Sigortam.net'ten Migros Alışveriş Kodu

Kasko, Trafik veya Sağlık Sigortalarını Sigortam.net’ten alanlar, Migros’tan alışveriş kodu kazanıyor!

Hemen poliçelerini al, kazanmaya başla!

 • Kaskoda 75 TL
 • Sağlık Sigortalarında 75 TL
 • Trafik Sigortasında 40 TL Migros Alışveriş Kodu Sigortam.net’ten!

Kampanyaya Katılın!

Katılım Koşulları
+
 1. Kampanya kapsamında 23 Aralık 2021- 31 Aralık 2022 tarihleri arasında www.sigortam.net internet sitesinden ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattından satın alınan trafik, kasko ve sağlık sigortasında geçerlidir.
 2. migros.com alışveriş kodu poliçe satın alma işlemi tamamlandıktan sonra, cep telefonunuza sms olarak gönderilecektir.
 3. migros.com dijital alışveriş kodu, alışveriş kodu tutarı ve üzeri alışverişlerde alışveriş kodu tutarı kadar indirim sağlayacaktır. Alışveriş kodları farklı alışverişlerde parçalı olarak kullanılamaz.
 4. Dijital alışveriş kodunun satın almak istenilen ürünlerle birlikte sepet oluşturulduktan sonra ödeme aşamasında alışveriş kodu kullan kısmında kodu girerek hesapta aktifleştirebilirsiniz.
 5. Dijital alışveriş kodu Migros, 5M Migros, Macrocenter ve Migros Jet mağazalarında kasiyere beyan ederek, Migros: Sanal Market - Hemen mobil uygulamasında, ve migros.com web sitesindeki alışverişlerde kullanılabilir.
 6. Dijital alışveriş kodunuzu sanal markette kullanmayı tercih ederseniz, dijital kodun %80 kadar olan tutarı dijital kod ile ödeyebilirsiniz. Kalan %20 lik tutarı ise kartınız ile ödemeniz gerekecektir. (Örneğin 60 TL lik dijital kodu Sanal Markette kullanabilmeniz için minimum 75 TL civarında sipariş oluşturmanız gerekmektedir, kod tutarına sepet oluşturulmamalıdır.)
 7. Mağaza alışverişlerinizde, bir alışverişte birden fazla Dijital Alışveriş Kodu' nu birleştirerek kullanabilirsiniz.
 8. Migros Sanal Market alışverişlerinizde alışveriş başına yalnızca bir adet Dijital Alışveriş Kodu kullanabilirsiniz.
 9. Yapılan alışverişin tamamının iptal edilmesi durumda kullanılan dijital alışveriş kodu 3 iş günü içerisinde aktif hale getirilir.
 10. Yapılan alışverişin kısmı iadesi durumunda sipariş tutarının çek ile yapılan kısmı iade edilemez.
 11. Bu kampanya, Sigortam.net`in başka kampanyaları ile birleştirilemez.
 12. İndirim tutarı nakit veya benzeri ödeme araçlarına dönüştürülemez.
 13. Dijital mağazalardaki alışverişlerde 1 günde en fazla 10 ayrı Dijital Alışveriş Kodu(10 ayrı sipariş) kullanılabilmektedir.
 14. Sigortam.net ve Migros gerekli gördüğü durumlarda kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 15. Migros alışveriş kodu 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ve iptal edilen kodlar için yeni bir kod ya da kullanılmayan kodun nakdi karşılığı talep edilemez.
 16. Kampanya kapsamında alışveriş edilecek Migros kodlarının stok sınırı 1000 adettir. Kampanya katılımı onaylanmış olsa dahi kod stoğu tükendikten sonra kullanıcı ile kod paylaşılmayacaktır.
 17. Dijital alışveriş kodunu kullanmak için Migros.com' a üye olmak gerekmez.
 18. Sağlıklı bir alışveriş deneyimi yaşanması için Sanal Market alışverişlerinizi üye girişi yaparak uygulama üzerinden yapmanız tavsiye edilir.
 19. Kampanya hem yeni iş poliçelerinde hem de yenileme poliçelerinde geçerlidir.
 20. Kampanyaya katılım sağlamak için, satın alma adımında kampanyanın işaretlenmesi gerekmektedir. Kampanyaya sonradan katılım sağlanamaz.