444 24 00
7/24 Yanınızdayız

​Eureko Sigorta'dan Tam Kapsamlı Asistans Hizmeti!

28 Şubat 2014

Eureko Sigorta, ana sorumluluk alanlarına asistans hizmetlerini ekledi. Hasar hizmetlerinin tamamlayıcısı niteliğindeki asistans hizmeti; yol yardımı, konut yardımı, medikal yardım ve rezervasyon hizmetlerinden oluşuyor. Poliçe sahipleri poliçeleriyle bağlantılı olmasa da bu asistans hizmetlerinden faydalanabiliyor.  

Eureko Sigorta Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Noyan Güvenç, asistans hizmetlerinin sigorta poliçesinin en önemli parçalarından biri olduğuna vurgu yaptı.

Güvenç, asistans hizmetlerinin kapsamı, şartları ve sunulan hizmetin kalitesinin artık müşterilerin sigorta şirketi ve ürün tercihinde önemli bir belirleyici olduğu, dolayısıyla hasar sonrası hizmetlerde çok iyi olmanın kendileri için çok önemli bir konu olduğunu belirtti.

“Sınırsız Yedek Araç” Hizmeti

Eureko Sigorta, asistans hizmetleri içinde en çok kullanılan “Yol Yardım Hizmeti”nde yaptığı önemli yenilikler ve işbirlikleriyle sektörde bir adım öne çıkıyor. Sigorta sektöründe ilk ve tek olan “Sınırsız Yedek Araç” uygulaması Euroke Sigorta, Garanti Bankası’ndan “Arabam Garantide” poliçesi satın almış ve hasarlı araçlarını anlaşmalı servise onarım için götüren sigortalılara, araçları onarımdan çıkana kadar hiçbir sınırlama olmadan Eureko Sigorta’nın kendilerine tahsis ettiği yedek aracı kullanma imkanı sunuyor.

“Euroke Vale” Hizmeti

Euroke Sigorta, yine sektörde ilk ve tek olan “Eureko Vale Hizmeti” ile İstanbul ve Ankara’daki sigortalıların çalışır durumdaki hasarlı araçlarını hafta içi 09.00 - 17.00 saatleri arasında istedikleri adresten alınıp; onarımı tamamladıktan sonra yine istenen adrese teslim edilmesini sağlıyor. Ayrıca, ihtiyaç dahilinde uçak, otobüs, tren bileti ve otelde konaklama masraflarını da karşılıyor.

“Yat Asistans” Hizmeti

Eureko Sigorta’nın yeni bir başka hizmeti ise, yat poliçesi sahibi müşterilere özel olarak hazırlanan “Yat Asistans Hizmeti”dir. Bu hizmet, hasar esnasında poliçe sahibinin ulaşımının sağlanması, kiralık araç temini, yedek kaptan organizasyonu, konaklama masraflarının ödenmesi vs. kapsıyor.

“Konut Yardım” Hizmeti

Eureko Sigorta’dan poliçe alanlar evlerinde karşılaştıkları hasarlarda asistans hizmetlerinden yararlanabiliyor. Su tesisatındaki arızalar sonucu acil tamir gerektiren durumlarda tesisatçı; dahili elektrik tesisatında meydana gelen problemlerde elektrikçi; anahtarın kaybedilmesi veya unutulması durumunda çilingir temin ediliyor. Yangın, sel ve su baskınları gibi durumlarda sigortalıların istedikleri 4 yıldızlı bir otelde konaklamaları sağlanıyor.

“Medikal Yardım” Hizmeti

Bu hizmet kapsamında telefonda tıbbi bilgi ve danışmanlık veriliyor. Ayrıca, bedeni yaralanma veya ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşıldığı hallerde sigortalının bulunduğu yere doktor, uzman tıbbi ekip ve ekipman, ambulans ile nakil hizmetleri 7/24 ücretsiz olarak ulaştırılıyor.

“Rezervasyon” Hizmeti

Eureko Sigorta’nın rezervasyon hizmetleri turistik, kültürel ve sosyal aktivitelerle ilgili indirim bildirimlerini, etkinlik rezervasyonu ve bilet alımı, kiralık araç rezervasyonu, iş organizasyonları ve seyahat bileti alımı gibi hizmetleri kapsıyor.


Okumaya Devam Edin

Trafik Kazaları Sigorta Kapsamına Alındı

29 Kasım 2010 Pazartesi
2 yıldır kaza sonrası hastane masraflarını vatandaş kendi ödemek zorunda kaldığını söyleyen SGK Başkanı Emin Zararsız, yaptıkları değişiklikle bu durumun önüne geçtiklerini söyledi.

DASK, Zorunlu Deprem Sigortası için Ankara'da Akademisyenlerle Buluştu

29 Kasım 2010 Pazartesi
DASK, Zorunlu Deprem Sigortası bilincini artırma ve sigortayı yaygınlaştırma çalışmaları kapsamında akademisyenlerle yaptığı toplantıların ikincisini Ankara’da düzenledi.

Sigorta Tüketicileri İnternete Yönelecek

05 Nisan 2011 Salı
TSRŞB Başkanı Hulusi Taşkıran, '5-10 lira fark yaratabilirim umuduyla trafik poliçesi için birkaç acenteden fiyat araştıran sigorta alıcısının, birkaç sene sonra bu poliçeleri internet vasıtasıyla alması çok uzak bir ihtimal değil' diye konuştu.