Bülten ve duyurularımızın size düzenli ulaşması için lütfen sigortam@email.sigortam.net adresini e-posta listenize ekleyin.
     
       
Aylık Bülten
Mayıs 2014
 
KASKO   SAĞLIK   TRAFİK   KONUT
 
mayis2014_soma.jpg
 
Sayın Müşterimiz,

Soma’da yaşanan olaylardan dolayı acılı günler geçiriyoruz. Maden kazası sonucunda hayatını kaybeden tüm işçilerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyoruz.
 
Mayıs ayı bültenimizde; en kolay sigortaya Sigortam.net aracılığıyla nasıl ulaşabileceğinizi, özel sağlık sigortasında yaşanan değişiklikleri, Türkiye’de meydana gelen trafik kazalarının nedenlerini ve yaza formda girmek için yapılması gerekenleri bulabilirsiniz.


 
  kaskoda_eniyifiyat.jpg  
 
Kolay Sigorta Sigortam.net’te
kolay_sigorta.jpg
Ülkemizde sigorta sistemlerinde sık sık değişiklik yaşanıyor. En güvenilir bilgiye, ihtiyacınıza en uygun teminatlara, en iyi fiyatlı sigorta seçeneklerine nasıl ve nereden ulaşacağınızı biliyor musunuz?  Devamı için tıklayın.
 
Yaz Yaklaşırken Formda Kalmanın Sırları
formda_olmanin_sirlari.jpg
Bu sene de yaza formda girme ya da formda kalma telaşı başladı. Kışın alınan fazla kilolar bu dönemde verilmeye çalışılıyor. Biz de sizlere destek olmak adına yazın fit bir görünüme sahip olmanın püf noktalarını paylaştık. Devamı için tıklayın.
 

 
Türkiye’deki Trafik Kazaları ve Nedenleri
turkiyede_trafik_kazalari.jpg
Türkiye’de yaşanan trafik kazalarının sayısı ne yazık ki çok fazla. Bu kazaların neden gerçekleştiğini yazımızdan öğrenerek, bu tür kazalara karşı daha tedbirli davranabilirsiniz. Devamı için tıklayın.
 
Özel Sağlık Sigortasında Neler Değişti?
ozel_saglik_sigortasinda_neler_degisti.jpg
23 Nisan 2014 tarihinden itibaren özel sağlık sigortasında yeni uygulamalar başladı. Bu uygulamalar, özel sağlık sigortası yaptırmak isteyenlere farklı avantajlar sağlıyor. Devamı için tıklayın.
 
  sigortam@sigortam.net   Önceki bültenlere ulaşmak için tıklayın    
 
 
  sigortam@sigortam.net   
 444 24 00  
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI
    Sigortam.net
Facebook
  Sigortam.net
Twitter
  Sigortam.net
Google
  Sigortam.net
RSS