Sigortam.net Kampanyaları


Sağlık Sigortalarında İlk Ay Sigortam.net’ten Hediye!

Sağlık Sigortalarında İlk Ay Sigortam.net’ten Hediye! Kadınlar gününe özel, tüm kadınlarımıza sağlık sigortalarının ilk ayı Sigortam.net’ten hediye!

Kampanya Detayı

Cep Telefonunuzu Koruma Altına Alın, Migros’tan 50 TL Hediye Çeki Kazanın!

Cep Telefonunuzu Koruma Altına Alın, Migros’tan 50 TL Hediye Çeki Kazanın! Yanınızdan ayırmadığımız cep telefonunuzu güvence altına alması sizden, Migros’ta geçerli 50 TL hediye çeki Sigortam.net’ten!

Kampanya Detayı

Esnaflarımıza Tam Destek Sigortam.net’ten!

Esnaflarımıza Tam Destek Sigortam.net’ten! Sigortam.net’ten esnaflarımıza tam 150 TL hediye! Kasko ve trafik sigortalarını Sigortam.net’ten alan esnaflarımıza, kaskoda 100 TL, trafik sigortasında 50 TL hediyemiz.

Kampanya Detayı

Kasko veya Trafik Sigortasına, 30 TL’lik Akaryakıt ya da Otogaz Hediye!

Kasko veya Trafik Sigortasına, 30 TL’lik Akaryakıt ya da Otogaz Hediye! Sigortam.net’ten Kasko veya Trafik Sigortasını alanlar, bp’den 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımına 30 TL BP Club puan kazanıyor!

Kampanya Detayı

Doktorlarımız ve Sağlık Çalışanlarına TAM 300 TL hediye!

Doktorlarımız ve Sağlık Çalışanlarına TAM 300 TL hediye! Kasko, Trafik ve Sağlık Sigortalarını ilk defa Sigortam.net’ten alan doktorlar, sağlık çalışanları ve yakınlarına toplamda 300 TL Hediye ediyoruz.

Kampanya Detayı

Şansınız Dönüyor! Hemen Çarkı Çevirin, Süper Hediyeleri Kaçırmayın!

Şansınız Dönüyor! Hemen Çarkı Çevirin, Süper Hediyeleri Kaçırmayın! Kasko veya Trafik Sigortası’nı Sigortam.net’ten alanlar çarkı çeviriyor, birbirinden güzel hediyeleri yakalıyor!

Kampanya Detayı

ZUBİZU Üyelerine Her Poliçe İçin TAAAAAM 1.000 Ödül Puan Hediye!

Sigortam.net’te kaçırılmayacak 1.000 Ödül Puanı ZUBİZU üyelerini bekliyor! Üstelik hem Kasko hem de Trafik Sigortası poliçesini alanlar 2.000 Ödül Puanı kazanıyor!

Kampanya Detayı

Vodafone’lulara Özel, Araç Sigortalarında 100 TL İndirim!

Vodafone’lulara Özel Araç Sigortalarında 100 TL İndirim! Araç sigortalarında 100 TL indirim Vodafone’luları bekliyor!

Kampanya Detayı

Milli Piyango Biletiniz Sigortam.net’ten Hediye!

Milli Piyango Biletiniz Sigortam.net’ten Hediye! Yeni yıla daha umutlu ve şanslı girin diye yılbaşı biletinizi sizin için ayırdık. 30 Aralık’a kadar yapacağınız Kasko veya Sağlık Sigortanıza Milli Piyango bileti hediye ediyoruz.

Kampanya Detayı

Kasko veya Trafik Sigortasına, 30 TL’lik Akaryakıt ya da Otogaz Hediye!

Kasko veya Trafik Sigortasına, 30 TL’lik Akaryakıt ya da Otogaz Hediye! Sigortam.net’ten aldığın Kasko veya Trafik Sigortası, akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerli 30 TL BP Club puan kazandırıyor!

Kampanya Detayı

Öğretmenlerimize ve Yakınlarına TAM 300 TL hediye!

Öğretmenlerimize ve Yakınlarına TAM 300 TL hediye! Kasım ayı boyunca Kasko, Trafik ve Sağlık Sigortalarını ilk defa Sigortam.net’ten alan Öğretmenlerimize ve yakınlarına toplamda 300 TL Hediye ediyoruz.

Kampanya Detayı