Sigortam.net, Stevie Awards'tan Aldığı Ödüllerin Yanına Yenisini Ekliyor 

Paylaş
    FacebookXLinkedIn

ödüllerimiz hakkında

Kullanıcı dostu yeni web sitesi tasarımı, iF DESIGN AWARD’dan ödülle döndü

Sigortada güvenin adresi Sigortam.net, dünyanın en prestijli iş ödüllerinden biri olarak kabul edilen Stevie Awards’tan geçtiğimiz yıl 2 ödülle dönmüştü. Hem baştan aşağıya yenilediği web sitesi ile hem de yeni reklam kampanyasıyla iki altın Stevie birden kazananan Sigortam.net şimdi de bu ödüllerin yanına bir yenisini daha ekledi.

Dünyanın en dikkat çeken ödülleri arasında yer alan ve tasarım endüstrisinde yılın en iyilerinin belirlendiği iF DESIGN AWARD’da bu yıl kazananlar arasında Sigortam.net de yerini aldı. Web sitesinin yeniden dizaynı ile sigorta kategorisinde ödüle layık görülen Sigortam.net, bu yenileme projesinde kullanıcı deneyimi, tasarım ve teknoloji açısından en iyi sigorta çözümlerini sunan web sitesi oluşturma hedefiyle yola çıktı. Müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanıp geri bildirimleri dikkate alınarak tasarlanan web sitesinin bu başarısıyla birlikte Sigortam.net’in dijital sigortacılık alanındaki öncü rolü daha da güçlendi.

Sigortam.net, yenilediği web sitesi tasarımı ile dünyanın dört bir yanındaki bağımsız uzmanlardan oluşan 132 üyeli jürinin beğenisini kazanarak ödülün sahibi oldu. Her yıl Hannover merkezli iF International Forum Design GmbH tarafından düzenlenen iF DESIGN AWARD, dünyanın en eski bağımsız tasarım organizasyonu olarak kabul ediliyor. Sigortam.net, tasarım alanındaki üstün başarısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı ve iF kalite damgasını alabilmek için tam 72 ülkeden yaklaşık 11.000 başvuru arasından seçildi. Bu ödül aynı zamanda Sigortam.net’in inovasyon ve mükemmeliyet anlayışının uluslararası arenada gördüğü takdiri bir kez daha kanıtlıyor.

2023 yılı, Sigortam.net’in iki altın Stevie’si ile parladı

Türkiye’nin lider insurtech markası Sigortam.net, 2023 yılında Stevie Awards’da uluslararası rakiplerini geride bırakarakmış ve dünya çapında bir başarıya imza atmıştı. Sigortam.net’in müşterilere sigorta poliçesi seçerken bilinçli kararlar verme yeteneği kazandıran Yapay Zekâ Destekli Sigorta Kapsam Puanlaması altyapısı, 2023 Uluslararası Stevie Ödülleri’nde jüri tarafından En İyi Sigortacılık Çözümü seçilerek Altın Stevie Ödülü’nün sahibi olmuştu.

Dünya genelinde iş dünyasının öne çıkan başarılarını ödüllendiren Stevie çatısı altındaki International Business Awards (IBA), 60’ı aşkın ülkeden 3700’ün üzerinde başvuru almıştı. Yılın en prestijli iş ödüllerinden biri olarak kabul edilen IBA’nın seçkin jürisi, Sigortam.net’in Mart 2022’den bu yana yapay zekâ algoritmasıyla sunduğu üç alternatifli yönlendirme sistemini kategorinin en yüksek puanlarıyla değerlendirerek dünya birinciliğine layık görmüştü.

Kalkan: “Şirketimizin tasarım ve inovasyona verdiği önemi vurguluyor” 

Sigortam.net’in layık görüldüğü ve global çapta adındansöz ettirdiği bu değerli ödüllerin, müşteri odaklı teknoloji kullanımını ve markamızın dijital dünyadaki lider konumunu bir kez daha doğruladığını dile getiren CEO’muz Ataman Kalkan şunları söyledi: “Uluslararası alanda elde ettiğimiz başarı, sadece şirketimiz için değil, aynı zamanda ülkemiz için de büyük bir gurur kaynağıdır. Bu başarı, gösterdiğimiz kararlılık ve çalışma azmiyle mümkün olmuştur. Gelecekte de aynı azimle ilerleyerek, daha büyük başarılara imza atmayı hedefliyoruz. Bu ödüller aynı zamanda şirketimizin tasarım ve inovasyona verdiği önemi vurguluyor.”

“Sunduğumuz hizmetleri ve ürünleri, estetik ve işlevsellik açısından en üst düzeyde tutma çabamızı sürdürüyoruz.” diyen Kalkan sözlerine şöyle devam etti: “Kullanıcı deneyimi, tasarım ve teknoloji açısından alanında en iyi sigorta çözümleri sunan web sitesini yaratma amacıyla tüm demografiklerden müşterilerimizi dinledik. Onların sesi, web sitemizi daha iyi ihtiyaçlarına uyacak şekilde yeniden şekillendirdi. Karmaşık sigorta satın alma sürecini tüm yaş grupları için basit ve kullanıcı dostu bir deneyime dönüştürdük. Yapay zeka teknolojimiz ile de müşteri ihtiyaçlarını proaktif olarak öngörüyor, saniyeler içinde ürün önerilerinde bulunarak zaman açısından verimli ve yenilikçi bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.” 

Ödül avcısı Sigortam.net yine zirvede

iF DESIGN AWARD’daki bu başarısıyla, teknolojiyi ve tasarım alanındaki çalışmalarını uluslararası bir platformda ön plana çıkarmanın gururunu yaşan Sigortam.net, 20 yılı aşkın süredir Türkiye ve dünyadan pek çok saygın ödülün de sahibi oldu.

Sigortam.net, başta Stevie Awards ve Effie Awards olmak üzere bugüne dek Felis, Altın Örümcek, Kristal Elma, Brandverse Awards, Hammers, İstanbul Marketing Awards, Güven Damgası, Türkiye Teknolojileri Ödülleri, Kariyer.net/İnsan Kaynakları Zirvesi, Smart-i Awards, 4.CX Awards Turkey, 5.CX Awards Turkey, Türkiye Insurtech Ödülleri, Sardis, Epica Consumer Services, MMA Smarties Turkey gibi organizasyonlarca ödüle layık görüldü. 

İnternetten Teklif Al!

2 dakikada 20’den fazla sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştır, anında satın al.