444 24 00
7/24 Yanınızdayız

E-posta ile Gönderilen Poliçeler Sayesinde 7 Bin Fidan Dikildi

Hürses Gazetesi | Sigortam.net

Sigortam.net'in örnek projesi basında yer almaya devam ediyor. Bu kez Hürses Gazetesi'nde çıkan haberede porojeye:

"Sigortam.net, 2016 Ocak ayında müşterilerine poliçelerini basılı evrak olarak göndermek yerine e-posta yoluyla göndermeye başladı. Sigortam.net bu uygulama ile ÇEKÜL 7 Ağaç Ormanları'na 7 bin fidan bağışında bulundu. Proje kapsamında Sigortam.net; ÇEKÜL'e yaptıkları katkının uzun süreli olmasını ve bundan böyle e-posta yoluyla poliçe alacak müşterilerinin oranını her geçen gün artırmayı hedefliyor. Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı ve CEO'su Tahsin Gürdoğan, konuyla alakalı şunları söylüyor: "Sigortam.net olarak ÇEKÜL 7 Ağaç Ormanları'na bugüne kadar diktiğimiz 7.000 fidanın altında, bu projeye en az bizler kadar sahip çıkan, çevreye duyarlı  bakış açımızı bizimle beraber benimseyen tüm müşterilerimizin imzası var. Müşterilerimize bu eşsiz destekleri için yürekten teşekkür ediyoruz. Hedefimiz halihazırda dijital dünyada yürüttüğümüz faaliyetlerimize, kağıt kullanımını tamamen ortadan kaldırarak devam etmek" şeklinde yer verildi. Haberin aslı:


Benzer İçerikler

Sigortam.net’ten 7 Bin Fidan Bağışı

Sigortam.net'in Ocak ayı itibariyle başlattığı basılı evrak yerine e-posta yoluyla poliçe gönderimi projesi aylık ulusal Kariyer dergisinde yer aldı.

Devamını Oku

Trafikte Alternatifleri Gözden Geçirme Zamanı

Zorunlu trafik sigortasında yeni prim düzenlemesinin ardından, şirketimizin CEO'su Tahsin Gürdoğan tarafından yapılan açıklama Dünya Gazetesi'nde haberleştirildi.

Devamını Oku

Sağlık Sigortası Alana 100 Liralık İndirim Çeki

Önemli sigorta karşılaştırma platformlarından Sigortam.net'in, zincir spor giyim firması Decathlon ile önemli bir işbirliği yaptığı açıklandı.

Devamını Oku