Sigortam.net Kampanyaları


Müthiş Ekim İndirimleri Başladı!

Müthiş Ekim İndirimleri Başladı! Kasko ve Trafik Sigortalarında EN YÜKSEK İNTERNET İNDİRİMLERİ Müthiş Ekim ile Sigortam.net’te!

Kampanya Detayı

Cep Telefonunuzu Güvence Altına Alın, 4 GB İnternetiniz Bizden Hediye Olsun!

Cep Telefonunuzu Güvence Altına Alın, 4 GB İnternetiniz Bizden Hediye Olsun! Yanınızdan ayırmadığımız cep telefonunuzu güvence altına alması sizden, doya doya kullanacağınız aylık 4 GB interteniz de Sigortam.net’ten!

Kampanya Detayı

Sigortam.net’te Çifte İndirim!

20. Yılımıza Özel Hediyeler Sizi Bekliyor! 5,5 milyon mutlu müşterinin tercihi Sigortam.net’e hoşgeldiniz! 20 sigorta şirketini karşılaştırarak en iyi teklifi alın ve üstüne size özel 2 kat indirim fırsatını yakalayın.

Kampanya Detayı

Kasko veya Trafik Sigortasına, 30 TL’lik Akaryakıt ya da Otogaz Hediye!

Kasko veya Trafik Sigortasına, 30 TL’lik Akaryakıt ya da Otogaz Hediye! Sigortam.net’ten aldığın Kasko veya Trafik Sigortası, akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerli 30 TL BP Club puan kazandırıyor!

Kampanya Detayı

Araç Sigortalarında İnternet İndirimine Ek, 20 TL A101 Hediye Çeki Sigortam.net’te!

Araç Sigortalarında 20 TL A101 Hediye Çeki Sigortam.net’te! Aracının Kasko veya Trafik Sigortasını Sigortam.net’ten alanlar, A101 hediye çeki kazanıyor!

Kampanya Detayı

Vodafone’lulara Özel, Araç Sigortalarında 100 TL İndirim!

Vodafone’lulara Özel Araç Sigortalarında 100 TL İndirim! Araç sigortalarında 100 TL indirim Vodafone’luları bekliyor!

Kampanya Detayı

Watsons Card’lılara Sağlık Sigortasında Özel Fırsat Sigortam.net’te!

Watsons Card’lılara Sağlık Sigortasında Özel Fırsat! Watsons Card sahiplerinin çocukları için alacakları Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının yarısı ya da kendileri için alacakları poliçenin ilk 2 Ayı Sigortam.net’ten hediye!

Kampanya Detayı