Poliçen Sigortam.net'ten, TV keyfin BeIN CONNECT'ten

Kasko, Trafik veya Sağlık Sigortalarını Sigortam.net’ten alanlar, Bein Connect ile TV keyfini doya doya yaşıyor!

Hemen poliçelerini al, kazanmaya başla!

 • Kasko ve Sağlık Sigortaları için 1 aylık BeIN CONNECT Taraftar Paketi,
 • Trafik Sigortası için 1 aylık BeIN CONNECT Eğlence Paketi Sigortam.net’ten!
 • BeIN CONNECT Taraftar paketi takımının tüm Süper Lig maçlarını, beIN Sports kanallarını, beIN İz, beIN Gurme ve 60’dan fazla TV kanallarını kapsamaktadır. Ek olara 12 saate kadar geri alarak kaçırdığın programlar da izlenebilir. Hediye paket süresi 1 ay geçerlidir.
 • BeIN CONNECT Eğlence paketi: Ödüllü filmler, popüler diziler, 100' den fazla TV kanalı, yüzlerce belgesel, yaşam ve çocuk içeriklerini kapsamaktadır. Hediye paket süresi 1 ay geçerlidir.

Kampanyaya Katılın!

Katılım Koşulları
+
 1. Kampanya kapsamında 31 Ağustos 2021- 31 Aralık 2021 tarihleri arasında www.sigortam.net internet sitesinden ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattından satın alınan  kasko veya sağlık sigortası poliçeleri için BeIN CONNECT 3 Ekranlı (Web, Cep, Tablet) 1 Aylık Taraftar Paketi hediye edilecektir.
 2. Kampanya kapsamında 31 Ağustos 2021- 31 Aralık 2021 tarihleri arasında www.sigortam.net internet sitesinden ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattından alınan trafik sigortası poliçesi alanlara Bein Connect 3 Ekranlı (web, cep, tablet) 1 Aylık Eğlence Paketi hediye edilecektir.
 3. Her sigortalı kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir. 
 4. Kampanya kapsamında hediye edilecek BeIN CONNECT kodlarının stok sınırı 2000 adettir. Kampanya katılımı onaylanmış olsa dahi kod stoğu tükendikten sonra kullanıcı ile kod paylaşılmayacaktır.
 5. Sigortam.net ve BeIN CONNECT gerekli gördüğü durumlarda kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 6. BeIN CONNECT Taraftar Paketi, Sigortam.net`in başka kampanyaları ve indirimleri ile birleştirilemezken BeIN CONNECT Eğlence Paketi, Sigortam.net`in başka kampanyaları ve indirimleri ile birleştirilebilir.
 7. BeIN CONNECT kodu nakit veya benzeri ödeme araçlarına dönüştürülemez.
 8. BeIN CONNECT kodu 04.08.2022 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ve iptal edilen kodlar için yeni bir kod ya da kullanılmayan kodun nakdi karşılığı talep edilemez.
 9. Kampanyaya sadece bireysel sigorta müşterileri katılabilir. Vergi kimlik numarası ile katılım sağlanamayacaktır.
 10. Sigortam.net' ten daha önce alınmış poliçelerin yenilemesinde de geçerlidir.
 11. Kampanyaya katılım sağlamak için, satın alma adımında kampanyanın işaretlenmesi gerekmektedir. Kampanyaya sonradan katılım sağlanamaz.