a101 kampanya

Benzer İçerikler

Sigortam.net’ten Telefon Kaskosu: Cep Telefonu Sigortası!

Sigortam.net’ten Telefon Kaskosu: Cep Telefonu Sigortası!

Günlük hayatta yanınızdan ayırmadığınız cep...telefonlarınızı kırılma, çalınma veya hasar görme risklerine karşı güvence altına alabilirsiniz. Nasıl mı? İster sıfır...ister ikinci el telefonunuzu sigortalatın, onarım, ikame telefon verilmesi ve nakit ödeme gibi sigorta şirketine göre...değişen teminatlarla bütçenizi koruyun. Telefonların garanti kapsamlarının karşılamadığı risklere karşı telefona...kasko yaptırmak çok kolay! Telefon sigortası fiyatlarını öğrenmek ve telefonunuza kasko...yaptırmak için teklif formumuza sadece bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. Telefon kasko fiyatları marka...ve modele göre değiştiği için hemen cep telefonu sigortası teklifi alarak fiyatı öğrenin. [widget...id="sigortamnet_ceptelefon_widget-3"]

Telefon Kaskosu Nedir?

Telefon kaskosu, ani ve beklenmedik bir olay neticesinde telefonun...kazaen zarara uğraması, arızanlanması veya hırsızlık sonucu çalınması gibi durumlara karşı cihazı güvence altına alan bir...sigorta ürünüdür. Telefon kaskosu ve cep telefonu sigortası aynı sigorta ürününü ifade etmek için kullanılmaktadır, herhangi...bir farkı yoktur.

Telefon Kaskosu Neleri Kapsar?

 • Cep telefonunun arızalanması
 • Cep telefonunun...kırılması ve zarara uğraması
 • Yüksek voltaj, sıvı teması ve hatalı aksesuar kullanımı sonucu hasarlanması
 • ...
 • Cep telefonun çalınması (hırsızlık)
 • Cep telefonunun hasarlanması durumunda kullanılamayacak duruma...gelmesi
Telefon kaskosu kapsamı, genel olarak yukarıdaki teminatları içermekle birlikte sigorta...şirketlerine göre değişiklik gösterebilir. Teklif alırken teminat detaylarını incelemenizi öneririz.

Iphone, Samsung ve Diğer...Telefon Kasko Fiyatları

Günümüzde yüksek fiyatlar ödeyerek alınan cep telefonları için telefona sigorta...yaptırmak bütçenizi koruyacak bir çözüm olacaktır. Özellikle yüksek fiyatları ile dikkat çeken telefon modelleri...için telefon sigortası tercih ediliyor. Telefonun hasar görmesi, çalınması ya da tamamen kullanılamaması durumunda...yüksek maliyetlerini karşılamak yerine ister sıfır ister ikinci el telefonunuza sigorta yaptırabilirsiniz. Genellikle sorulan sorular...arasında sonradan kasko ile telefon güvence altına alınabiliyor mu oluyor. 2.el telefon kaskosu ile...bunun mümkün olduğunu söyleyebiliriz. En çok telefon kaskosu yaptırılan markalara baktığımızda, Iphone ve Samsung öne...çıkıyor. Iphone ve Samsung kasko fiyatları, telefonun modeline göre değişiyor. Fiyat öğrenebilmek için form...doldurup teklif alabilirsiniz.
 • Iphone telefon kaskosu
 • Samsung telefon kaskosu
 • Diğer telefon kaskoları...için teklif alabilirsiniz.

Telefon Kaskosu Hangi Durumları Kapsamaz?

 • Cep telefonunun çalışmasına...engel olmayan boya işi, ürün cilası hasarları veya çizikler gibi işletim dışı yüzeysel hasarları,
 • Aile bireylerinin...veya sigortalının birlikte yaşadığı diğer kişilerin yaptığı (eş, çocuk, ana-baba veya ev arkadaşı ) kasti hareket,...hırsızlık ve/veya dolandırıcılıktan kaynaklanan hasarları,
 • Her türlü unutma/kaybetme halini, kaybolmaları. Halka...açık yerlerde açıkta bırakılan, unutulan ürünleri,
 • Yetkisiz kişilerce yapılan onarım yahut sigortalı tarafından...onarım, tadilat ve her ne nedenle olursa olsun cihaza yapılan müdahaleler,
 • Park, otobüs, dolmuş, kafe, AVM, konser alanı,...ofis vb. kamusal alanlarda gerçekleşen hırsızlık olayları kapsam dışıdır. (Sigortalının ikametinden, işyerinden veya kilitli...aracından zorlama yolu ile hırsızlıklarda cep sigortası geçerlidir.)
Telefon kaskosu kapsam dışı...halleri de sigorta şirketlerinin poliçe içeriklerine göre değişebilmektedir.

