Doğa Sigorta

Doğa Sigorta kasko, trafik sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!

Doğa Sigorta

Doğa Sigorta Yangın, Nakliyat, Kaza, Mühendislik, Tarım, Hukuksal Koruma, Ferdi Kaza, Sağlık, Sorumluluk Sigortaları alanında, 2014 yılından beri faaliyet göstermekte olan yerli ve milli bir şirkettir.

Türkiye’nin tamamına yayılan 2000’e varan acentemiz ve 7 Bölge Müdürlüğümüz ile müşterilerimizin sigorta ihtiyacına hizmet etmekte ve hayat boyu iş birliği garanti etmekteyiz.  

Kurulduğumuz günden bu yana, güçlü mali yapımız, teknolojiye uyumumuz, sosyal sorumlulukta topluma getirdiğimiz fayda, şeffaflık, ulaşılabilir, yenilikçi yaklaşımımız, etik değerlere verdiğimiz önem ve müşterimize sadakatimizle sektörde en güvenilen şirketler arasında yer almaktayız. 

Sektörün hakimi tecrübeli yönetim kadromuz ve Güven Doğasında Var ilkemizle 2017 ve 2018 yılları sonunda, prim üretiminde ve de hizmet kalitesinde sektörün ilk 10 şirketi arasında yerimizi gururla aldık. 2018 yılında aldığımız Tüketici Kalite ödülü ile başarımızı taçlandırdık.  

Dijitalleşme sürecine verdiğimiz önem, sosyal sorumluluk çalışmalarımız ve güçlü sponsorluklarımız ile kısa zamanda marka algımızı en üst seviyelere taşıdık ve ilerlemeye devam ediyoruz. Ayrıca; Şirketimiz ülkemizde çok fazla uygulama alanı bulamayan katılım sigortacılığı ile ilgili olarak; yurt içi ve yurt dışındaki uygulamaları inceleyip, gerekli alt yapı çalışmalarını tamamlayarak 2015 yılının Haziran ayından itibaren katılım sigortacılığında da faaliyet göstermeye başladı. Katılım sigortacılığının yaygınlaşması için dünya uygulamaları incelendi ve ülkemizde ilk kez pencere modeli katılım sigortacılığı Doğa Sigorta tarafından uygulandı. Doğa Sigorta bu uygulamayla da sektörde bir ilki gerçekleştirdi. 

Doğa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Doğa sağlık sigortası yaptırarak ailenizi ve kendinizin sağlığını güvence altına alabilirsiniz. Doğa sigorta sağlık sigortası fiyatları ve teminatlarını öğrenmek için teklif alıp detayları inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda diğer sigorta şirketlerinin sağlık sigortası teklifleri ile karşılaştırıp Sigortam.net'ten en uygun sağlık sigortası bulma avantajını kullanabilirsiniz.

Doğa Sigorta Kasko

Aracınızı çarpma, çarpılma, yanfın ve hırsızlık gibi risklere karşı güvenceye almak için kasko yaptırmanız gerekir. Doğa kasko sigortası ile aracınızın başına gelebilecek risklerin hasar masrafları şirket tarafından karşılanır. Bu sayede yüksek maliyetli hasar masraflarını sizin ödemenize gerek kalmaz. Doğa anlaşmalı tamir servilerini de kullanarak aracınızın tamir onarım sürecini en kısa zamanda tamamlamanız mümkündür.

Doğa Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortanız olmasan trafiğe çıkmanın cezaları vardır. Aracınızın trafik sigortasını geç olmasan yaptırın. Doğa Sigorta trafik sigortası ürünü ile karşı tarafa vereceğiniz zararlar poliçeniz tarafından karşılanır. Doğa trafik sigortası fiyatları ve teminatlarını öğrenmek için teklif alabilirsiniz.

Doğa Hasar Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta'nın "Hasar Arama" sayfasından hasar dosya numaranızı girerek hasar sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Aynı zamanda hasar dosyanızın durumunu 0850 811 51 00 numarasından Doğa Sigorta hattını arayarak da öğrenebilirsiniz.

Doğa Anlaşmalı Servisler

Aracınızı hasar durumunda götüreceğiniz Doğa anlaşmalı servis listesini Doğa Sigorta'nın güncel anlaşmalı servisler listesinden öğrenebilirsiniz. Doğa Sigorta anlaşmalı hastaneler listesine de aynı sayfadan öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz il/ilçeye göre size yakın anlaşmalı kurumları bulmanız sonrasında sıkıntı yaşamamanızı sağlar. Sigorta şirketleri anlaşmalı kurumları değiştirme hakkını saklı tuttuğu için, tamir servisleri ya da sağlık kuruluşlarına başvurmadan önce anlaşmalı kurumlardan emin olunuz.

Doğa Sigorta Sıkça Sorulan Sorular

Doğa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Doğa Sigorta hasar dosya sorgulamayı hem internetten hem telefonla yapabilirsiniz. Hasar dosyanızın durumunu Doğa Sigorta'nın (0850) 811 51 00 numarasını arayarak öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda dosya numaranızı biliyorsanız online sorgu sayfasından da dosyanın güncel durumunu görebilirsiniz.

Doğa Sigorta Anlaşmalı Servisler Nelerdir?

Doğa Sigorta'nın "Anlaşmalı Kurum, Servis ve Acenteler" sayfasından anlaşmalı tüm servislere ulaşabilirsiniz. Anlaşmalı sağlık kuruluşları ve anlaşmalı tamir servisleri için ilgili listeleri inceleyebilirsiniz.

Doğa Sigorta İletişim Bilgileri Nelerdir?

Doğa Sigorta müşteri hizmetleri numarası (0850) 811 51 00'dır.