Sigortam.net Kampanyaları


Babalar Günü’ne Özel Kaskoda 125 TL’ye Varan İndirim!

Babalar Günü’ne Özel Kaskoda 125 TL’ye Varan İndirim! Babalar Günü’ne özel Kasko poliçenizi alırken 125 TL’ye varan indirim fırsatını kaçırmayın!

Kampanya Detayı

Kahraman Babalarımızın Sağlık Sigortasının İlk Ayı Bizden Hediye!

Kahraman Babalarımızın Sağlık Sigortasının İlk Ayı Bizden Hediye! Babalar Günü’ne öze kahraman babalarımızın Sağlık Sigortası poliçelerinin ilk ayını biz karşılıyoruz.

Kampanya Detayı

Aile Sağlık Sigortasının İlk Ayı Bizden Hediye

Aile Sağlık Sigortasının İlk Ayı Bizden Hediye Aileniz için alacağınız Sağlık Sigortası poliçelerinin ilk ayını biz karşılıyoruz. Hemen ailenizin Sağlık Sigortasını alın, Mayıs ayına özel fırsatı kaçırmayın!

Kampanya Detayı

Kasko veya Trafik Sigortasına, 30 TL’lik Akaryakıt ya da Otogaz Hediye!

Kasko veya Trafik Sigortasına, 30 TL’lik Akaryakıt ya da Otogaz Hediye! Sigortam.net’ten Kasko veya Trafik Sigortasını alanlar, bp’den 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımına 30 TL BP Club puan kazanıyor!

Kampanya Detayı

Türk Telekom Müşterilerine Babalar Günü’ne Özel Tam 250 TL Hediye!

Türk Telekom Müşterilerine Babalar Günü’ne Özel Tam 250 TL Hediye! Sigortam.net’te kaçırılmayacak 250 TL indirim Türk Telekom müşterilerini bekliyor!

Kampanya Detayı

ZUBİZU Üyelerine Her Poliçe İçin TAAAAAM 1.000 Ödül Puan Hediye!

Sigortam.net’te kaçırılmayacak 1.000 Ödül Puanı ZUBİZU üyelerini bekliyor! Üstelik hem Kasko hem de Trafik Sigortası poliçesini alanlar 2.000 Ödül Puanı kazanıyor!

Kampanya Detayı

Milli Piyango Biletiniz Sigortam.net’ten Hediye!

Milli Piyango Biletiniz Sigortam.net’ten Hediye! Yeni yıla daha umutlu ve şanslı girin diye yılbaşı biletinizi sizin için ayırdık. 30 Aralık’a kadar yapacağınız Kasko veya Sağlık Sigortanıza Milli Piyango bileti hediye ediyoruz.

Kampanya Detayı