Milli Piyango Biletiniz Sigortam.net’ten Hediye!

Yeni yıla daha umutlu ve şanslı girin diye yılbaşı biletinizi sizin için ayırdık.

30 Aralık’a kadar yapacağınız Kasko veya Sağlık Sigortanıza Milli Piyango bileti hediye ediyoruz.

Hemen poliçelerinizi www.sigortam.net ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan alın, Milli Piyango 2021 Yılbaşı Özel Çekilişine katılıp büyük ikramiyeyi kazanma şansı yakalayın!

20 farklı sigorta şirketine ait teklifleri incelemek, en iyi fiyat garantisiyle sigortanızı hemen almak ve milyoner olmaya bir adım daha yaklaşmak için;

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!

444 24 00444 24 00
%50’ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk’da en iyi fiyat garantisi ile SAĞLIK TEKLİFİ AL

1- Nasıl Katılırsınız?
Sigortam.net’ten Kasko veya Sağlık Sigortası alarak kampanyaya katılabilirsiniz. Poliçenizi alırken, ödeme adımında Milli Piyango Kampanyası katılımını yapmanız gereklidir.

2- Biletinizi Nasıl Alacaksınız?
Sigortam.net internet sitesi ya da Sigorta Destek Hattı’ndan sigorta poliçenizi aldıktan sonra tarafınıza SMS ile gönderilen kupon kodu ile Milli Piyango Yılbaşı biletinizi www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden almalısınız. Henüz bir Milli Piyango Online üye hesabınız yoksa, www.millipiyangoonline.com’a girerek veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasını indirerek Üye Ol butonu ile hesabını hemen oluşturabilirsiniz. Aktif bir hesabınız var ise tek yapmanız gereken Üye Girişi yapmak.

3- İkramiyenizi Nasıl Alacaksınız?
Milli Piyango Online üye hesabınıza yüklenen ikramiyenizi, bankaya para çekme işlemi ile banka hesaplarınıza transfer edebilirsiniz. Milli Piyango online platformlarından birine giriş yaptıktan sonra Hesabım > Para Çekme menüsü altından ikramiyenizi çekmek istediğiniz bankanın IBAN numarasını ve çekmek istediğiniz tutarı girerek banka hesabınıza çekme talimatı verebilirsiniz. İkramiye ödemeleri en fazla 5 gün içerisinde banka hesaplarına yapılmaktadır.

4- Kampanya Süresi
Kampanya 17 – 30 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir. 30 Aralık 2020 saat 23:59’dan sonra alınacak poliçeler için kampanya katılımı olmayacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

1- Milli Piyango Yılbaşı kuponumu nerede ve nasıl kullanacağım?
Kuponunuzu kullanabilmek için aşağıdaki adımlar sırasıyla uygulanmalıdır:
Öncelikle www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinde kayıtlı Milli Piyango Online oyun hesabınızın olması ve üyeliğinizin aktif olması gerekmektedir. Milli Piyango Online oyun hesabınız yoksa, Üye Ol formu ile hesabınızı oluşturabilirsiniz.
Milli Piyango Online oyun hesabınızı oluşturduktan sonra Hesabım > Bonuslarım sayfası üzerinden size gönderilen Milli Piyango Yılbaşı Bileti kupon kodunu ilgili alana girmeniz ve aktif duruma getirmeniz gerekmektedir. Kupon kodu aktif duruma getirildikten kısa bir süre sonra kupon değerinde Bonus tutarı hesabınıza tanımlanacaktır.
Kupon kodunuzu aktif duruma getirdikten sonra Milli Piyango sayfası üzerinden yılbaşı biletinizi satın alabilirsiniz.
2- Milli Piyango Yılbaşı kuponu hangi biletlerde geçerli olacak?
Sigortam.net üzerinden hediye edilen kupon kodları çeyrek bilet olacaktır ve Milli Piyango 2021 Yılbaşı bileti için geçerlidir. Kupon ile sadece Milli Piyango Yılbaşı bileti satın alınabilecek, online platform’larda bulunan diğer oyunları oynamak için kullanılamayacaktır.
3- Hediye Milli Piyango Yılbaşı kuponu hangi tarihe kadar geçerlidir?
www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden aktif duruma getirilmiş kupon kodları ile 31 Aralık 2020 14:00 ‘a kadar Milli Piyango Yılbaşı bileti satın alınabilecektir.
4- Kupon ile satın aldığım Milli Piyango Yılbaşı biletini iade edebilir miyim?
Satın alınmış Milli Piyango biletleri iade edilemez.
5- Kupon ile satın aldığım Milli Piyango Yılbaşı biletimi nerede göreceğim?
Yılbaşı biletinizi www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasında Hesabım> İşlem Geçmişim sayfası üzerinden Sayısal Oyunlar kategorisini ve İşlem menüsünden Milli Piyango’yu seçerek görüntüleyebilirsiniz.
6- Kupon ile satın aldığım Milli Piyango Yılbaşı biletime ikramiye çıkıp çıkmadığını nasıl kontrol edebilirim?
31 Aralık 2020 tarihinde gerçekleşecek olan Milli Piyango Yılbaşı çekilişini www.millipiyangoonline.com web sitesinde bulunan MP TV üzerinden canlı izleyebilecekleri gibi, çekiliş sonuçlarını çekiliş tamamlandıktan sonra web sitesi ve Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması Sonuçlar sayfası üzerinden takip edebileceklerdir. Yılbaşı biletinize ikramiye çıkması durumunda kazancınızı www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasında Hesabım > İşlem Geçmişim sayfası üzerinden Milli Piyango biletinizin üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Milli Piyango Yılbaşı Çekiliş Sonuçlar sayfası üzerinden biletinizin üzerinde bulunan 23 haneli Seri Numarası veya 7 haneli Bilet numarası ile kazanç kontrolü yapabilirsiniz.
7- Milli Piyango Yılbaşı biletime çıkan kazancımı nasıl çekebilirim?
Milli Piyango Online hesaplarına yüklenen ikramiyenizi, www.millipiangoonline.com üzerinden bankaya para çekme işlemi ile banka hesabına transfer edebilirsiniz.
www.millipiangoonline.com’a giriş yaptıktan sonra Hesabım > Para Çekme menüsü altından ikramiyenizi çekmek istediğiniz bankanın IBAN numarasını ve çekmek istediğiniz tutarı girerek ikramiyenizi banka hesabınıza çekme talimatı verebilirsiniz. İkramiye ödemeleri en fazla 5 gün içerisinde banka hesaplarına yapılmaktadır.
8- Milli Piyango Yılbaşı biletime çıkan kazancım üzerinden vergi ödeyecek miyim?
Sisal Şans İnteraktif Hizmetler ve Şans Oyunları Yatırımları A.Ş.’nin tertip ettiği şans oyunları kapsamında verilen ikramiyeler mevcut durumda Veraset ve İntikal Vergisi Kanununda belirtilen 7.060 TL istisna tutarı hariç olmak üzere %20 veraset ve intikal vergisine tabidir.

