Fark Yaratan Şirket Uygulamalarımız 

 1. Doğum günümüzde yeni yaşımızın tadını gönlümüzce çıkartabilmemiz için bir günlük izin hediyemizden faydalanıyoruz.
 2. Kapsamlı oryantasyon ve buddy uygulamamız ile takıma yeni katılmış arkadaşlarımızın Sigortam.net'e hızlı ve kolay adapte olabilmesini sağlıyoruz. 
 3. Sigortam.net'in iş akışını işin uzmanından dinlediğimiz eğitim-seminer kurgularımızla tüm sistemi kolaylıkla öğreniyoruz. 
 4. Arkadaşımızı önerdiğimiz referans sistemimiz Dostluk Kazansın ile hem arkadaşımızla beraber çalışma hem de keyifli hediyeleri kazanma fırsatı buluyoruz. 
 5. Çalışan katılımlı sosyal sorumluluk projelerimizle birlikte iyilik yapmanın huzurunu yaşıyoruz. 
 6. Ofisimiz evimiz, uzaktan çalışmanın rahatlığına sahibiz.
 7. Açık kapı öneri uygulamamız ile öneri ve fikirlerimizi özgürce paylaşabiliyoruz. 
 8. Şirketimizde belli bir kıdem yılını doldurduğumuzda anı biriktirebileceğimiz keyifli ödül uygulamalarımız bulunuyor! 
 9. Biz Bize Sohbetlerimiz ile CEO'muzun katlımıyla şeffaf ve çok sesli bir ortamda biraraya geliyoruz. 
 10. Mutlu çalışan mutlu müşteri inancımızla motivasyonumuza katkı sağlayacak aktiviteleri Sigortam.net'liler ve aileleri için gerçekleştiriyoruz. 
 11. Müzik ruhun gıdasıdır biliyoruz, Sigortam.net Spotify Hesabı ile takımıza özel çalma listeleri oluşturabiliyor, çalışırken müzik dinlemenin keyfini çıkartıyoruz! 

Sigortam.net'te Kariyer 

Türkiye'nin ilk ve en büyük sigorta pazarı olarak, 22 sigorta şirketi ile 6+ milyon tekil müşteriye hizmet veriyoruz. Hedefimiz, bölgenin lider insurtech şirketi olarak müşterilerimizin şampiyonu olmak. 

Büyümeye, hızlı öğrenmeye ve insurtech ortamını yeniden tanımlamaya tutkulu güçlü takım oyuncularından oluşan bir topluluk oluşturuyoruz. Müşteriye en iyi hizmeti sağlamak için çalışmaya, çalışırken eğlenmeye  ve hayalimizin bir parçası olmaya hazırsanız gelin ve bize katılın! Çalışan adayı aydınlatma metni sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Açık Pozisyonlarımız

Kariyer.net ve Linkedin sayfalarımızdan açık iş ilanlarımızı inceleyebilirsiniz. 

Linkedin
Kariyer.net