Sigortam.net Kampanyaları


Sigortam.net’te Çifte İndirim!

Sigortam.net’te Çifte İndirim! Sigortam.net’te Kasko, Trafik ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası 2 Kat İndirimli!

Kampanya Detayı

Sigortam.net’te 25 TL CarrefourSA İndirimi!

Araç Sigortalarını İnternetten al, 25 TL CarrefourSA İndirimi Kazan! Aracının Kasko veya Trafik Sigortasını Sigortam.net’ten alanlar, CarrefourSA’da indirim kazanıyor!

Kampanya Detayı

Sigortam.net’te Aracınızı TAAAAAM 100 TL indirimle Sigortalatın!

Sigortam.net’te kaçırılmayacak ek 100 TL indirim ZUBİZU üyelerini bekliyor! %50ye varan fiyat avantajıyla beraber Kaskoda 75 TL, Trafik Sigortasında 25 TL, toplamda 100 TL ek indirimle sigortalanın!

Kampanya Detayı

100 TL Chippin Sigortam.net’te!

Aracınızı Sigortam.net’te Sigortalatın, 100 TL Chippin Kazanın! Araç sigortalarınızı Sigortam.net’ten alın, %50’ye varan fiyat avantajıyla beraber Kasko için 75 TL, Trafik Sigortası için 25 TL, toplamda 100 TL Chippin kazanın!

Kampanya Detayı

Doktor ve Öğretmenlerimize Tam 135 TL Extra Para Hediye!

Kasko ve Trafik Sigortalarını Sigortam.net’ten alan sağlık sektörü çalışanları ve öğretmenler ile birinci derece yakınlarına 135 TL Extra Para hediye ediyoruz.

Kampanya Detayı

Güvenlik Güçlerine 105 TL’lik Hediye Sigortam.net’te!

Tüm güvenlik güçleri ve aileleri kaskosunu 75 TL indirim , trafik sigortasını 30 TL değerinde özel indirimle satın alıyor!

Kampanya Detayı

Motif Kart Sahipleri Sigortam.net’te Kazanıyor!

Motif Kart Sahipleri Sigortam.net’te Kazanıyor! Motif Kart sahiplerini Sigortam.net’te kaçırılmayacak fırsatlar bekliyor!

Kampanya Detayı

Sigortam.net Uçurmaya Devam Ediyor!

Sigortam.net Uçurmaya Devam Ediyor! Sigortam.net’ten kasko, trafik, özel sağlık sigortası alanlar şimdi daha avantajlı. Çünkü Sigortam.net’ten alınan her yeni poliçe binlerce Mil kazandırıyor.

Kampanya Detayı

İTÜ’lülere Araç Sigortalarında Büyük Hediye

İTÜ Basket resmi ana sponsoru Sigortam.net’ten, İTÜ’lülere araç sigortalarında büyük hediye!

Kampanya Detayı

arabam.com Üyelerine Özel Hediye!

Sigortam.net’ten arabam.com Üyelerine Özel Hediye! İnternetten trafik sigortası satın alımlarında geçerli 25 TL’lik indirim, arabam.com üyelerine hediye!

Kampanya Detayı

Speedy’de Araç Bakımı %40 İndirimli!

Aracının Sigortasını İnternetten Al, Speedy’de Bakımını %40 İndirimle Yaptır!   Kasko ve Trafik Sigortasını Sigortam.net’ten en iyi fiyata alın, internet indirimine ek, Avrupa’nın lider markası Speedy’de araç bakımınızı %40 indirimle yaptırın!

Kampanya Detayı

Sigortam.net’te Çifte Bayram!

Sigortam.net’te Çifte Bayram! Kurban bayramına özel Kasko ve Trafik Sigortasında İndirimleri X2’ye Katladık! Hemen Kasko veya Trafik Sigortası tekliflerinizi alın, hem X2 kat indirimi yakalayın hem de 25 TL CarrefourSA indirimi kazanın!

Kampanya Detayı