Aksigorta

Aksigorta kasko, trafik sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!

Aksigorta Hakkında

1960 yılında kurulan Aksigorta, prim üretimi, özkaynakları ve mali yapısı bakımından, hayat dışı genel toplam verilerine göre, Türk sigorta sektörünün önde gelen şirketlerinden birisidir. Yönetim merkezi İstanbul' da olan Aksigorta, İstanbul 1, İstanbul 2, İstanbul 3, İstanbul Kurumsal, Ege, Adana, Ankara, Trabzon, Bursa Bölge Müdürlükleri ve 4 Bölge Temsilciliği ile tüm yurtta, yangın, kaza, nakliyat, mühendislik, ziraat ve sağlık sigortalarında faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Sağlıktan kaskoya, işyeri paketinden sorumluluk sigortalarına kadar çok sayıda ürünü sunan Aksigorta, Türkiye’de sektörün büyümesine, toplumsal sigorta bilincini mümkün olan her koldan geliştirmeye, sigortacılık ürünlerini ve hizmetlerini toplumun tüm kesimlerine ulaştırmaya odaklanmaktadır.

Aksigorta Kasko

Aksigorta kasko ile aracınızı kaza risklerine karşı güvence altına alabilirsiniz. Aksigorta’nın kasko ürünü ile sunduğu, geniş anlaşmalı servis ağı sayesinde aracınızın tamir onarım süreçlerini birçok serviste yaptırmanız mümkündür. Seçenekli yedek araç hizmeti sayesinde de aracınızın onarım sürecinde poliçede yazılı limitler dahilinde ikame araç alabilirsiniz. Aksigorta kasko fiyatları ve teminatları detaylı olarak incelemek için kasko teklifi alabilirsiniz.

Aksigorta Trafik Sigortası

Aksigorta trafik sigortası ürünleri ile farklı teminatları ile size geniş bir ürün kapsamı sunuyor. Teminat genişletme avantajı ile zorunlı trafik sigortanızın kapsamını ek ücret karşılığından teminatlarla genişletebilirsiniz. Aksigorta zorunlu trafik sigortası fiyatları ve teminat kapsamlarını öğrenmek için internetten trafik sigortası teklifi alabilir, ya da 444 24 00 Sigorta Hattımızı arayabilirsiniz.

Aksigorta Hasar Dosya Sorgulama

Aksigorta dosya sorgulama ile aracınızın hasar durumunu takip edebilirsiniz. Aksigorta hasar sorgulama ekranından dosya numaranızı yazarak, ya da bilmiyorsanız sayfa üzerinden ileterek aksigorta hasar sürecinizi öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Aksigorta hasar ihbar sürecini de yine Aksigorta’nın hasar ihbarı sayfasından başlatabilirsiniz. 
Aksigorta poliçe görüntüleme sayfasından da poliçenizin detaylı bilgisine erişmeniz mümkündür.

Aksigorta Anlaşmali Servisler

Aksigorta anlaşmalı araç servislerine giderek aracınızın tamir onarım işlemlerini en hızlı şekilde yaptırabilirsiniz. Aksigorta poliçenizin kapsamına ve limitlerine göre tamir masrafları sigorta şirketi tarafından ödenmektedir. Anlaşmalı oto cam servisleri ve anlaşmalı tamir servislerinde ayrıca hasar işlemleri takibi yapılarak zaman kaybı önlenir ve aracınızın tamir sürecini kısaltabilirsiniz. Ak sigorta anlaşmalı servisler listesine Aksigortanın anlaşmalı servisler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hasar İhbarı Sonrasındaki İşlemler;

Sigortalı, yalnızca hasar ihbarında bulunur. Sigorta şirketinin onayı sonrası anlaşmalı servis tamir işlemine başlar ve tamir sonrası masrafları sigorta şirketi tarafından anlaşmalı servise ödenir. Anlaşmalı cam servisleri ve anlaşmalı araç tamir servisleri birbirinden farklı olabilir. Ayrıca sigorta şirketi anlaşmalı servislerde değişikliğe, yeni eklemelere gidebilir. Bu yüzden sigorta şirketinin güncel anlaşmalı araç servisleri listesi incelenmelidir.

Aksigorta Anlaşmalı Servisler Listesinde;

Anlaşmalı Araç Servisleri
Anlaşmalı Oto Cam Servisleri
Anlaşmalı Mini Onarım Servisleri
Bulunmaktadır.

Aksigorta Sıkça Sorulan Sorular

Aksigorta Dosya Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Aksigorta “Hasar Sorgulama Asistanı” üzerinden dosya numaranızı girerek dosya sorgulama işlemi başlatabilirsiniz. Eğer dosya numaranızı bilmiyorsanız da T.C. kimlik numaranızı girerek işlemlere devam edebilirsiniz.

Aksigorta Anlaşmalı Servisler Nelerdir?

Aksigorta anlaşmalı servisler Oto Servis, Cam Servisleri ve Aksigorta Mini Onarım Servisleri’dir. Aradığınız anlaşmalı servis türüne göre yaşadığınız il/ilçe bilgilerini ve araç modelini girerek anlaşmalı servis listesinde ulaşabilirsiniz.

Aksigorta İletişim Numaraları Nelerdir?

Aksigorta iletişim numarası 444 27 27’dir. Bu numarayı arayarak Aksigorta’ya ulaşabilirsiniz.