Sigortam.net Kampanyaları


Kasko ve Trafik Sigortasında Çılgın Hafta Sonu İndirimlerini Ay Sonuna Kadar Uzattık!

Kasko ve Trafik Sigortasında Çılgın Hafta Sonu İndirimlerini Ay Sonuna Kadar Uzattık! Bu hafta sonu Kasko ve Trafik Sigortaları taaam 2 kat indirimli!

Kampanya Detayı

Babalar Günü Hediyeniz Sigortam.net’ten!

Babalar Günü Hediyeniz Sigortam.net’ten! Arabasını çok seven babalarımız için bu yıl araç sigortalarında TAM 90 TL hediye bizden!

Kampanya Detayı

Kahraman Babalarımızın Hediyesi Sigortam.net’ten!

Kahraman Babalarımızın Hediyesi Sigortam.net’ten! Çocuklarıyla uzun yıllar sağlıkla birlikte olmak isteyen babalarımız için tam 100 TL indirim hediyemiz.

Kampanya Detayı

Sigortam.net’liler Evlerini Güzelleştiriyor

Sigortam.net’liler Evlerini Güzelleştiriyor Sigortam.net’ten alınan poliçeler, English Home’da 30 TL İndirim Kazandırıyor!

Kampanya Detayı

65 Yaş Üstüne Özel 65 TL İndirim Kampanyası!

65 Yaş Üstüne Özel 65 TL İndirim Kampanyası! 65 yaş ve üzeri müşterilerimiz! Siz evde kalın sigortanızı biz halledelim. Üstelik tam 65 TL indirimle!

Kampanya Detayı

Şansınız Dönüyor! Hemen Çarkı Çevirin, İndirimleri Kaçırmayın!

Kasko veya Trafik Sigortasını Sigortam.net’ten alanlar çarkı çeviriyor, Kasko ve Trafik Sigortasında 14 TL indirim kazanma şansını yakalıyor.

Kampanya Detayı

Araç Sigortalarında İnternet İndirimine Ek, 20 TL A101 Hediye Çeki Sigortam.net’te!

Araç Sigortalarında 20 TL A101 Hediye Çeki Sigortam.net’te! Aracının Kasko veya Trafik Sigortasını Sigortam.net’ten alanlar, A101 hediye çeki kazanıyor!

Kampanya Detayı

ZUBİZU Üyelerine Her Poliçe İçin TAAAAAM 1.000 Ödül Puan Hediye!

Sigortam.net’te kaçırılmayacak 1.000 Ödül Puanı ZUBİZU üyelerini bekliyor! Üstelik hem Kasko hem de Trafik Sigortası poliçesini alanlar 2.000 Ödül Puanı kazanıyor!

Kampanya Detayı

Sigortam.net’te Aracınızı TAAAAAM 100 TL indirimle Sigortalatın!

Araç sigortalarında 100 TL indirim + 2.000 ZUBİZU Puanı fırsatını kaçırmayın! Sigortam.net’ten en iyi fiyat garantisiyle Kaskonuzu 75 TL, Trafik Sigortanızı 25 TL indirimle alın!

Kampanya Detayı

Watsons Card’lılara Sağlık Sigortasında Özel Fırsat Sigortam.net’te!

Watsons Card’lılara Sağlık Sigortasında Özel Fırsat! Watsons Card sahiplerinin çocukları için alacakları Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının yarısı ya da kendileri için alacakları poliçenin ilk 2 Ayı Sigortam.net’ten hediye!

Kampanya Detayı

Vodafone’lulara Özel, Araç Sigortalarında 100 TL İndirim!

Vodafone’lulara Özel Araç Sigortalarında 100 TL İndirim! Araç sigortalarında 100 TL indirim Vodafone’luları bekliyor!

Kampanya Detayı

#EvdeKal Kazançlı Kal

#EvdeKal Kazançlı Kal Sigortam.net’ten kasko ve trafik sigortasında 20 TL indirim hediye! Üstelik internet indirimine ek.

Kampanya Detayı