Özel Sağlık Sigortası Fiyatları 2024 için Hemen Teklif Al

  • Başvuru formuna bilgilerini gir, sigorta uzmanlarımız seni arasın
  • En iyi şirketlerin özel sağlık sigortası tekliflerini karşılaştır
  • İhtiyaçlarına uygun olan ÖSS poliçesini hemen satın al
Bu bilgiler sana özel teklif hazırlayabilmemiz için gereklidir.

Özel Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası Nedir?

Özel sağlık sigortası, hastalık ya da kaza durumlarında oluşabilecek sağlık masraflarını karşılayan ve sana özel olarak düzenlenen bireysel sağlık sigortası türüdür. Özel sağlık sigortası poliçesinde belirlenen şartlar kapsamında tedavin için ihtiyacın olan hizmetleri, ücretsiz ya da minimum ücret ödeyerek alabilirsin. Yani özel sağlık sigortası, normal koşullarda özel sağlık kuruluşlarına ödeyeceğin miktarın altında fiyatlarla bir sene boyunca hizmet almanı sağlar.

Özel Sağlık Sigortası Nasıl Yaptırılır?

Özel sağlık sigortası yaptırmak istiyorum, ne yapmalıyım diyorsan aşağıdaki adımları izleyebilirsin;

  • Özel sağlık sigortası başvuru formunu doldururarak teklif alabilirsin.
  • Başvurunu yaptıktan sonra uzman sigorta danışmanlarımız seni arayarak özel sağlık sigortası fiyat tekliflerini iletirler.
  • İstersen 444 24 00 numaralı Sigorta Bilgi Hattımızı arayarak da özel sağlık sigortası fiyatları hakkında bilgi alabilirsin.
  • Poliçelerin teminat detaylarını ve anlaşmalı hastaneleri uzmanlarımızdan öğrenerek kendin için en iyi özel sağlık sigortasını satın alabilirsin.

Özel Sağlık Sigortası Fiyatları Ne Kadar?

Özel sağlık sigortası fiyatları, kişisel sağlık durumuna ve poliçenin kapsadığı teminat limitlerine göre değişkenlik gösterir. Poliçenin anlaşmalı olduğu hastane ağının genişliği ve üst segment özel hastanelerde geçerli olması gibi nedenler de özel sağlık sigortası ücretlerini farklılaştırır. Bu nedenle kesin bir fiyat belirtmek doğru olmaz. Sağlık durumuna ve özel şartlarına göre en doğru teklifi almak için formu doldurup sağlık uzmanlarımızın sana ulaşmasını sağlayabilirsin.

Özel Sağlık Sigortası Sorgulama Nasıl Yapılır?

Özel sağlık sigortası sorgulamasını internetten yapabilirsin. E-devlet’e girip “Sağlık Sigortası Poliçe Bilgileri Sorgulama” ekranında güncel ve geçmişteki poliçe bilgilerini görebilirsin. Özel sağlık sigortanın bitiş tarihi ve poliçe numarası gibi bilgilerini sorgulama yaparak öğrenmen mümkün. Eğer özel sağlık sigortası fiyat sorgulaması yapmak istiyorsan ise yukarıdaki başvuru formuna bilgilerini girerek uzman sigorta danışmanlarımızın sana telefonla ulaşmasını sağlayabilirsin.

Özel Sağlık Sigortası Teklifi Nasıl Alınır?

1
Bilgilerini Gir veya 444 24 00’ı arayarak teklif al

Özel sağlık tekliflerini görüntüleyebilmek için bilgilerini gir.

2
Özel Sağlık Tekliflerini Karşılaştır

Sigorta şirketlerinin özel sağlık tekliflerini aynı anda karşılaştır, ihtiyacına en uygun sağlık sigortasını 2 dakikada bul.

3
Özel Sağlık Sigortanı Hemen Satın Al

Sigortam.net'e hiçbir ek ücret ödemeden sağlık sigortanı hemen al, güvencen anında e-posta adresine gelsin.

Özel Sağlık Sigortası Kapsamı ve Teminatları Nelerdir?

Özel Sağlık Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Anlaşmalı Özel Sağlık Sigortası Şirketleri

Acıbadem SigortaAk SigortaAllianz SigortaAnadolu SigortaAxa SigortaDemir SağlıkDoğa SigortaMapfre SigortaRay SigortaTürk Nippon Sigorta
Poliçemi neden Sigortam.net’ten almalıyım?
Doğru Ürün Doğru Ürün

Yenilenen yapay zekâmızla, onlarca sigorta teklifi arasından ucuzunu, sana uygununu ve kapsamlısını buluyoruz. Net teminatlar ve net fiyatlarla kararın hep net olsun.

İyi Fiyat İyi Fiyat

Önceliğimiz her zaman sensin. Çalıştığımız tüm şirketlerde bütçeni düşünerek “en iyi fiyat garantisi” sunuyoruz.

7/24 Hizmet 7/24 Hizmet

24 yıllık tecrübemiz ve uzman sigorta danışmanlarımızla 7/24 her ihtiyacında yanındayız. Üstelik hasar anında saniyeler içinde bize ulaşabilirsin.