Özel sağlık sigortasında
onlarca farklı paket seçeneği en iyi fiyat garantisi en iyi sigorta şirketleri

Hızlı teklif almak için arayın!
0216 250 78 33
En uygun özel sağlık sigortasına kolayca ulaşın! Özel Sağlık Teklifi Alın


En uygun sağlık sigortasına kolayca ulaşın!

ÖZEL SAĞLIK TEKLİFİ

Sağlığınız Sigortam.net ile Emin Ellerde!

Kendinizin, eşiniz veya çocuklarınızın sağlığını en uygun fiyata özel sağlık sigortası güvencesi ile korumaya alın!
Özel Sağlık Sigortası
Özel sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın, en uygun fiyat ile poliçenizi alın.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
SGK'lıysanız, tamamlayıcı sağlık sigortası ile özel hastanelerde fark ödemeye son!

Özel Sağlık Sigortası Teklifi Sunabileceğimiz Sigorta Şirketleri

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin özel sağlık sigortası ürünlerine kolayca ulaşın!
Sigortam.net'i Mutlu Müşterilerinden Dinleyin!
Bi' Alo Dediler, Gerisini Biz Hallettik
Listele

Özel Sağlık Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Özel Sağlık Sigortası Ne Kadar?

Özel sağlık sigortası fiyatları, sigorta süresi içerisinde oluşabilecek risk durumlarına göre belirlenir. Bu açıdan kişisel sağlık durumuna göre değişiklik gösterir. Özel sağlık sigortası ücretleri için kesin bir fiyat aralığı belirtmek yanlış olur. Sigorta yaptıracak kişinin özel şartlarına göre sağlık sigortası teklifi alarak ücret hakkında bilgi sahibi olunması en doğrusudur. Özel sağlık sigortası fiyatlarında 2020 yılı için en güncel ve doğru bilgiyi almak için sağlık sigortası teklifi alıp sağlık uzmanlarımızın sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Ya da direkt sağlık hattımız olan 0216 250 78 28 numasını arayarak fiyatları öğrenebilirsiniz.

Devamını Okuyun
Özel Sağlık Sigortası Nedir, Ne İşe Yarar?

Özel sağlık sigortası, hastalık ya da kaza durumlarında sağlık ödemelerini karşılayan kişilere özel olarak düzenlenen poliçedir. Poliçede belirlenen şartlar ve limitler dahilinde özel hastanelerden sağlık hizmeti alabilir, bütçenizi aşmadan sağlık ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Özel sağlık sigortası, muayene, tahlil ve tetkikler, ameliyat gibi cerrahi müdahaleler gibi sağlık hizmeti almanız gereken durumlarda özel hastanelerde tedavi olmanızı sağlar.

Devamını Okuyun
Özel Sağlık Sigortası Nasıl ve Nerede Yapılır?

Özel sağlık sigortanızı, sağlık sigortası konusunda uzman olan sigorta danışmanlarımızla telefonda göreşerek satın alabilirsiniz. İsterseniz hemen 0216 250 78 33 numaralı sağlık sigortası hattımızdan arayarak teklifleri değerlendirebilir ve bütçenize en uygun olanı anında satın alabilirsiniz, isterseniz özel sağlık sigortası başburu formumuzdan bilgilerinizi doldurarak sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

Devamını Okuyun
Özel Sağlık Sigortası Primleri Ne Kadar?

Özel sağlık sigortası primi, poliçeniz için ödediğiniz fiyatı ifade eder. Özel sağlık sigortası pirimi yani fiyatları ise sigorta yaptıracak kişinin özel şartlarına göre farklılık gösterir. Kendiniz ve aileniz için özel sağlık sigortası fiyatını öğrenmek isterseniz, 0216 250 78 28 sağlık hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz özel sağlık sigortası başvuru formunu doldurarak teklif alabilir, sağlık uzmanlarımızın sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

Devamını Okuyun
Özel Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?

