444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Tiyatro Oyunu Malatya'da

17 Ocak 2011
Haberler.com
 
Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği'nin Türkiye'de sigorta bilinci oluşturma kapsamında hazırlanan 'Bay Hoop Evde Şamata' oyunun Malatya'da seyirci ile buluşacağı bildirildi. 
 

Birlikten yapılan yazılı açıklamada, talep üzerine Beşiktaş Kültür Merkezi tarafından senaryosunun oluşturulup sahneye konduğu oyunun genç beyinlerde sigorta olgusunu yoluşturmayı ve sigortanın faydaları hakkında bilgi vermeyi amaçladığı ifade edildi. 
 
Anadolu turnesi kapsamında yoğun ilgi gören oyunun şimdiye kadar 33 bin 700 kilometre yol kat ettiği, 67 günde 85 bin izleyiciyle buluştuğu kaydedildi. 
 
Evde yalnız kalan iki kardeşin başından geçen maceraları konu eden oyunun 15 Ocak Cumartesi günü Malatya Halk Eğitim Merkezi'nde saat 11.00 ve 13.00 seanslarıyla, minik izleyicileriyle buluşacağı, biletlerin salon gişelerinden temin edilebileceği duyuruldu. 

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.