Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta kasko, trafik sigortası ve sağlık sigortası fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!

Anadolu Sigorta

Türkiye' de sigortacılık sektörünün öncülerinden olan Anadolu Sigorta kasko, zorunlu trafik sigortası, özel sağlık sigortası, kaza, yangın, nakliyat, mühendislik, tarım ve hukuksal koruma alanlarında hizmet vermektedir. Toplam prim üretiminde 4,7 milyar TL seviyesine ulaşan Anadolu Sigorta, dönem net kârını 2 katına çıkararak 184 milyon TL seviyesine yükseltirken özsermaye kârlılığında %11,2’ye ulaştı.

Kasko, trafik sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını ve teminatlarını karşılaştırmak için Sigortam.net' ten teklif alabilirsiniz.

Anadolu Kasko Sigortası

Anadolu sigorta kasko ürünleri geniş teminat kapsamları ile aracınızı ve bütçenizi güvence altına alır. Çarpma, çarpılma, yanma ve çalınma gibi ana teminatların yanında yanlış akaryakıt dolumu ve mini onarım teminatları gibi ek teminatları da poliçe içerisinde sunar. Bu sayede aracınızı bir çok riske karşı koruma altına alır ve yüksek maliyetli zararlara karşı bütçenizi korur. Anadolu sigorta fiyatlarını incelemek için teklif alabilirsiniz.

Anadolu Trafik Sigortası

Anadolu trafik sigortası birden çok zorunlu trafik sigortası ürünü ile geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Standart ana teminatlar dışında poliçenize ekletebileceğiniz ek teminatlarla trafik sigortanızın koruma kapsamını genişletebilirsiniz. Ekstra trafik, Sınırsız Trafik, Süper Trafik ürünleri gibi farklı teminatları içeren zorunlu araç sigortası seçeneklerinden birini, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre tercih edebilirsiniz.

Anadolu Sağlık Sigortası

Anadolu sağlık sigortası yaptırarak özel sağlık kurumlarından yararlanabilir, sigorta ürünününe göre değişmekle birlikte ücretsiz muayene, tedavi,  tahlil ve tetkik hizmetlerini anlaşmalı olan sağlık kurumlarından alabilirsiniz. Anadolu sağlık sigortalarının teminat kapsamları ve fiyatlarını incelemek için internetten teklif alabilirsiniz.

Anadolu Sigorta Hasar Dosya Sorgulama 

Anadolu Sigorta hasar sorgulama yapmak için Anadolu Sigorta' nın sorgu sayfasından hasar dosya numaranızı ve T.C. kimlik numaranızı girmeniz gereklidir. Anadolu Sigorta hasar sorgu işleminizi internetten hızlıca yaparak hasar sürecinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Hastaneler 

Anadolu sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesini öğrenerek hangi sağlık kurumlarına gidebileceğini öğrenebiliriniz. Sağlık sigortanızın geçerli olduğu özel sağlık kurumlarıda poliçenizde belirtilen limitler dahilinde sağlık hizmeti alabilirsiniz. Anadolu Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler hangileri öğrenmek için Anadolu Sigorta’nın anlaşmalı sağlık kurumu sayfasından inceleyebilirsiniz.

Anadolu Sigorta anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedaviler için sağlık sigortası poliçenizin türüne ve poliçe kapsamındaki teminat limitleri / ödeme yüzdeleri dahilinde masraflarınızın sizin adınıza doğrudan anlaşmalı kuruma ödenir.

Sigorta şirketleri, anlaşmalı sağlık kurumları listesini haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutarlar. Bu nedenle sağlık hizmeti almak için herhangi bir kuruma başvurmadan önce listeden sigorta anlaşmalı hastane, sigorta anlaşmalı doktor, tanı veya tıp merkezlerini güncel listeden kontrol edin ve seçtiğiniz kurumu telefon ile arayarak randevu alın. Aşağıdaki bağlantı üzerinden Anadolu Sigorta anlaşmalı hastaneler listesine ulaşabilirsiniz. 