Telefona Sonradan Kasko Yapılır mı?

Cep...telefonunuza sonradan kasko yaptırabilirsiniz. Satın alınan ikinci el telefona kasko yapılır mı, 2.el telefona kasko olur mu...sorularınızın cevabını verecek olursak, garanti kapsamı dışındaki risklere karşı telefonunuzu güvence altına alabilirsiniz....Telefonunuzu satın aldığınız sırada telefon sigortası ürününü bilmiyorsanız ve satın aldıktan sonra hemen yaptırmadıysanız...bile sonradan telefonunuzu sigortalatmanız mümkün.

Telefon Kaskosu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Cep telefonunu çalınmaya karşı sigorta korur mu?

Cep telefonu sigortası yaptırarak...cihazının çalınması (hırsızlık) durumlarına karşı koruma sağlayabilirsiniz. Sigorta şirketlerine göre değişmekle birlikte...telefonun çalınması durumunda eş değer cihaz temin edilebilir veya belli bir muafiyet ile nakit ödeme yapılabilir. Telefonun...çalınması, genel olarak sigortalının ikametinden, işyerinden veya kilitli aracından zorlama yolu ile hırsızlıkları ifade eder....Kamusal alanda (ark, otobüs, dolmuş, kafe, AVM, konser alanı, ofis vb.) cep telefonun çalınması hırsızlık teminatı kapsamına...girmemektedir.

Cep telefonu kaybolursa sigorta karşılar mı?

Cep...telefonunun her türlü unutulma ve kaybolma halleri telefon kaskosu kapsamına dahil değildir. Telefonunuzu kaybetmeniz halinde sigorta...kapsamından yararlanamazsınız.

Cep telefonunu kırılmaya karşı sigorta korur...mu?

Cep telefonunun kırılması, zarara uğraması telefon sigortasının kapsamı içerisindedir. Sigorta...şirketlerine göre şartları değişmekle birlikte telefonun onarım masrafları karşılanır. Bazı sigorta şirketlerine yılda 2 kez...onarım şeklinde adet sınırlaması vardır. Bir poliçe dönemi içerisinde(1 yıl) iki kere kırılma ve zarara uğrama onarımları...karşılanır. Bazı sigorta şirketlerinde ise onarım için yıllık bir adet limiti yoktur. Onarım için toplam tutar, telefonun fatura...bedeli ile sınırlıdır.

Telefon kaskosu ne işe yarar?

Telefon...sigortası yaptırmayı düşünen kullanıcıların araştırma yaptığı bir konu da cep telefonu kaskosu ne işe yarar...sorusudur. Telefon kaskosu yaptırmak, cep telefonunun kırılması, hasarlanması ya da çalınması gibi kullanıcıya maliyet çıkaracak...durumlarda sigorta şirketinin onarım masraflarını karşılaması, eş değer cihaz temin etmesi ya da nakit ödeme yapmasına...yarar.

Telefon kaskosu nasıl yapılır?

Telefonunuzun marka-model ve IMEI...bilgilerini girerek internetten kolaylıkla satın alabilirsiniz. Telefona kasko nasıl yapılır, en hızlı cep...telefonu kaskosu nasıl yapılır sorularını merak ediyorsanız, internetten fiyat ve teminatları rahatlıkla...inceleyebileceğiniz teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Telefon kaskosu ne...kadar?

Cep telefonuma kasko yaptırmak istiyorum diyenlerin ilk merak ettiği konulardan biri...telefon sigortası fiyatları oluyor. Telefon sigortası ne kadar sorusunun ise net bir cevabı yok,...çünkü cep telefonu sigortası fiyatları marka ve model bilgisine göre değişiyor. Örneğin Apple telefon...kasko fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, modele göre değişen Iphone kasko bedeli bilgileri için teklif...alabilirsiniz. Telefon modelinizin Iphone X olsuğunu varsayarsak Iphone telefonunuza sigorta yaptırmak için teklif...almanız, Iphone x kaskosu ne kadar sorusunun cevabını öğrenmenizi sağlar.