Özel sağlık sigortasının geçerli olduğu hastaneler sigorta şirketlerine göre değişmektedir. Özel sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırırken almayı düşündüğünüz poliçenin hangi hastanelerde geçerli olduğu öğrenebilirsiniz. Önceden gittiğiniz ya da ikametgahınıza yakın olan hastanelerde geçerli özel sağlık sigortasını tercih edebilirsiniz.

Devamını Okuyun
Özel Sağlık Sigortası Doğumdan Ne Kadar Önce Yapılmalı?

Özel sağlık sigortanızdan doğum sırasında faydalanmak için sigorta şirketlerine göre değişmekle birlikte genel olarak 1 yıl önce yapılması gerekmektedir. Çünkü doğum teminatında 1 yıla kadar bekleme süresi bulunmaktadır. Özel sağlık sigortası yapan sigorta şirketlerinin farklı uygulamaları bulunabilmektedir. Bazı şirketler doğumdan önce 1 yıl yerine, hamilelikten önce 6 ay gibi uygulamalara gidebilmektedir. Doğum sigortası ödemesi anında sorun yaşamamak için, karar vermeden önce mutlaka doğum teminat kapsamı detaylı olarak incelenmelidir. Bu konuda sigorta uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Devamını Okuyun
Özel Sağlık Sigortası Nasıl Kullanılır?

Özel sağlık sigortanızı poliçenizde yazan teminatlar doğrultusunda kullanabilirsiniz. Ayakta ve yatarak tedavi teminatları kapsamında özel hastanelerde sağlık hizmeti almanız mümkün. Sigorta şirketine göre değişmekle birlikte yatarak tedavi kapsamındaki ameliyat ve ameliyat ile ilgili diğer masrafları sigortanız karşılar. Bir kaza ya da hastalık durumunuz olursa, özel sağlık sigortanız sayesinde özel hastanelerde ameliyat olabilir, hastaneye vereceğiniz parayı düşünmenize gerek kalmaz. Aynı şekilde ayakta tedavi teminatı kapsamında da doktor muayenesi, tanı amaçlı tahliller, ilaçlar ve fizik tedavi gibi sağlık hizmetleri kullanarak rutin kontollerinizi yaptırabilirsiniz.

Devamını Okuyun
Özel Sağlık Sigortası Vergi İndirimi Nasıl Hesaplanır?

Özel sağlık sigortası vergi indirimi hesaplama, Gelir İdaresi Başkanlığının belirlediği %15 vergi indirim oranı üzeriden yapılmaktadır. Brüt maaşınızın %15’ini hesaplayarak alabileceğiniz vergi indirimini bulabilirsiniz.

Devamını Okuyun
Özel Sağlık Sigortası İşten Ayrıldıktan Sonra Ne Kadar Devam Eder?

Özel sağlık sigortası SGK’ya bağlı bir sigorta ürünü değildir, bu sebeple işten ayrılmanız durumunda poliçe süreniz bitene kadar kullanabilirsiniz. (Çalıştığınız şirketin yaptığı bir grup poliçesi değil ise bu durum geçerlidir.)

Devamını Okuyun
Özel Sağlık Sigortası Yaptırdıktan Ne Kadar Süre Sonra Ameliyat Olabilirim?

Özel sağlık sigortanızı yaptırdığınız sigorta şirketine göre süre değişebilmektedir. Bu durum ilgili sigorta şirketinin şartlarına göre belirlenir. Özel sağlık sigorta poliçenizin kapsamındaki bir rahatsızlık ise ameliyat olma süreniz 3 ay ile 1 yıl arası değişebilir.

Devamını Okuyun
Özel Sağlık Sigortası Bordroda Nasıl Gösterilir?

Özel sağlık sigortası için ödediğiniz primler, aylık brüt olarak ücretinizin %15’ini geçmeyecek miktarda vergiden düşebilir. Bu durum gerçekleşirse maaş bordronuzda gösterilir.

Devamını Okuyun
Özel Sağlık Sigortası Maaşa Nasıl Yansır?

Özel sağlık sigortasında brüt maaşınız üzerinden vergi indirimi alabilirsiniz. Özel sağlık sigortanız için ödediğiniz primler, aylık brüt olarak aldığınız maaşınızın %15’ini geçmeyecek şekilde, vergiden düşebilir.

Devamını Okuyun
Özel Sağlık Sigortası Hangi Hastalıkları Kapsar?

Özel sağlık sigorası, genellikle isteğe bağlı operasyonları ve bu opeasyonlardan doğabilecek sağlık sorunlarını karşılamaz. Aynı zamanda şartları sigorta şirketine göre değişmekle birlikte poliçe tarihinden önceki hastalıklar kapsama dahil olmuyor.

Diş tedavisi, gözlük camı ve lens giderleri, doğum giderleri, doğuştan kaynaklanan hastalıklar gibi sigorta şirketlerinin belirlediği hastalıklar dışında özel sağlık sigortanızdan yararlanabilirsiniz.

Devamını Okuyun
Bebekler İçin Özel Sağlık Sigortası Ne Kadar?

Bebekler için özel sağlık sigortası fiyatları sigorta şirketine ve poliçenin kapsamına göre değişri. değişmektedir. 0216 250 78 28 arayarak öğrenebilirsiniz.

Devamını Okuyun
Özel Sağlık Sigortası Yaptırdıktan Ne Kadar Süre Sonra Muayene Olabilirim?

Özel sağlık sigortanızı yaptırdıktan sonra beklemeden doktor muayesine gidebilirsiniz. Muayene ve tahlil/tetkik gibi ayakta tedavi kapsamına giren teminatlarda bekleme süresi uygulaması yoktur.

Devamını Okuyun
Özel Sağlık Sigortası Gelir Vergisinden Nasıl Düşülür?

Özel sağlık sigortası için ödediğiniz primlerini, aylık brüt gelirinizin %15’ini aşmaması durumunda vergi iadesi olarak geri almanız mümkün. Eğer maaşınızı bordro ile alıyorsanz, özel sağlık sigortası vergi avantajınan yararlanabilmeniz için sigorta primini ödediğinizi gösteren makbuzu işyerinize vermeniz gerekmedir. İş yerinizdeki ilgili departmana kaydınızı yaptırdıktan sonra vergi indiriminden faydalanabilirsiniz.

Devamını Okuyun
Özel Sağlık Sigortası Nasıl İptal Edilir?

Özel sağlık sigortanızı iptal ettirmek istiyorsanız, sigorta şirketine dilekçe yazarak iptal başvurusu yapabilirsiniz. Özel sağlık sigortası iptali için yapılan başvurunun sonuçlanması genel olarak 2-3 gün şeklinde gerçekleşse de sigorta şirketine göre değişebilmektedir. İptal dilekçesinin sigorta şirketine ulaştığı tarih iptal sürecinde esas alınır.

Devamını Okuyun
Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Özel sağlık sigortası, bütçenizi sarmasan özel hastanelerden sağlık hizmeti almanızı sağlayan bir güvencedir. Özel sağlık sigortası, sizin ve ailenizin br yıl boyunca karşılaşabileceği hastalık ya da kazalarda doktor, ilaç ve buna bağlı tedavi giderlerinizi ödeyerek sizi güvenceye alır. Bu nedenle özel sağlık sigortası yaptırarak sağlık hizmetlerinden daha düşük bütçeli ama yüksek standartlı şekilde yararlanabilirsiniz.

