sigortam.net bedava internet

20. Yılımıza Özel Hediyeler Sizi Bekliyor!

5,5 milyon mutlu müşterinin tercihi Sigortam.net’e hoşgeldiniz!
20. yaşımızı hep birlikte kutlayalım! Sigortam.net’in 20. yılına özel internet indirimine ek TAM 5 GB İnternet hediye ediyoruz!

Hemen araç sigortalarınızı satın alın,
• Kaskoda aylık 4 GB
• Trafik Sigortasında aylık 1 GB hediye kazanın!

Sigortam.net’ten toplamda 5 GB internet hediyenizi doya doya kullanın.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!!!
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile TRAFİK TEKLİFİ AL

20 sigorta şirketini karşılaştırarak sigortanızı En İyi Fiyat Garantisi ve internete özel indirimlerle satın alın, üstüne 5 GB internet kazanın.

1-Nasıl Katılırım?
Sigortam.net’ten kasko ve/veya trafik sigortası almanız yeterli! Ödeme aşamasında kupon kodu alanına kampanya kodunuzu girmeyi unutmayın. Ardından kampanya katılım linki SMS ile cep telefonunuza gelecektir.

2-Hediye İnternet Nasıl Yüklenecek?
Poliçenizi aldıktan sonra SMS ile gönderilecek linkte bulunan gerekli bilgilerinizi girmeniz yeterli. Ardından bedava internetiniz hattınıza yüklenecektir.

3-Kampanya Süresi
Kampanya, 28 Ağustos – 15 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerlidir. İnternet yüklemeleri en son 15 Eylül 2020 tarihine kadar yapılmalıdır.

1.Kampanya kapsamında 28 Ağustos – 15 Eylül 2020 tarihleri arasında www.sigortam.net internet sitesinden kasko ve/veya trafik sigortası alan ve kampanyaya katılarak SMS ile iletilen linkteki gerekli bilgileri doğru şekilde dolduran herkes, kasko poliçeleri için aylık 4GB, trafik sigortası poliçeleri için aylık 1GB, toplamda 5GB internet hediye kazanacaktır.
2.Sms ile tarafınıza iletilen kampanya kodunun poliçe alma sırasında, ödeme aşamasında kupon kodu alanına girilmesi gereklidir. Kampanya kodunun bu aşamada girilmemesi durumunda sonradan katılım yapılmayacaktır.
3.GB hediyenizin hattınıza yüklenebilmesi için sms ile tarafınıza iletecek linkte yer alan forma bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir.
4.Bu kampanya, Sigortam.net’ten ilk defa alınacak poliçelerde geçerlidir. Daha önce Sigortam.net’ten alınmış poliçelerin yenilemesinde kampanyaya katılım yapılamaz.
5.Kazanılan aylık internet paketleri yurtiçi internet bağlantılarında ve yüklendiği bilgisi verildikten sonra 30 gün içerisinde geçerlidir. Yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
6.Her sigortalı (ruhsat sahibi) kampanyadan trafik sigortası ve kasko alımlarının her birinde en fazla 1’er kez yararlanabilir. Mükerrer kullanımlar elenecektir.
7.Mobil data paketleri Turkcell, Türk Telekom ( altyapısını sağladığı diğer tarifeler ) ve Vodafone aboneleri için geçerli olup, başarılı katılımı takiben 24 saat içinde yükleme yapılacaktır. Operatörlerin sistem yoğunluğu nedeniyle hediye yüklemelerinde 24 saati aşma hakkı saklıdır.
8.Kampanyaya akşam 22:00 ile sabah 08:00 arasında katılım sağlandığında, hediye GB tanımlaması ertesi gün sabah 08:00’den sonra yapılır.
9.Yükleme katılımcının katılım esnasında beyan ettiği cep telefonu numarasına yapılır ve yükleme yapıldıktan sonra kısa mesaj ile bilgilendirilir. Bilgilendirme mesajları ücretsizdir.
10.Katılım formuna girilen bilgilerin doğruluğu katılımcının sorumluluğundadır. Bilgilerin hatalı olması nedeniyle hediyenin ulaştırılamaması durumunda sorumluluk katılımcıya aittir.
11.“Bilgilendirme mesajı”nın aboneden kaynaklanan herhangi bir sebeple aboneye ulaşmamış olması süreyi etkilemez. Data paketinin kullanılabilmesi için hediye yüklenen hattın ve kullanılan cihazın internet ayarların yapılmış olması gerekmektedir.
12.Sigortalının sahip olduğu diğer araçların poliçelerinden kampanya katılım hakkı kazanamaz.
13.Hediyeye konu ilgili internet paketlerinin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler kampanyaya katılan tarafından ödenir.
14.Kampanya kapsamında hediye edilecek GB stoklarla sınırlıdır. Kampanya katılımı onaylanmış olsa dahi kod stoğu tükendikten sonra kullanıcı ile kod paylaşılamayabilir.
15.Sigortam.net’in kampanya koşulları, kampanya süresi ve kampanya hediyelerinde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
16.Bu kampanya, Sigortam.net’in başka kampanyaları ve indirimleri ile birleştirilemez.
17.Hediye GB hakkı nakit veya benzeri ödeme araçlarına dönüştürülemez.
18.Hediye GB kampanyası katılım hakkı 15.09.2020 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar ilgili linkten gerekli bilgilerini doğru girerek katılım sağlanmamış olursa katılım hakkı sona erer.
19.Hediye yüklemelerine dair gelecek olan kısa mesajda belirtilen süre sonunda kullanılmayan hediyeler bu sürenin sonunda geçerliliğini yitirecektir.
20.Kampanyaya sadece bireysel sigorta müşterileri katılabilir. Vergi kimlik numarası ile katılım sağlanamayacaktır.
21.Katılımcılardan veya mobil operatörlerden kaynaklanan nedenlerle katılımın gerçekleşememesi ya da geç gerçekleşmesi ya da mobil erişim operatörlerinin veya katılımcıların ihmal veya hatası sebebiyle eksik ve/veya hatalı katılım yapılması durumunda Sigortam.net bu durumdan sorumlu tutulamaz.
22.Mevcutta data paketi olan kullanıcılar öncelikle söz konusu promosyondan kazandıkları ücretsiz data paketini kullanabilecektir. Kullanıcıların operatörleri ile olan anlaşmalarından doğan borçlar sebebiyle sorumluluğu saklıdır; operatörler bu tarz borç ve yükümlülüklerin yerine getirilmemesinden ötürü işbu promosyon kapsamında kazanılan hediye internet paketlerini yüklememe hakkını saklı tutmaktadır.
23.Katılımcılar, aylık internet paketinin nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ya da satamaz.
24.Kampanya kapsamında kazanılan internet paketi aboneler arasında transfer edilemez.
25.Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyası ile başka bir operatöre taşınması durumlarında yüklemesi yapılan internet paketi geçerliliğini yitirecektir. Kazanılan internet hediyeleriyle yapılabilecek maksimum internet kullanım süresini aştıktan sonra müşteri kendi tarifesi üzerinden, tarifesi yoksa operatörünün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilmeye devam eder.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL