Anadolu Hayat Emeklilik Hakkında Bilgiler

BES ve hayat sigortaları alanlarında hizmet sunan Anadolu Hayat Emeklilik, 1990 yılında Türkiye'nin ilk hayat sigortası şirketi olarak kuruldu. 2000 yılından bu yana Türkiye'nin halka açık ilk ve tek emeklilik şirketi olan Anadolu Hayat Emeklilik, faaliyet gösterdiği Hayat Sigortası ve Bireysel Emeklilik Sistemi' nde sektörünün itici gücü olma konumunu sürdürüyor.

Anadolu Hayat Emeklilik 1990 yılında "Türkiye'nin ilk hayat sigortası şirketi" olarak faaliyete başlamıştır. Halka açık ilk emeklilik şirketi olan Anadolu Hayat, hayat sigortaları ve bireysel emeklilik sistemi toplamında Türkiye’nin en büyük fon yaratan şirketleri arasındadır.
 
İstanbul’da bulunan genel müdürlükleri, bölge satış müdürlükleri, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki şubesi, direkt satış ekibi, sayısı 250'ye yaklaşan acentesi ile en uygun bireysel emeklilik ve sigorta ürünlerini müşterilerine sunmaya devam ediyor. 

Anadolu Hayat BES Avantajları Nelerdir?

%25 devlet katkısı  ile tasarruflarınız artar.
Emeklilik döneminizde ister toplu para, ister düzenli maaş alabilirsiniz.
Sosyal güvenlik ve yatırım danışmanlığı hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Anlaşmalı sağlık kurumlarından indirimli yararlanabilirsiniz.
İhtiyaç olması durumunda ücretsiz acil ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.
gibi birçok avantajı bulunmaktadır.

Anadolu Hayat Bireysel Emeklilik İletişim Bilgileri

Anadolu Hayat İletişime ulaşmak için 0850 724 55 00 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Anadolu Hayat Emeklilik ile Geleceğiniz Güvende

Anadolu Hayat Emeklilik ile geleceğinizi şimdiden güvence altına almak için vakit kaybetmeyin. Anadolu Hayat Emeklilik Bireysel Emeklilik Sistemi'ne Sigortam.net ayrıcalıkları ile başvurabilirsiniz