Devamını Okuyun
Özel Sağlık Sigortası Prim Hesaplamasını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Özel sağlık sigortası primleri yani sizin sigortaya ödeyeceğiniz fiyatlar hesaplanırken bir çok kriter esas alınır. Özel sağlık sigortası prim hesaplamayı etkileyen faktörler:

Sigortalının fiziksel özellikleri (boy-kilo)
Sigortalının yaşı, cinsiyeti
Daha önce geçirilen hastalıklar
Özel sağlık sigortası poliçe limitleri
Poliçe kapsamında alınan teminat limitleri
Sigorta şirketlerinin anlaşmalı kurum ağı
Yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatı gibi seçilebilecek teminatlar da sağlık sigortası primlerini etkilemektedir

Devamını Okuyun
Sağlık Poliçesi Prim Ödemesini Yapılmayan Poliçeler Ne Zaman İptal Olur?

Özel sağlık sigortası poliçeniz ilk defa oluşturuluyorsa primi ödememeniz durumunda hemen iptal işlemi gerçekleştirilir. Özel sağlık sigortanızı yeniliyorsanız vade tarihinizin 2.iş günü ödemeyi yapmamanız durumunda otomatik iptal işlemi yapılır.

Devamını Okuyun
Ameliyatlarda Dışarıdan Gelen Doktor Ücreti Ne Şekilde Değerlendirilir?

Ameliyat olduğunuz hastane dışından gelen doktora verilecek ücret poliçeyi aldığınız sigorta şirketine göre değişmektedir. Anlaşmalı hastanenin kendi çalıştığı doktora ödediği tutar kadar yada TTB’nin her yıl belirlediği listeye göre uygulama yapılabilir.

Devamını Okuyun
Profesör - Doçent Ücret Farkı Poliçelerde Ne Şekilde Değerlendirilir?

Özel sağlık sigortası poliçenizde yazılı olan teminatlar, teminat limitleri ve yüzdeleri doğrultusunda değerlendirme yapılır.

Devamını Okuyun
Sağlık Poliçelerinde Beklemeli Hastalıklar Hangileridir?

Genel olarak aşağıda maddeler halinde listelediğimiz hastalıklara ait tedaviler, ayakta ve yatarak tedavi teminatı kapsamında fark etmeden özel sağlık sigortanız başladıktan sonra bekleme süresine tabidir. Hastalıklar ve bekleme süreleri sigorta şirketinin teminat kapsamlarına göre değişebilmektedir.

Safra kesesi ve / veya safra yolları hastalıkları
Her türlü fıtık
Omurga ve disk hastalıkları
Kist dermoid sakral
Ano-rektal hastalıklar (örnek: hemoroid, fissür),
Rahim ve yumurtalık hastalıkları
Bademcik ve geniz eti hastalıkları
Burun polipleri
Kafa sinüs hastalıkları
Diz, omuz, kalça, dirsek eklem hastalık ve lezyonları (örnek: menisküs, bağ yaralanmaları ve kondral kırıklar),
Katarakt
Prostat hastalıkları
Her türlü varis
Hidrosel
Böbrek ve üriner sistem taşları
Tiroid bezi hastalıkları

Devamını Okuyun
Sağlık Sigortalılarının Fatura Aslını Kaybetmesi Durumunda Nasıl Bir İşlem Yapılmalıdır?

Özel sağlık sigortası faturanızın aslını kaybetmeniz durumunda, kayıp olduğuna dair ıslak imzalı beyan kağıdı ile ilgili kuruma gidip aslı gibidir fatura halini kaşeli ve imzalı olarak sigorta şirketine iletmeniz gerekmektedir.

Devamını Okuyun
Yatarak Tedavi Hangi Sağlık Harcamalarını İçerir?

Cerrahi bir müdahale olsun veya olmasın yatarak tedavi teminatı, yatak, yemek, refakatçi, operatör doktor ücreti, asistan doktor ücreti, anestezist, ameliyathane masrafları, sarf edilen tıbbi malzeme giderleri ve kullanılan ilaç giderleri için yapılan harcamaların tümünü içerir.

Ameliyat, oda ve yemek, refakatçi, ilaç, tanı için yapılan tahliller, yoğun bakım, hastane tedavi giderleri, ambulans gibi harcamaları yatarak tedavi teminatı kapsamında sigorta şirketi tarafından ödenir.

Devamını Okuyun
Ayakta Tedavi Hangi İşlemleri Kapsar?

Özel sağlık sigortası ayakta tedavi teminatı genel olarak kapsadığı sağlık hizmetleri; doktor muayenesi, tahlil ve tetkikler yani tanı birimleri olarak geçen laboratuar giderleri, röntgen, MR-Sintigrafi-Tomografi, fizik tedavi, görüntüleme hizmetleridir. (endoskopi, kolonoskopi, gastroskopi vb.) Bu teminatlar bazı sigorta şirketlerinde daha geniş kapsamlı ya da daha az kapsamlı olabilmektedir.

Devamını Okuyun
Doğum Sigortası(Hamilelik sigortası) Nedir?

Doğum sigortası, özel sağlık sigortanıza dahil ettirebileceğiniz ek teminatlar arasında yer almaktadır. Özellikle hamile kalmayı planlayan kadınlar, hem kendi hem de bebeklerinin sağlığı için sağlık poliçelerine ekletebilir, ya da dahil olan bir poliçe satın alabilirler.

Doğum sigortası, sigorta şirketlerine göre farklılık göstersede genel olarak anne adaylarının hamilelik sürecindeki kontrollerini, normal/sezeryan doğum ve hastane masraflarını kapsar. Aynı zamanda doğum sırasında anne ve bebekte oluşabilecek sağlık sorunlarını da teminat altına alır. Hamilelik sigortası almayı ya da başka bir deyişle doğum teminatını sağlık sigortalarına ekletmeyi düşünüyorsanız, sigorta şartlarını detaylı inceleyerek karar vermenizde fayda vardır.

Devamını Okuyun
Özel Sağlık Sigortası Doğumu Karşılıyor Mu?

Özel sağlık sigortası doğum teminatı ile doğum masraflarını karşılar. Doğum teminatının şartları ise sigorta şirketlerinin ürünlerine göre değişmektedir. Doğum teminatı olan ya da doğum teminatını ekletebileceğiniz özel sağlık poliçelerini seçerseniz hamilelik sigortasından faydalabilirsiniz. Özel sağlık sigortası tarafından hamilelik masraflarının nasıl karşılanacağı, poliçe limitlerinin sınırları, bekleme süresi her özel sağlık sigortasında farklılık gösterebilir, bu sebeple poliçelerin detaylıca incelenmesi gerekmektedir.

Devamını Okuyun
Hangi Sağlık Harcamalarım Poliçe Kapsamında Değerlendirilir?

Özel sağlık sigortanızın başlangıç tarihinden sonra oluşan hastalık ve kaza sonucu olabilecek tedavi giderleriniz poliçe kapsamında değerlendirilir. Özel sağlık sigortanızın kapsadığı ayakta ve yatarak tedavi teminatları dahilinde yapılan harcamaları sigortanız öder.

Devamını Okuyun
Daha Fazla Gör Daha Az Gör

Sigorta Bilgi Merkezi

Sigortacılık hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevapları "Sigorta Bilgi Merkezi"mizde!
  • Sigorta Rehberi
  • Uzman Görüşü
  • Sık Sorulan Sorular
  • Sektörel Haberler
Sigorta Rehberi
Sigorta Rehberi

Özel Sağlık Sigortasının 5 Önemli Faydası

Risklerle dolu hayatta sağlığınızı korumak özel sağlık sigortası yaptırın, en kaliteli hizmeti en uyguna alarak hem kendinizi hem de bütçenizi koruyun.

Devamını Oku

Kazanılmış Haklarınızı Kaybetmeden Özel Sağlık Sigortası Poliçenizi Yenileyin

Özel sağlık sigortası poliçenizi zamanında yenileyerek birçok farklı haktan yararlanabilir, poliçenizi çok daha avantajlı bir hale getirebilirsiniz.