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları Listesinde Bulabileceğiniz Sağlık Kuruluşları

Doktor / Hekim
Hastane
Klinik Laboratuvarı
Görüntü Merkezi
Tıp Merkezi
FTR Merkezi

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Araç Servisleri

Anadolu Sigorta poliçenizin kapsamına göre aracınızın tamir işlem masrafları sigorta şirketi tarafından karşılanır. Anadolu anlaşmalı araç servislerini öğrenerek aracınızın tamir ve bakım işlemlerini poliçenizdeki limitlere göre yaptırabilirsiniz. Aracın marka, model ve hangi ilde olduğu gibi değişkenler anlaşmalı servisin de değişmesine neden olur. Bu nedenle Anadolu oto servislerini öğrenerek tamir sürecinizi en kısa ve kolay yoldan halledebilirsiniz. Anadolu Sigorta anlaşmalı cam servisleri ve araç servislerinin güncel listesini Anadolu Sigorta’nın oto servis sayfasından öğrenebilirsiniz.

Sigorta poliçenizin kapsamına ve limitlerine göre değişmek üzere, aracınızın anlaşmalı araç servislerinde göreceği tamir işlemlerinin masrafları sigorta şirketiniz tarafından ödenir. Anlaşmalı oto cam servisleri ve anlaşmalı tamir servislerinde ayrıca hasar işlemleri takibi yapılarak zaman kaybı önlenir. Anadolu Sigorta anlaşmalı araç servisleri listesi üzerinden, olası bir kaza ya da arıza anında size en yakın yetkili servise ulaşabilirsiniz. 

Sigortalı, yalnızca hasar ihbarında bulunur. Sigorta şirketinin onayı sonrası anlaşmalı servis tamir işlemine başlar ve tamir sonrası masrafları sigorta şirketi tarafından anlaşmalı servise ödenir. Anadolu Sigorta Anlaşmalı Servisler listesi bilgilerine ulaşmak için tek yapmanız gereken, aşağıdaki bağlantıyı kullanmak ve bulunduğunuz bölgedeki yetkili servis bilgilerine ulaşmak.

Anlaşmalı cam servisleri ve anlaşmalı araç tamir servisleri birbirinden farklı olabilir. Ayrıca sigorta şirketi anlaşmalı servislerde değişikliğe, yeni eklemelere gidebilir. Bu yüzden sigorta şirketinin güncel anlaşmalı araç servisleri listesi incelenmelidir. Anadolu Sigorta anlaşmalı servisler aracılığıyla başınıza gelebilecek arıza veya kaza gibi talihsizlikler sonrasında sıkıntı yaşamadan gerekli yetkili servise kolayca ulaşabilirsiniz. 

Anadolu Sigorta Sıkça Sorulan Sorular

Anadolu Sigorta İletişim Numaraları Nelerdir?

Anadolu sigorta iletişim telefon numarası 0850 724 0 850 ‘dir. Anadolu Sigorta Müşteri İletişim Merkezini arayarak yetkililere ulaşabilirsiniz. 

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Hastaneler Hangileridir?

Anadolu Sigorta’nın anlaşmalı özel hastaneler ve kurumlarını öğrenmek için poliçe tipi seçilmelidir yani tamamlayıcı sağlık ya da özel sağlık poliçesi olmasına göre seçim yapılmalıdır. Sağlık kurumunun türü ve ülke/il/ilçe bilgileri de girilerek anlaşmalı hastaneler öğrenilebilir. Bu değişkenlere göre anlaşmalı kurumlarda değiştiği için en doğru ve güncel kurumları sorgulama yaparak Anadolu Sigorta internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Servisler Nelerdir?

Anadolu Sigorta anlaşmalı araç servisleri de poliçe tipi, marka, il-ilçe bilgileri girilerek sorgulanabilir. Güncel araç tamir servislerini öğrenmek için Anadolu Sigorta internet sitesinden poliçe bilgilerinizi doldurarak listeyi inceleyebilirsiniz.