Sigortam.net Kampanyaları


Şansınız Dönüyor! Hemen Çarkı Çevirin, İndirimleri Kaçırmayın!

Kasko veya Trafik Sigortasını Sigortam.net’ten alanlar çarkı çeviriyor, Kasko için 20 TL, Trafik Sigortası için 15 TL indirim kazanma şansını yakalıyor.

Kampanya Detayı

Araç Sigortalarında İnternet İndirimine Ek, 20 TL A101 Hediye Çeki Sigortam.net’te!

Araç Sigortalarında 20 TL A101 Hediye Çeki Sigortam.net’te! Aracının Kasko veya Trafik Sigortasını Sigortam.net’ten alanlar, A101 hediye çeki kazanıyor!

Kampanya Detayı

ZUBİZU Üyelerine Her Poliçe İçin TAAAAAM 1.000 Ödül Puan Hediye!

Sigortam.net’te kaçırılmayacak 1.000 Ödül Puanı ZUBİZU üyelerini bekliyor! Üstelik hem Kasko hem de Trafik Sigortası poliçesini alanlar 2.000 Ödül Puanı kazanıyor!

Kampanya Detayı

Sigortam.net’te Aracınızı TAAAAAM 100 TL indirimle Sigortalatın!

Araç sigortalarında 100 TL indirim + 2.000 ZUBİZU Puanı fırsatını kaçırmayın! Sigortam.net’ten en iyi fiyat garantisiyle Kaskonuzu 75 TL, Trafik Sigortanızı 25 TL indirimle alın!

Kampanya Detayı

Watsons Card’lılara Sağlık Sigortasında Özel Fırsat Sigortam.net’te!

Watsons Card’lılara Sağlık Sigortasında Özel Fırsat! Watsons Card sahiplerinin çocukları için alacakları Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının yarısı ya da kendileri için alacakları poliçenin ilk 2 Ayı Sigortam.net’ten hediye!

Kampanya Detayı

Vodafone’lulara Özel, Araç Sigortalarında 125 TL İndirim!

Vodafone’lulara Özel Araç Sigortalarında 125 TL İndirim! Araç sigortalarında 125 TL indirim Vodafone’luları bekliyor!

Kampanya Detayı

100 TL Chippin Sigortam.net’te!

Aracınızı Sigortam.net’te Sigortalatın, 100 TL Chippin Kazanın! Araç sigortalarınızı Sigortam.net’ten alın, %50’ye varan fiyat avantajıyla beraber Kasko için 75 TL, Trafik Sigortası için 25 TL, toplamda 100 TL Chippin kazanın!

Kampanya Detayı

Doktor ve Öğretmenlerimize Tam 135 TL Extra Para Hediye!

Kasko ve Trafik Sigortalarını Sigortam.net’ten alan sağlık sektörü çalışanları ve öğretmenler ile birinci derece yakınlarına 135 TL Extra Para hediye ediyoruz.

Kampanya Detayı

Motif Kart Sahipleri Sigortam.net’te Kazanıyor!

Motif Kart Sahipleri Sigortam.net’te Kazanıyor! Motif Kart sahiplerini Sigortam.net’te kaçırılmayacak fırsatlar bekliyor!

Kampanya Detayı

Derbi Keyfi Sigortam.net’ten Hediye!

Derbi Keyfi Sigortam.net’ten Hediye! Sigortam.net’te kaçırılmayacak fırsat sizi bekliyor! Kaskosunu veya Trafik Sigortasını Sigortam.net’ten yaptıran herkese Bein Connect Hafta Sonu Paketi Hediye!

Kampanya Detayı

Sigortam.net ve A101’den Büyük Fırsat!

Sigortam.net ve A101’den Büyük Fırsat! Kasko, Trafik ve Sağlık Sigortasında En İyi Fiyat Garantisi üzerine Sigortam.net’ten 50 TL indirim + 20 TL A101 Hediye Çeki fırsatı sizi bekliyor!

Kampanya Detayı

Sigortam.net’te Çifte İndirim!

Sigortam.net’te Çifte İndirime Ek Şans Çarkı Sizi Bekliyor! Sigortam.net’te Kasko ve Trafik Sigortası 2 Kat İndirimli!

Kampanya Detayı