Sigortam.net Kampanyaları


Petrol Ofisi Akaryakıt Kampanyası Katılım ve Kullanım Koşulları

Sigortamnet – Petrol Ofisi Akaryakıt Kampanyası Katılım ve Kullanım Koşulları Kampanya, 31 Ağustos 2018 tarihine kadar Sigortam.net’ten kasko ya da trafik sigortası poliçesi alan müşterileri kapsamaktadır. Kampanya kapsamında Positive Card’ınızı kampanyaya dahil Positive Card anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt ya da LPG pompalarındaki okuyucularda kullanarak 30 günlük dönemlerde toplam 300 TL’lik yakıt alımı yapmanız durumunda yine yakıt alışverişinde kullanılabileceğiniz 20 TL değerinde Positive Puan kazanacaksınız. Positive Card’ınız, sigorta poliçenizi aldıktan sonra aktive edilecek olup, aktive edildiği tarihten sonra 1 yıl […]

Kampanya Detayı

Özel Sağlık Sigortanızı Şimdi Alın, Yeni Yıla İçiniz Rahat Girin!

Özel Sağlık Sigortanızı Şimdi Alın, Yeni Yıla İçiniz Rahat Girin! Sigortam.net’ten tüm müşterilerine özel sağlık sigortasında %5 indirim avantajı!

Kampanya Detayı

Sigortam.net Uçurmaya Devam Ediyor!

Sigortam.net Uçurmaya Devam Ediyor! Sigortam.net’ten kasko, trafik, özel sağlık sigortası alanlar şimdi daha avantajlı. Çünkü Sigortam.net’ten alınan her yeni poliçe binlerce Mil kazandırıyor.

Kampanya Detayı

Özel Sağlık Sigortasında Sonbaharın Son Fırsatı!

Özel Sağlık Sigortasında Sonbaharın Son Fırsatı! Kasım ayında özel sağlık sigortası alan herkes poliçesini tam %5 indirimle alıyor.

Kampanya Detayı

Doğum Gününüzde Sağlık Sigortanızın %15’i Bizden Hediye!

Doğum gününüzden itibaren 30 gün içerisinde özel sağlık sigortası poliçenizi Sigortam.net'ten yaptırın, %15 indirimi anında kazanın.

Kampanya Detayı