Kasko Araç Değer Listesi | Sigortam.net

Aracınızın Kasko Değeri Ne Kadar?

Kasko değer listesi ile araç kasko değer sorgulaması yapmak için araç bilgilerinizi girmeniz yeterli.
Kaskonuz için bizi arayın! 444 24 00
7/24 Telefonun Ucundayız
Aracınızın Kasko Değerini Sorgulayın

Kasko Değer Listesi ve
Kasko Değer Sorgulama

Kasko değeri sorgulama ile, güncel araç kasko değerini öğrenin, kasko sigortanızı aracınızın değerine göre yaptırın.

  • Araç kasko değer listesi  kullanılarak sorgulanan kasko değeri, araçların kasko sigortası kapsamında karşılanacak hasarlarının hesaplamasında referans alınır. Sigortam.net üzerinden kasko değer listesi 2016 sorgulama işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Hasar oluşması durumunda ödenecek tazminatın belirlenmesinde sigorta şirketleri güncel araç kasko değer listesini baz alabilirler.
  • 2016 araç değer listesi, TSB tarafından aylık olarak hazırlanır ve yayınlanır. Araçların kasko değerlerinin belirlenmesinde; araç marka, model ve yılllarıyla birlikte piyasa fiyatları etkilidir.
  • Motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri sırasında da kasko araç değer listesindeki, araç kasko değeri baz alınır.
  • Kasko araç değer listesi, onbeş yaşına kadarki motorlu kara taşıtları için hazırlanmış olup, daha eski model ve tiplere ait motorlu taşıtların sigorta bedelleri sigortalı ile sigorta şirketi arasında mutabık kalınarak tespit edilmektedir.
  • Araç kasko değeri, 2. el araç alım satımlarında taraflar arasında referans değer olarak kullanılabilir.

En İyi Fiyat Garantisi ile Kasko Hesaplama Sigortam.net’te

Aracınızın güncel kasko değeri sorgulamasını Sigortam.net’ten kolayca yapabileceğininiz gibi kasko hesaplama ile ise ihtiyacınız olan poliçe için en iyi fiyat garantisi ile teklif alabilirsiniz.

Siz de 2.5 milyonu aşkın mutlu müşteri gibi hiç vakit kaybetmeden ister online olarak, isterseniz de 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak, Sigortam.net avantajlarından yararlanmaya hemen başlayın.

 

Kasko Değeri Üzerinden Mtv Hesaplama

Sürücülere maddi bir yük olan MTV tutarını (Motorlu Taşıtlar Vergisi) indirimli ödemek mümkün. Bu noktada kritik detay ise kasko değer listesi.

Kasko Değer Listesi Nedir?

Kasko değer listesi, motorlu kara taşıtları sigortalılarının kasko poliçelerinin düzenlenmesinde yardımcı olmak amacıyla TSB tarafından aylık olarak hazırlanan listedir.

Kasko Değer Listesi Hazırlanma Aşamaları

Kasko değer listesinin hazırlanma aşamaları nelerdir, biliyor musunuz? İşte kasko değer listesi oluşturma sürecinde kaynak olarak kullanılan aşamalar.