Doğa Sigorta

Sigortam.net farkıyla Doğa Sigorta ürünlerine beklemeden ulaşın, poliçenizi en uygun fiyata kolayca yaptırın.
Sigortam.net farkıyla Doğa Sigorta ürünlerine beklemeden ulaşın, poliçenizi en uygun fiyata kolayca yaptırın.
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00

Beklemeden Hızlı Teklif Almak için Arayın!

444 24 00

İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata hızlı ve kolayca ulaşın!

Kasko Teklifi Al Trafik Teklifi Al

Doğa Sigorta

Doğa Sigorta Yangın, Nakliyat, Kaza, Mühendislik, Tarım, Hukuksal Koruma, Ferdi Kaza, Sağlık, Sorumluluk Sigortaları alanında, 2014 yılından beri faaliyet göstermekte olan yerli ve milli bir şirkettir..

Türkiye’nin tamamına yayılan 2000’e varan acentemiz ve 7 Bölge Müdürlüğümüz ile müşterilerimizin sigorta ihtiyacına hizmet etmekte ve hayat boyu iş birliği garanti etmekteyiz.  

Kurulduğumuz günden bu yana, güçlü mali yapımız, teknolojiye uyumumuz, sosyal sorumlulukta topluma getirdiğimiz fayda, şeffaflık, ulaşılabilir, yenilikçi yaklaşımımız, etik değerlere verdiğimiz önem ve müşterimize sadakatimizle sektörde en güvenilen şirketler arasında yer almaktayız. 

Sektörün hakimi tecrübeli yönetim kadromuz ve Güven Doğasında Var ilkemizle 2017 ve 2018 yılları sonunda, prim üretiminde ve de hizmet kalitesinde sektörün ilk 10 şirketi arasında yerimizi gururla aldık. 2018 yılında aldığımız Tüketici Kalite ödülü ile başarımızı taçlandırdık.  

Dijitalleşme sürecine verdiğimiz önem, sosyal sorumluluk çalışmalarımız ve güçlü sponsorluklarımız ile kısa zamanda marka algımızı en üst seviyelere taşıdık ve ilerlemeye devam ediyoruz. Ayrıca; Şirketimiz ülkemizde çok fazla uygulama alanı bulamayan katılım sigortacılığı ile ilgili olarak; yurt içi ve yurt dışındaki uygulamaları inceleyip, gerekli alt yapı çalışmalarını tamamlayarak 2015 yılının Haziran ayından itibaren katılım sigortacılığında da faaliyet göstermeye başladı. Katılım sigortacılığının yaygınlaşması için dünya uygulamaları incelendi ve ülkemizde ilk kez pencere modeli katılım sigortacılığı Doğa Sigorta tarafından uygulandı. Doğa Sigorta bu uygulamayla da sektörde bir ilki gerçekleştirdi. 

 

Daha Fazla Göster Daha Az Göster

Sigortam.net’te karşılaştırma yapabileceğiniz tüm sigorta şirketleri