Devamını Oku

Kış Aylarında Evde Spor Yaparak Fit Kalınabilir mi?

Yaz boyunca verdiğiniz emeklerin boşa gitmesine izin vermeyin. Kış aylarında evde spor yaparak da formunuzu koruyabilirsiniz. 

Devamını Oku

SGK’lılar da Özel Hastane Hizmetlerinden Uygun Fiyata Yararlanabiliyor, Nasıl mı?

Eğer SGK güvenceniz varsa siz de özel hastanelerin sağlık hizmetlerinden çok uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Nasıl mı?

Devamını Oku

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Kurum Ağını Genişletmeye Devam Ediyor

Anadolu Sigorta anlaşmalı kurum ağına Memorial Sağlık Grubu'nu da dahil etti. Medilab Asistans Hizmeti ile tüm merak ettiklerini derledik.

Devamını Oku

Nedir Bu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Uygun Fiyata Özel Sağlık Hizmeti Mümkün mü?

Tamamlayıcı sağlık sigortası ile artık uygun fiyatlara özel sağlık hizmeti almak mümkün. İşte tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili tüm merak ettikleriniz.

Devamını Oku
Daha Fazla Gör Daha Az Gör
Uzman Görüşü
Uzman Görüşü

Doğum Sigortası Nedir?

Doğum sigortası, çocuk bekleyen kadınların, hem bebeğin sağlığı hem de kendi sağlıkları için mutlaka özel sağlık sigortası paketlerinde bulundurmaları gereken,çok önemli bir teminattır. İşte doğum sigortasının detayları.
Devamını Oku

Özel Sağlık Sigortasında Sigorta Priminin Ödenmesi

Özel sağlık sigortasında sigorta priminin tamamının taksitle ödenmesi kararlaştırılmışsa peşinatın ilk taksiti yapılır yapılmaz ve en geç poliçenin teslimi karşılığında ödenmelidir. 

Devamını Oku

Özel Sağlık Sigortasında Ömür Boyu Yenileme Garantisi

Bir sigorta şirketi sigorta yaptıracak kişiye ömür boyu yenileme garantisi içeren bir ürün sunduğunda, bu ürünün bilgilerini ve değerlendirme şartlarını sigortalıya bildirmesi gerekiyor. 

Devamını Oku

Yeni Doğan Bebek ve Çocuklar Sigortadan Faydalanabilir mi?

Yaş sınırı, bir çok sigorta şirketi tarafından özel koşullarla esnek hale getirilmektedir. Bebekler için özel bebek sigortası ve çocuklar için de özel çocuk sigortası yapılabilmektedir.
Devamını Oku

Sigorta Prim Sorgulama Nereden Yapılır?

Bireylerin kişisel olarak aldıkları özel sağlık sigortalarının yanısıra devletin vatandaşlarına sunmakla yükümlü olduğu genel sağlık sigortası hizmeti yer almaktadır.
Devamını Oku

Sağlık Sigortası Primleri Nasıl Belirlenir?

Özel sağlık sigortası primlerinin hangi koşullara göre belirlendiğini bu yazımızda sizler için derledik.  
Devamını Oku
Daha Fazla Gör Daha Az Gör
Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular

Özel Sağlık Sigortasında Poliçe Teminatı Ne Zaman Başlar?

Özel sağlık sigortası poliçelerinde teminat, poliçe tutarının ilk taksiti ile başlamaktadır. Poliçe aksi belirtilmediği sürece öğlen 12:00'de başlayıp, öğlen 12:00'de sona ermektedir.

Devamını Oku

Neden Özel Sağlık Sigortası Teklifi Vermek için Bu Kadar Fazla Bilgi İstiyorsunuz?

