Demir Hayat ve Sağlık İki Can Hamilelik Sigortası

Hamilelik Sigortanı Dilediğin Ay Yaptırabilirsin!
Bu bilgiler sana özel teklif hazırlayabilmemiz için gereklidir.

Demir Sağlık ve Hayat Sigorta

Demir sağlık ve hayat sigorta, yenilikçi sağlık sigortası çözümlerini müşterilerine sunmayı amaç edinen öncü sigorta markalarından biridir. Toplumda sağlık ve sigorta hakkında bilinci arttırmayı misyon edinmesi ile sağlık / hayat sigortaları ürünleri ile hizmet sunar. 15 Ocak 2019 - Demir Hayat Sigorta A.Ş. olan unvanını Demir Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş. olarak değiştirmiştir. 

Demir hayat sigortası özel sağlık, tamamlayıcı sağlık, hamilelik sigortası, hayat sigortası ve grup sigortaları ürünlerine sahiptir. Sayfamızda Demir Sağlık hamilelik sigortası hakkında merak edilenleri detaylarıyla inceyebilirsin.

İki Can Hamilelik Sigortası

Demir sigorta, iki can hamilelik sigortası ürünü ile anne adaylarına bekleme süresi olmayan bir doğum sigortası sunuyor. Hamilelik sürecinin 9.ayı da dahil dilediğin zaman iki can hamilelik sigortasını yaptırabilirsin. Bilgilerini girerek hemen fiyatları ve teminatları öğren!

Şimdi "İki Can Hamilelik Sigortası" hakkında merak edilenlere cevap verelim.

İki Can Hamilelik Sigortası Nedir, Ne Zaman Yaptırılabilir?

İki can hamilelik sigortası, gebelik dönemi boyunca ayakta tedavi sağlık harcamalarını, yatarak tedavi giderlerini ve doğum sırasıda oluşan masrafları kapsayan doğum sigortası çeşitlerinden biridir. Bu ürün ile doğum öncesinde rutin doktor kontrollerini, tahlil ve tetkiklerini maddi açıdan bütçeni yormadan yaptırabilirsin. Aynı zamanda anlaşmalı özel hastanelerde doğum masrafların da sigortanın teminatı altındadır. 

Hamilelik sigortaları, genel olarak tamamlayıcı ve özel sağlık sigortaları içerisine dahil edilebilen ek teminat şeklinde karşımıza çıkar. Sağlık sigortası poliçelerinde bekleme süresi uygulanan doğum teminatı, hamile kaldıktan sonra poliçeye dahil edilemez. Demir Sigorta'nın İki Can Hamilelik ürünü ise hamile kaldıktan sonra da yaptırabilmesiyle standart doğum sigortalarından farkılaşır. Yani bekleme süresi uygulamayan bir doğum sigortası olarak süre kısıtını ortadan kaldırır. iki can hamilelik sigortası, gebelik dönemi başlamadan ve başladıktan sonra iki şekilde de yaptırılabilmektedir. 

İki Can Hamilelik Sigortası Neleri Kapsar?

Demir Sağlık hamilelik sigortası, ana teminatlar olarak ayakta tedavi, yatarak tedavi ve doğum teminatlarını kapsamaktadır. Aynı zamanda ücretsiz olarak yararlanabileceğin poliçene dahil olan ek hizmetler de vardır. 

Ayakta tedavi kapsamı: Anlaşmalı özel hastanelerde yılda 8 adet hamilelik ile ilgili muayene hakkı 

Yatarak tedavi kapsamı: Yıllık olarak ayakta tedavi de poliçeye dahilse yatarak tedavinin limiti 10.000 TL, ayakta tedavi poliçeye dahil değilse yani sadece yatarak tedavi alınırsa ise limiti 5.000 TL'dir.

İki Can Hamilelik Sigortasının Avantajlı Ek Hizmetleri Nelerdir?

Demir Hayat Sigorta'nın hamilelik ürününde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ek hizmetler de vardır. Şöyledir;

  • Online diyetisyen ve psikoloji hizmeti
  • Online doktor ile görüşme

Bu hizmetler hakkında bilgi almak ve yararlanmak için Demir Sağlık ve Hayat Müşteri Hizmetleri numarası olan 0850 252 04 04'ü arayabilirsin.

Demir Hayat Anlaşmalı Hastaneler Hangileridir?

Demir Sağlık Hayat anlaşmalı hastaneler, poliçe network bilgisine göre değişebilmektedir. İl, ilçe, kurum tipi, hamilelik sigortanın network bilgisini girerek anlaşmalı özel hastaneleri öğrenebilirsin. Şirketin web sitesinden tüm listeyi incelemek için tıkla.

Demir Hayat anlaşmalı kurumlar içerisinde seçebileceğin networkler şöyledir;

  • İki Can TSS Gold, Platin, Silver, Titanium, Titanium Plus
  • İki Can Premium Network
  • İki Can ÖSS Koç, Koç Plus