugyun trafik sigortasını teklif alarak bulabilirsin.

Hasar dosyanı takip etmek ve bilgi almak için Axa sigorta hasar dosya sorgulama sayfamızdan bilgi alabilirsin.

Axa Trafik Sigortası Ek Teminatları Nelerdir?

Axa trafik sigortası ürünü ek teminatlara artı trafik sigortası olarak da tercih edilebiliyor. Axa artı trafik sigortasının kapsamı şu teminatlarla genişletilebilir:

 • Araç çekim hizmeti
 • Lastik değişimi
 • Çilingir hizmeti
 • Tıbbi nakil hizmeti
 • Kaza teminatı

Axa Sigorta İletişim Numaraları

Axa Sigorta iletişim numarası 0850 250 99 99’dur. Bu numaradan Axa Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Provizyon İletişim Merkezine ulaşmak için;

Özel ve Tamamlayıcı sağlık sigortalarında 0850 250 99 99'u arayarak;

 • Sırasıyla 2 ve 5'i tuşlayarak iletişime geçebilirsin.

Hafta içi 17.30 sonrası ve hafta sonu ise 0850 251 55 56'yı arayarak;

 • Özel sağlık sigortası için 2'yi tuşlayıp
 • Tamamlayıcı sağlık sigortası için 3'ü tuşlayıp ulaşabilirsin.

Evrak gönderim adresi: Rönasans Biz Binası Mecidiyeköy Mh. Cemal Sahir Sok No:7/9 Şişli/İstanbul