Çünkü sunduğumuz hizmet sadece teklif sunmak değil, aynı zamanda online satışı da içermektedir. Satış sonrasındaki her türlü iletişimi (e-mail, telefon, adres gibi) sürekli kılabilmemiz için gerekmektedir.  

Devamını Oku

Anlaşmalı Sağlık Kurumları Listesine Nasıl Ulaşabilirim?

Her sağlık sigortası şirketinin, farklı sağlık kurumları ile değişen oranlarda anlaşmaları bulunmaktadır. 
Devamını Oku

Özel Sağlık Sigortasında Sigorta Ettiren ile Sigortalının Farkı Nedir?

Özel sağlık sigortasında sigorta ettiren, sigorta sözleşmesini yapan ve prim ödeme sorumluluğunu taşıyan kişidir; sigortalı ise sigortadan yararlanan, poliçede ismi geçen kişidir.
Devamını Oku

Sigortam.net'te Karşılaştırma Hizmetinden Faydalanmak Ücretli mi?

Bizden hizmet almak herhangi bir ücrete tabi değildir. istediğiniz her branştan ücretsiz karşılaştırma hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.
Devamını Oku

Sitenizden Aldığım Teklifleri Uygun Bulmazsam Ne Olacak?

Sitemizde gördüğünüz ya da size e-posta ile gönderilen teklif mailleri Sigortam.net’in online olarak çalıştığı sigorta şirketlerinden alınmıştır.
Devamını Oku
Daha Fazla Gör Daha Az Gör
Sektörel Haberler
Sektörel Haberler

Uygun Fiyata Özel Sağlık Hizmeti Fırsatlarından Siz de Yararlanın

Tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi yaptıranların sayısı bir önceki yıla göre neredeyse %100 oranında artış gösterdi. 

Devamını Oku

Yaratıcı Yılbaşı Hediyeleri

Gerek aile arasında gerek arkadaşlarınız için yıllardır aynı türde hediyeler almaktan sıkıldıysanız, yazımıza mutlaka göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede bu yılbaşı için yeni ve yaratıcı fikirler bulabilirsiniz. 
Devamını Oku

Anadolu “Senin Yanında” ile Kanser Hastalarını Yalnız Bırakmıyor

Anadolu Sigorta, "Senin Yanında" asistans hizmeti ile kanser hastalarının günlük yaşamlarında en çok ihtiyaç duydukları gereksinimlerinin karşılanmasını sağlıyor.

Devamını Oku

Allianz Sigorta’nın Kalben’li Yeni Reklamı Ekranlarda

Allianz Sigorta'nın yeni reklamı Kalben'in seslendirdiği "Haydi Söyle" eseri ile büyük beğeni topladı. Allianz, özel sağlık sigortası yeni reklam filmini izleyebilirsiniz.

Devamını Oku

Aksigorta ve Acıbadem Sigorta'dan Dev İşbirliği

Türkiye'nin iki sigorta devi Aksigorta ve Acıbadem Sigorta, özel sağlık sigortası ürünlerinde işbirliğine gitme kararı aldı. işte anlaşmanın detayları.

Devamını Oku

Demir Hayat’tan “El Bebek Tüp Bebek Sigortası”

Demir Hayat Sigorta, yeni ürünü El Bebek Tüp Bebek Sigortası ile anne - baba olmak isteyen çiftlere tedavilerinde %50 geri ödeme garantisi sunuyor.

Devamını Oku
Daha Fazla Gör Daha Az Gör

Sigorta, otomobiller, sağlık sektörlerinden tüyolar, duyuru ve kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?
Lütfen bekleyiniz.
{{messages.email}}
{{messages.email}} {{messages.emailInvalid}} E-posta ile daha önceden kayıt yapılmıştır.
{{oldEmail}} e-posta adresiniz hatalı yazıldığı için {{newEmail}} olarak düzeltilmiştir.
E-bülten kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir.
Kullanıcı sözleşmesi ve gizlilik kuralları çerçevesinde e-posta adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçilecektir.