Sigortam.net Kampanyaları


Güvenlik Güçlerine 135 TL’lik Hediye Sigortam.net’te!

Tüm güvenlik güçleri ve aileleri kaskosunu 75 TL indirim , trafik sigortasını 60 TL değerinde özel indirimle satın alıyor!

Kampanya Detayı

İTÜ’lülere Araç Sigortalarında Büyük Hediye

İTÜ Basket resmi ana sponsoru Sigortam.net’ten, İTÜ’lülere araç sigortalarında büyük hediye!

Kampanya Detayı

Sigortam.net’te Aracınızı 150 TL İndirimle Sigortalatın!

Sigortam.net’te kaçırılmayacak ek 150TL indirim ZUBİZU üyelerini bekliyor! %50’ye varan fiyat avantajıyla beraber kaskoda 120 TL, trafik sigortasında 30 TL, toplamda 150 TL ek indirimle sigortalanın!

Kampanya Detayı

Sigortam.net Uçurmaya Devam Ediyor!

Sigortam.net Uçurmaya Devam Ediyor! Sigortam.net’ten kasko, trafik, özel sağlık sigortası alanlar şimdi daha avantajlı. Çünkü Sigortam.net’ten alınan her yeni poliçe binlerce Mil kazandırıyor.

Kampanya Detayı

Aracının Sigortasını İnternetten Al, Speedy’de Bakımını %40 İndirimle Yaptır!

Kasko ve trafik sigortasını Sigortam.net’ten en iyi fiyata alın, internet indirimine ek, Avrupa’nın lider markası Speedy’de araç bakımınızı %40 indirimle yaptırın!

Kampanya Detayı

Gulf Sigorta ve Sigortam.net’ten Hediyeli Kasko Avantajı!

Sigortam.net ve Gulf Sigorta’dan 50 TL Alışveriş Çeki Hediyeli Kasko Avantajı! Sigortam.net internet sitesinden Gulf Sigorta Kasko poliçesi alanlar, koşulsuz şartsız 50 TL değerinde Migros alışveriş çeki kazanıyor.

Kampanya Detayı

Araç Sigortalarını İnternetten Al, Tam 130 TL Kazan!

Aracınızın kasko ve trafik sigortasını Sigortam.net internet sitesinde yaptırın, Sigortam.net internet indirimine ek Trafik Sigortası için 30 TL, Kasko Sigortası için 100 TL CarrefourSA.com indirimi kazanın!

Kampanya Detayı