Sigortam.net Kampanyaları


Araç Sigortalarında Tüm İndirimlere Ek, 20 TL A101 Hediye Çeki Sigortam.net’te!

Araç Sigortalarında Tüm İndirimlere Ek, 20 TL A101 Hediye Çeki Sigortam.net’te! Aracının Kasko veya Trafik Sigortasını Sigortam.net’ten alanlar, A101 hediye çeki kazanıyor!

Kampanya Detayı

ZUBİZU Üyelerine Her Poliçe İçin TAAAAAM 1.000 Ödül Puan Hediye!

Sigortam.net’te kaçırılmayacak 1.000 Ödül Puanı ZUBİZU üyelerini bekliyor! Üstelik hem Kasko hem de Trafik Sigortası poliçesini alanlar 2.000 Ödül Puanı kazanıyor!

Kampanya Detayı

Sigortam.net’te Aracınızı TAAAAAM 100 TL indirimle Sigortalatın!

Araç sigortalarında 100 TL indirim + 2.000 ZUBİZU Puanı fırsatını kaçırmayın! Sigortam.net’ten en iyi fiyat garantisiyle Kaskonuzu 75 TL, Trafik Sigortanızı 25 TL indirimle alın!

Kampanya Detayı

Sigortam.net ve A101’den Büyük Fırsat!

Sigortam.net ve A101’den Büyük Fırsat! Kasko, Trafik ve Sağlık Sigortasında En İyi Fiyat Garantisi üzerine Sigortam.net’ten 50 TL indirim + 20 TL A101 Hediye Çeki fırsatı sizi bekliyor!

Kampanya Detayı

100 TL Chippin Sigortam.net’te!

Aracınızı Sigortam.net’te Sigortalatın, 100 TL Chippin Kazanın! Araç sigortalarınızı Sigortam.net’ten alın, %50’ye varan fiyat avantajıyla beraber Kasko için 75 TL, Trafik Sigortası için 25 TL, toplamda 100 TL Chippin kazanın!

Kampanya Detayı

Doktor ve Öğretmenlerimize Tam 135 TL Extra Para Hediye!

Kasko ve Trafik Sigortalarını Sigortam.net’ten alan sağlık sektörü çalışanları ve öğretmenler ile birinci derece yakınlarına 135 TL Extra Para hediye ediyoruz.

Kampanya Detayı

Motif Kart Sahipleri Sigortam.net’te Kazanıyor!

Motif Kart Sahipleri Sigortam.net’te Kazanıyor! Motif Kart sahiplerini Sigortam.net’te kaçırılmayacak fırsatlar bekliyor!

Kampanya Detayı

İTÜ’lülere Araç Sigortalarında Büyük Hediye

İTÜ Basket resmi ana sponsoru Sigortam.net’ten, İTÜ’lülere araç sigortalarında büyük hediye!

Kampanya Detayı

Sigortam.net’te 25 TL CarrefourSA İndirimi!

Araç Sigortalarını İnternetten al, 25 TL CarrefourSA İndirimi Kazan! Aracının Kasko veya Trafik Sigortasını Sigortam.net’ten alanlar, CarrefourSA’da indirim kazanıyor!

Kampanya Detayı

Öğretmenlerimizin Hediyesi Sigortam.net’ten!

Öğretmenler Günü haftasına özel, kendileriyle birlikte çocukları için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alan öğretmenlerimize, çocuklarının poliçe bedelinin yarısı Sigortam.net’ten hediye!

Kampanya Detayı

Kasko ve Trafik Sigortasında Çılgın Hafta Sonu İndirimleri Geri Döndü!

Bu hafta sonu Kasko ve Trafik Sigortaları taaam 2 kat indirimli! Çılgın Hafta Sonu indirimleriyle sigortanızı hemen satın alın, çılgın indirimli fiyatları kaçırmayın!

Kampanya Detayı

Güvenlik Güçlerine 105 TL’lik Hediye Sigortam.net’te!

Tüm güvenlik güçleri ve aileleri kaskosunu 75 TL indirim , trafik sigortasını 30 TL değerinde özel indirimle satın alıyor!

Kampanya Detayı