444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Eureko Sigorta’dan Ücretsiz Check-up!

05 Şubat 2014


Eureko Sigorta
, 4 Şubat Dünya Kanser Günü dolayısıyla erken tanının önemine vurgu yaparak, sağlık sigortası poliçesine sahip müşterilerine ücretsiz check-up hizmeti sunuyor.

Rutin kontrollerin yanı sıra yüksek maliyetli, ileri tanı kontrollerini de kapsayan bu hizmetler arasında 40 yaş üstü erkeklerin yıllık rutin olarak yaptırması gereken PSA tetkikleri ile 40 yaş üstü kadınların mamografi çekimi de yer alıyor.

4 Şubat Dünya Kanser Günü dolayısıyla erken tanının önemine dikkat çeken Eureko Sigorta Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Noyan Güvenç, “Türkiye’de sağlık sorunları oluşmadan önce, erken tanı için düzenli kontrol ve check-up gibi önemli hizmetlerin kullanılmadığını aktarıyor. Eureko Sigorta olarak sadece hastalıkta değil sağlıkta da müşterilerinin yanında olmaya önem verdiklerini söyleyen Güvenç, “Bu sayede tedavi gerektiren durumlarda müşterilerimizin kaliteli sağlık hizmetine erişimini sağlamakla kalmıyor, hastalıklara karşı erken önlem almaya yönelik hizmetler de sunuyoruz. Sağlık sorunlarının oluşmadan önlenmesine yönelik ücretsiz koruyucu sağlık paketleri ile erken tespit edilmesine yönelik ücretsiz check-up hizmetleri de bunlar arasında yer alıyor. Kanser Günü çerçevesinde erken teşhis konusunda bilinçlenmenin önemini bir kez daha vurgulamak gerektiğine inanıyoruz” açıklamasında bulundu.


Okumaya Devam Edin

Trafik Kazaları Sigorta Kapsamına Alındı

29 Kasım 2010 Pazartesi
2 yıldır kaza sonrası hastane masraflarını vatandaş kendi ödemek zorunda kaldığını söyleyen SGK Başkanı Emin Zararsız, yaptıkları değişiklikle bu durumun önüne geçtiklerini söyledi.

DASK, Zorunlu Deprem Sigortası için Ankara'da Akademisyenlerle Buluştu

29 Kasım 2010 Pazartesi
DASK, Zorunlu Deprem Sigortası bilincini artırma ve sigortayı yaygınlaştırma çalışmaları kapsamında akademisyenlerle yaptığı toplantıların ikincisini Ankara’da düzenledi.

Sigorta Tüketicileri İnternete Yönelecek

05 Nisan 2011 Salı
TSRŞB Başkanı Hulusi Taşkıran, '5-10 lira fark yaratabilirim umuduyla trafik poliçesi için birkaç acenteden fiyat araştıran sigorta alıcısının, birkaç sene sonra bu poliçeleri internet vasıtasıyla alması çok uzak bir ihtimal değil' diye konuştu.