Sigortam.net Kampanyaları


Şanslı Perşembe’de Şansınız Dönüyor!

Şanslı Perşembe’de Şansınız Dönüyor! Kasko veya Trafik Sigortası’nı Sigortam.net’ten alanlar çarkı çeviriyor, Kasko için 200 TL, Trafik Sigortası için 100 TL indirim kazanma şansını yakalıyor.

Kampanya Detayı

Sigortam.net’te Aracınızı TAAAAAM 100 TL indirimle Sigortalatın!

Sigortam.net’te kaçırılmayacak ek 100 TL indirim ZUBİZU üyelerini bekliyor! %50ye varan fiyat avantajıyla beraber kaskoda 75 TL, trafik sigortasında 25 TL, toplamda 100 TL ek indirimle sigortalanın!

Kampanya Detayı

Arabam.com Üyelerine Özel Hediye!

Sigortam.net’ten Arabam.com Üyelerine Özel Hediye! İnternetten trafik sigortası satın alımlarında geçerli 25 TL’lik indirim, arabam.com üyelerine hediye!

Kampanya Detayı

Kasko ve Trafik Sigortasında Çılgın Hafta Sonu İndirimleri Başladı!

Bu hafta sonu Kasko ve Trafik Sigortaları taaam 2 kat indirimli! Çılgın Hafta Sonu indirimleriyle sigortanızı hemen satın alın, çılgın indirimli fiyatları kaçırmayın!

Kampanya Detayı

En Uzun Günde x2 Kat İndirim!

En Uzun Günde En Yüksek İndirim! Sigortam.net’te En Uzun Gün’e özel Kasko ve Trafik Sigotası’nda indirimleri x2’ye katladık! Hem de 1 gün değil tam 3 gün!

Kampanya Detayı

Speedy’de Araç Bakımı %40 İndirimli!

Aracının Sigortasını İnternetten Al, Speedy’de Bakımını %40 İndirimle Yaptır!   Kasko ve Trafik Sigortasını Sigortam.net’ten en iyi fiyata alın, internet indirimine ek, Avrupa’nın lider markası Speedy’de araç bakımınızı %40 indirimle yaptırın!

Kampanya Detayı

Sigortam.net’te 25 TL CarrefourSA İndirimi!

Araç Sigortalarını İnternetten al, 25 TL CarrefourSA İndirimi Kazan! Aracının Kasko veya Trafik Sigortasını Sigortam.net’ten alanlar, CarrefourSA’da indirim kazanıyor!

Kampanya Detayı

Güvenlik Güçlerine 105 TL’lik Hediye Sigortam.net’te!

Tüm güvenlik güçleri ve aileleri kaskosunu 75 TL indirim , trafik sigortasını 30 TL değerinde özel indirimle satın alıyor!

Kampanya Detayı

İTÜ’lülere Araç Sigortalarında Büyük Hediye

İTÜ Basket resmi ana sponsoru Sigortam.net’ten, İTÜ’lülere araç sigortalarında büyük hediye!

Kampanya Detayı

Sigortam.net Uçurmaya Devam Ediyor!

Sigortam.net Uçurmaya Devam Ediyor! Sigortam.net’ten kasko, trafik, özel sağlık sigortası alanlar şimdi daha avantajlı. Çünkü Sigortam.net’ten alınan her yeni poliçe binlerce Mil kazandırıyor.

Kampanya Detayı

Gulf Sigorta ve Sigortam.net’ten Hediyeli Kasko Avantajı!

Sigortam.net ve Gulf Sigorta’dan 50 TL Alışveriş Çeki Hediyeli Kasko Avantajı! Sigortam.net internet sitesinden Gulf Sigorta Kasko poliçesi alanlar, koşulsuz şartsız 50 TL değerinde Migros alışveriş çeki kazanıyor.

Kampanya Detayı