Acıbadem Sigorta

Acıbadem Sigorta özel ve tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!

Acıbadem Sigorta

Acıbadem Sigorta

20 yılı aşkın tecrübesi ve sağlık sigortaları alanında uzmanlaşmış ve bu alana yoğunlaşmış tek sigorta şirketi olarak faaliyetini sürdüren Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş. özel sağlık sigortası ürünlerine sigortam.net aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

1992 yılından bu güne kadar Sağlık, Hayat ve Ferdi kaza branşlarında olan ürün yelpazesi ile, şeffaf ve ölçülebilir çalışma şekli ve insan odaklı sigortacılık anlayışı ile "Değer yaratan, alanında lider ve pazar belirleyici şirket olma" vizyonunu hayata geçirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Genel Müdürlüğü Ataşehir’de olmak üzere,  Doğu Marmara, Ege, Orta Anadolu, Güney Anadolu ve Kuzey Marmara Bölge Müdürlükleri ile Kozyatağı, Mecidiyeköy, Bakırköy, Beylikdüzü, Altunizade, Fulya ve Kartal Şube Müdürlükleri, 500 üzerinde çalışanı ve Türkiye genelinde 300 üzerinde acentesi ve 4000’i aşkın medikal hizmet ağı ile hızı ve kalitesini üst düzeye çıkarmak amacıyla büyümesini sürdürmektedir.

Acıbadem Sağlık Sigortası

Acıbadem tamamlayıcı sağlık sigortası ile özel sağlık kurumlarından poliçenizdeki limitler dahilinde sağlık hizmeti alabilirsiniz. Ayakta tedavi teminatı kapsamında yılda 10 kere ücretsiz muayene, tahlil ve tetkik hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Türkiye genelinde 390’dan fazla sağlık kurumu ile anlaşması olan Acıbadem sigorta ile birçok özel hastanede tedavi olma imkanınız vardır.

Acıbadem sağlık sigortası yaptırarak birçok ek teminat avantajında da yararlanabilirsiniz. Doğum teminatını poliçe içerisinde sunan Acıbadem sağlık sigortası ile hamilelik kontrollerinizi poliçedeki limitler dahilinde yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda sigortasız özel kurumlarda yaptırdığınızda yüksek maliyetler çıkabilecek fizik tedavisini, Acıbadem sağlık ürünü içerisinde kullanabilirsiniz.

Acıbadem sağlık sigortası fiyatları ve teminatlarını, internetten tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi alarak diğer sigorta şirketleri ile de karşılaştırabilirsiniz. Sağlık tedavi ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını karşılaştırma yaparak kolaylıkla seçmeniz mümkün.

Acıbadem Sigorta Anlaşmalı Hastaneler

Anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedaviler için özel sağlık sigortası poliçenizin türüne ve poliçe kapsamındaki teminat limitleri / ödeme yüzdeleri dahilinde masraflarınızın sizin adınıza doğrudan anlaşmalı kuruma ödenir.

Sigorta şirketleri, anlaşmalı sağlık kurumları listesini haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutarlar. Bu nedenle sağlık hizmeti almak için herhangi bir kuruma başvurmadan önce listeden sigorta anlaşmalı hastane, sigorta anlaşmalı doktor, tanı veya tıp merkezlerini güncel listeden kontrol edin ve seçtiğiniz kurumu telefon ile arayarak randevu alın. Acıbadem Sigorta anlaşmalı hastaneler listesine Acıbadem Sigorta anlaşmalı kurumlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Acıbadem Sigorta Anlaşmalı Hastaneler Listesinde Bulabileceğiniz Sağlık Kuruluşları

Hekim
Hastane
Özel Klinik
Tıp Merkezleri
Poliklinik
Laboratuvar
Check-Up

Acıbadem Sigorta Sıkça Sorulan Sorular

Acıbadem Sigorta Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşırım?

Acıbadem Sigorta müşteri hizmetleri için 444 9 555 numarası aranarak yetkililere ulaşılabilir.

Acıbadem Sigorta Anlaşmalı Hastaneler Hangileridir?

Acıbadem Sigorta’nın anlaşmalı olduğu hastaneler, Acıbadem Sigorta anlaşmalı eczaneler gibi sağlık kuruluşlarının güncel listesine Acıbadem Sigorta’nın “Anlaşmalı Kurum Ağı” sorgu sayfasından ulaşabilirsiniz.

Acıbadem Sigorta Poliçe Sorgulama

Acıbadem sigorta poliçe sorgulama işlemleri için Acıbadem resmi internet sitesi üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Ayrıca Acıbadem Sigorta poliçe işlemleriyle ilgili diğer poliçe kapsamında teminat ekleme/çıkarma, başka sigorta poliçesini Acıbadem Sigorta'ya taşıma gibi soruların yanıtlarını çağrı merkezi sisteminden yanıtlandırabilirsiniz.  

Acıbadem Sigorta İletişim

Provizyon İletişim Merkezine ulaşmak için;

Özel ve Tamamlayıcı sağlık sigortalarında 444 95 55'i arayarak;

  • Ayakta tedavi için 2'i tuşlayıp
  • Yatarak tedavi için 3'yi tuşlayıp iletişime geçebilirsin.

Evrak gönderim adresi: Küçükbakkalköy Mh. Başar Sok No:20 34750 Ataşehir/İstanbul