444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Müşteri Yorumları

Sigortam.net'i Mutlu Müşterilerinden Dinleyin. Onlar Bi' Alo Dedi, Gerisini Biz Hallettik
22 Eylül 2016 | Taylan Gümüş | İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhabalar, satış danışmanınız Hasan Bey’le görüşerek araç sigortası satın aldım. Bu süreçte yaşadığım pozitif deneyimi paylaşmak istedim. Yetenek yönetim uzmanı olarak çalışan bir..
Merhabalar, satış danışmanınız Hasan Bey’le görüşerek araç sigortası satın aldım. Bu süreçte yaşadığım pozitif deneyimi paylaşmak istedim. Yetenek yönetim uzmanı olarak çalışan biri olarak söylüyorum ki, kendisi işini son derece özenle yapıyor. Tüm işlemlerimle ilgilenmesi ve elindeki tüm imkanları kullanması beni oldukça memnun etti. Hasan Bey’e ve tüm Sigortam.net çalışanlarına teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Müşteri Yorumları

 • 25 Ağustos 2016
  Hasip Baran
  Takım Lideri

  Merhaba Sigortam.net, çalışanlarınızdan Miray Hanım’a çok ama çok teşekkür ederim. Ben müsait olana kadar aradı ve sonuna kadar ilgilendi. Yakın, candan, bilinçli ve açıklayıcı konuşmasıyla tüm işlemlerimi hızlıca halletti. Miray Hanım, tekrar teşekkür ederim, iyi ki varsınız. Yolunuz bahtınız açık olsun.   

 • 11 Ağustos 2016
  Bartuğ Eren
  IT Teknisyeni

  Merhaba, çok sık araç değiştiriyorum ve televizyonda reklamlarını gördükten sonra; “Bir deneyeyim,neymiş bu Sigortam.net” dedim. Son derece profesyonel bir ekip, uygun fiyatlar ve anında destek. Sigorta konusunda Sigortam.net'ten başka bir yer düşünülemez.

 • Sigortam.net her an yanınızda!
  444 24 00
  İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata 3 dakikada ulaşın!
 • 09 Ağustos 2016
  Onur Çelik
  Bankacı

  Merhaba, bugün Sigortam.net’i arayarak annem adına kayıtlı araç için trafik ve kasko poliçesi satın aldım. Bütün süreç boyunca açıklayıcı, yönlendirici ve net tavırları için Melih Bey’e teşekkürlerimi sunarım. Her türlü konuda istediğim bilgilendirmeyi yaptı. Kolaylıklar dilerim, saygılarımla. 

 • 03 Ağustos 2016
  Muhammet Aksoy

  Merhaba, işlemlerimle enerjik ses tonuyla ilgilenen Elif Hanım’a ve bütün Sigortam.net çalışanlarına teşekkür eder, başarılar dilerim. Bilin ki bir müşteri daha kazandınız.

 • 28 Temmuz 2016
  Tarık Selcik
  Memur

  Bugün Sigortam.net’i arayarak kasko ve trafik sigortası yaptırdım. Telefonda görüştüğüm Can Bey’den ve Sigortam.net hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. Can Bey çok ilgili ve samimiydi. Kendisine teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

 • 22 Temmuz 2016
  Mehmet Ufuk Demirci
  Yayıncı

  Değerli Sigortam.net ailesi; 8 Nisan 2016 tarihinde maddi hasarlı bir trafik kazasına karıştım. Aracımın kasko poliçesini Sigortam.net’ten yaptırmıştım. Kaza anından, onarım sürecine kadar bizimle ilgilenen sayın Filiz Hanım’a çok teşekkür ederim. Bu kadar candan, yakın, samimi ve sorunları çözmeye çalışan bir personeliniz olduğu için Sigortam.net olarak çok şanslısınız. Neredeyse “İyi ki kaza yapmışız.” diyeceğimiz bir noktadayız.  Sigortam.net ekibine, özellikle de Filiz Hanım’a tekrardan çok teşekkür ederiz. Biz sizden çok memnun kaldık. İyi çalışmalar.  

 • 13 Temmuz 2016
  Seydi Dilbaz
  Sistem Destek Teknisyeni

  Firmanızdan Ümit Bey ile telefon görüşmelerim sonucunda arabamın kaskosunu yaptırdım. Ümit Bey 'in ilgisinden ve desteğinden çok memnun kaldım. Ümit Bey 'e teşekkürlerimi sunar, Sigortam.net’in tüm çalışanlarına da başarılar dilerim. İyi çalışmalar.

 • 30 Haziran 2016
  Hüseyin Mergan
  Uzman Proje Yöneticisi

  Merhabalar, 2013 yılından beri hem zorunlu trafik sigortası hem de kasko poliçelerimi Sigortam.net’ten yaptırıyorum. Bu süre boyunca sigorta şirketlerim değişti, bir tek Sigortam.net değişmedi. İki defa kaza ve hasar durumum oldu. Sigortam.net hasar biriminden Filiz Hanım son derece profesyonel bir şekilde sanki kendi aracıymış gibi sahiplenerek işlemlerimi takip etti. Ayrıca her poliçe alımımda bizzat destek olarak beni yönlendirdiler. Haklarımı ve yaşayabileceğim durumları anlayabileceğim bir şekilde açıkladılar. Son yaşadığım hasarda ikame aracın çok kısa bir sürede teslim edilmesini sağladılar. Bundan sonra da başka yere geçmeyi düşünmüyorum. Sigortam.net'ten sadece sigorta değil, hizmet alırsınız. Herkese tavsiye ederim. Saygılarımla.

 • 24 Haziran 2016
  Selçuk Yıldız
  Kamu Personeli

  Merhaba Sigortam.net ailesi. Yaklaşık dört yıldır sizinle çalışmaktayım. Kadronuzda çalışan personelleri çok dikkatli seçiyorsunuz. Eminim hepsi birbirinden profesyonelce çalışıyorlar. Konut sigortası bölümünden Gizem Hanım, poliçem ile alakalı üç yıldır haddinden fazla bir çabayla ve işinin uzmanı bir tavırla hizmet sundu. Göstermiş olduğu ilgi alakadan ve titiz çalışmasından ötürü kendisine çok teşekkür ederim. Sizleri de böyle bir ekiple ve müşteri memnuniyeti gözeterek çalıştığınız için kutlarım. İyi çalışmalar, selam ve saygılar.