444 24 00
7/24 Yanınızdayız

E-posta ile Gönderilen Poliçeler Sayesinde 7 Bin Fidan Dikildi

Hürses Gazetesi | Sigortam.net

Sigortam.net'in örnek projesi basında yer almaya devam ediyor. Bu kez Hürses Gazetesi'nde çıkan haberede porojeye:

"Sigortam.net, 2016 Ocak ayında müşterilerine poliçelerini basılı evrak olarak göndermek yerine e-posta yoluyla göndermeye başladı. Sigortam.net bu uygulama ile ÇEKÜL 7 Ağaç Ormanları'na 7 bin fidan bağışında bulundu. Proje kapsamında Sigortam.net; ÇEKÜL'e yaptıkları katkının uzun süreli olmasını ve bundan böyle e-posta yoluyla poliçe alacak müşterilerinin oranını her geçen gün artırmayı hedefliyor. Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı ve CEO'su Tahsin Gürdoğan, konuyla alakalı şunları söylüyor: "Sigortam.net olarak ÇEKÜL 7 Ağaç Ormanları'na bugüne kadar diktiğimiz 7.000 fidanın altında, bu projeye en az bizler kadar sahip çıkan, çevreye duyarlı  bakış açımızı bizimle beraber benimseyen tüm müşterilerimizin imzası var. Müşterilerimize bu eşsiz destekleri için yürekten teşekkür ediyoruz. Hedefimiz halihazırda dijital dünyada yürüttüğümüz faaliyetlerimize, kağıt kullanımını tamamen ortadan kaldırarak devam etmek" şeklinde yer verildi. Haberin aslı:


Benzer İçerikler

Sağlık Sigortası için Özel Kampanya

Sigortam.net'in, özel sağlık sigortası yaptırmak isteyenler için yeni bir kampanya başlattığı açıklandı.

Devamını Oku

Trafikte Prim 623 Liraya İndi

Türkiye Kurban Bayramı'nı kutlamaya başlarken, binlerce sürücü de memleket ziyareti ya da tatil amaçlı yapacakları seyahat için direksiyon başına geçti. 

Devamını Oku

Sigortam.net Hediye Kampanyası Başlattı

Mayıs ayı boyunca Sigortam.net'ten özel sağlık sigortası alan herkes, spor tutkunlarının adresi Decathlon'dan 100 TL değerinde hediye çekine sahip oluyor. 

Devamını Oku