1- Kampanya 17 – 30 Aralık 2020 tarihleri arasında www.sigortam.net internet sitesi ya da 444 24 00 numaralı Sigortam.net Sigorta Destek Hattı üzerinden yapılan kasko veya sağlık sigortası poliçe alımlarında geçerlidir.
2- Kampanya kapsamında verilecek bilet adetleri aşağıdaki gibidir;
• Kasko sigortası alanlara 1 adet çeyrek Milli Piyango bileti,
• Özel Sağlık ya da Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alanlara 1 adet çeyrek Milli Piyango bileti verilecektir.
3- Bir kişi en fazla 2 adet çeyrek Milli Piyango bileti alabilir.
4- Poliçenin satın alınıp, kampanya katılımının onaylanmasından itibaren 3 gün içinde SMS ile gönderilen kod ile 31.12.2020 saat 14:00’a kadar millipiyangoonline.com’dan bilet alınmadığı takdirde kod geçersiz olacaktır. Belirtilen zamanda alınmayan biletlerden Sigortam.net sorumlu değildir.
5- Kampanya katılımı sonrası SMS’le iletilen kupon kodu, Milli Piyango bileti numarası değildir, sadece millipiyangoonline.com’dan ücretsiz bilet alınmasını sağlayan kampanya kuponudur.
6- Kampanya son katılım tarihi 30.12.2020 saat 23:59’dur.
7- Milli Piyango Online platformlarından kaynaklanan teknik bir sebepten ötürü bilet temininde herhangi bir şekilde gecikme ve/veya temin sıkıntısı yaşanması halinde Sigortam.net sorumlu olmayacaktır. Yaşanan sıkıntı ile ilgili 31.12.2020 14:00’e kadar Sigortam.net ve Milli Piyango Online çağrı merkezine ulaşılması gerekmektedir.
8- Kampanya kapsamında hediye edilecek biletler stoklarla sınırlıdır. Stokların, yukarıda belirtilen kampanya son katılım tarihinden önce bitmesi durumunda kampanya otomatik olarak sona erecektir.
9- Sigortam.net veya Mili Piyango gerekli gördüğü durumlarda kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
10- Bu kampanya, Sigortam.net’in başka kampanyaları ve indirimleri ile birleştirilemez.
11- Bilet bedeli nakit veya benzeri ödeme araçlarına dönüştürülemez.
12- Kampanyaya sadece bireysel sigorta müşterileri katılabilir. Vergi kimlik numarası ile katılım sağlanamayacaktır.
13- Bu kampanya Milli Piyango 2021 Yılbaşı özel çekilişi için, www.millipiyangoonline.com web sitesinden veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden satın alınacak Milli Piyango Yılbaşı biletleri için geçerlidir.
14- www.millipiyangoonline.com web sitesinden veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden Milli Piyango Yılbaşı bileti satın alabilmeniz için Milli Piyango Online üyeliğinizin olması ve oyun hesabınızın aktif durumda olması gerekmektedir.(Hesabınızın kapatılmış ya da kapalı olmaması gerekmektedir.)
15- 18 yaşından küçüklerin şans oyunlarına iştiraki yasaktır, bu sebeple Milli Piyango Online üye hesabı açamazlar.
16- Kupon kodları tek kullanımlıktır, bir kupon kodu yalnızca bir defaya mahsus ve tek Milli Piyango Online oyun hesabı için aktif edilebilir.
17- Bir Milli Piyango Online oyun hesabı üzerinden 1’den fazla kupon kodu kullanılabilir.
18- www.millipiyangoonline.com web sitesinden veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden satın alınan Milli Piyango Yılbaşı biletleri iade edilemez.
19- Verilen ikramiyeler Veraset ve İntikal Vergisi Kanununda belirtilen 7.060 TL istisna tutarı hariç olmak üzere %20 veraset ve intikal vergisine tabidir.
20- Milli Piyango Online, kampanya koşullarını değiştirme hakkını ve kampanya koşullarının kötüye kullanıldığı hallerde kuponun iptal hakkını saklı tutar.
21- Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL