Sigortam.net Kampanyaları


İTÜ’lülere Araç Sigortalarında Büyük Hediye

İTÜ Basket resmi ana sponsoru Sigortam.net’ten, İTÜ’lülere araç sigortalarında büyük hediye!

Kampanya Detayı

Sigortam.net’te Aracınızı 150 TL İndirimle Sigortalatın!

Sigortam.net’te kaçırılmayacak ek 150TL indirim ZUBİZU üyelerini bekliyor! %50ye varan fiyat avantajıyla beraber kaskoda 120 TL, trafik sigortasında 30 TL, toplamda 150TL ek indirimle sigortalanın!

Kampanya Detayı

Aracının Sigortasını İnternetten Al, Speedy’de Bakımını %40 İndirimle Yaptır!

Kasko ve trafik sigortasını Sigortam.net’ten en iyi fiyata alın, internet indirimine ek, Avrupa’nın lider markası Speedy’de araç bakımınızı %40 indirimle yaptırın!

Kampanya Detayı

Araç Sigortalarını İnternetten Al, Tam 130 TL Kazan!

Aracınızın kasko ve trafik sigortasını Sigortam.net internet sitesinde yaptırın, Sigortam.net internet indirimine ek Trafik Sigortası için 30 TL, Kasko Sigortası için 100 TL CarrefourSA.com indirimi kazanın!

Kampanya Detayı

Gulf Sigorta ve Sigortam.net’ten Hediyeli Kasko Avantajı!

Sigortam.net ve Gulf Sigorta’dan 50 TL Alışveriş Çeki Hediyeli Kasko Avantajı! Sigortam.net internet sitesinden Gulf Sigorta Kasko poliçesi alanlar, koşulsuz şartsız 50 TL değerinde Migros alışveriş çeki kazanıyor.

Kampanya Detayı

Sigortam.net Uçurmaya Devam Ediyor!

Sigortam.net Uçurmaya Devam Ediyor! Sigortam.net’ten kasko, trafik, özel sağlık sigortası alanlar şimdi daha avantajlı. Çünkü Sigortam.net’ten alınan her yeni poliçe binlerce Mil kazandırıyor.

Kampanya Detayı

Herkese Yılbaşı Bileti Sigortam.net’ten Hediye!

Herkese Yılbaşı Bileti Sigortam.net’ten Hediye! Kasko, trafik, özel sağlık veya tamamlayıcı sağlık sigortası poliçelerini alan herkese Yılbaşı Özel Çekilişi Milli Piyango bileti Sigortam.net’ten hediye.

Kampanya Detayı

Öğretmenlerimizi Kıramadık, SIFIR Almaya Devam!

Öğretmenlerimizi Kıramadık, SIFIR Almaya Devam! Öğretmenlerimizi kıramadık! Yoğun istek üzerine kampanyamızı 31 Aralık 2018’e kadar yeniledik!

Kampanya Detayı

Sıfır Almak Bazen Güzeldir!

Sıfır Almak Bazen Güzeldir! Öğretmenlerimizden Sıfır Alıyoruz! Trafik sigortası alan öğretmenlerimize internet indirimine ek 60 TL daha iade ederek, tüm poliçe gelirimizi hediye ediyoruz!

Kampanya Detayı

Muhteşem Cuma Haftası’nda Sağlık Sigortalarında Büyük İndirim!

Muhteşem Cuma Haftası’nda Sağlık Sigortalarında Büyük İndirim! Muhteşem Cuma haftasında Özel Sağlık ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası indirimini %50 artırdık.

Kampanya Detayı

Petrol Ofisi Akaryakıt Kampanyası Katılım ve Kullanım Koşulları

  Sigortam.net – Petrol Ofisi Akaryakıt Kampanyası Katılım ve Kullanım Koşulları   Kampanya, Sigortam.net’ten kasko ya da trafik sigortası poliçesi alan müşterileri kapsamaktadır.

Kampanya Detayı