Telefon kasko sorgulama ile ne öğrenilir?

Telefon kaskosu sorgulama yaparak yani internetten...teklif alarak, telefonunuzun marka ve modeline göre cep telefonu sigortası fiyatını öğrenebilirsiniz. Markaya, piyasaya çıktığı...yıla ya da teknolojisine göre değişen telefon fiyatları, sigortanın fiyatlarını da etkiler. Bu sebeple cep telefonu kasko...sorgulaması yaparak teklif alabilir, fiyatları öğrenebilirsiniz. Markalardan örnek verecek olursak; Iphone kasko...sorgulama veya Samsung kasko sorgulama yapabilirsiniz.

Cep telefonu...sigortası nerede yapılır?

Cep telefonu sigortanızı internetten yaptırılabilirsiniz. Bilgilerinizi girerek...cep telefonu kasko ücretlerini öğrenebilir, sigortanızı online olarak satın alabilirsiniz.

Telefon kaskosu kaç yıl geçerlidir?

Cep telefonu kasko süresi 1 yıldır. Diğer sigorta...poliçeleri gibi cep telefonu kaskosu da satın alındıktan sonra 1 yıl boyunca güvence sağlamaktadır.

Telefon kaskosu kaç defa kullanılır?

Telefon kaskosunun kaç defa kullanılacağı sigorta...şirketine göre değişebilmektedir. Kullanım adetle veya tutarla sınırlandırılabilmektedir. Örneğin cihazın hasarlanması...durumunda, yılda verilen onarım hizmetinin kaç adet olduğu ya da nakit ödeme yapıp yapmayacağı sigorta şirketlerinin poliçe...kapsamlarına göre değişebilir. Cep telefonu sigortasının hangi teminatının kaç defa ve nasıl kullanılacağını, teklif alırken...öğrenebilirsiniz.

Telefon kasko şartları nelerdir?

Cep telefonu...sigortanızı satın alıp poliçeniz düzenlendikten sonra, 15 gün içerisinde telefonunuza bir mobil uygulama indirerek uygulama...vasıtasıyla cep telefonu için doğrulama testi yapmanız gerekmektedir. Test başarılı olmaz ise poliçeniz iptal...edilir.

Telefon sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler...nelerdir?

 • Hangi riskleri teminat altına aldığına
 • Onarım için belirlenen adet ya da tutar...limitlerine
 • Nakit ödeme yapıp yapmadığına
 • Eş değer cihaz temin edip etmediğine dikkat...edilmelidir.

 Telefon kasko firmaları...hangileridir?

Cep telefonu kaskosu yapan firmalardan başlıcalarının, Gulf Sigorta, HDI Sigorta ve...Axa Sigorta olduğu söylenebilir.

İhtiyacınız Olan Diğer Sigorta Branşlarımızdan Teklif Alabilirsiniz!

Aracınızın...zorunlu trafik sigortasını ve kaskosunu yaptırmayı düşünüyorsanız ya da yenileme zamanınız geldiyse trafik sigortası
ya da kasko teklifi alarak fiyatları...inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda sağlığınızı güvence altına almak için sağlık sigortası teminat ve fiyat detaylarını öğrenebilirsiniz.
Magdeburger SigortaSigortam.net ile Magdeburger Sigorta gibi Türkiye’nin en iyi şirketlerinin sigorta fiyatlarına ulaşmak çok kolay....Magdeburger Sigorta,
kasko, özel sağlık...sigortası, konut sigortası, işyeri, ferdi kaza, nakliyat sigortası gibi...ürünleri sunuyor.

Magdeburger Sigorta Hakkında

Magdeburger Sigorta Almanya’da kurulan Mag Magdeburger...Sigorta Şirketi Türkiye Genel Vekilliği adında kurulan ve 1989’e kadar genel vekillik olarak görev yapan bir şirkettir. 1998’de...Magdeburger Sigorta’nın %80'ini Koç Allianz Sigorta, %20’si de Koç Allianz Hayat ve Emeklilik tarafından satın alındı. Sigortam.net üzerinden...Magdeburger Sigorta gibi en iyi sigorta şirketlerinin sigorta fiyatlarına kolayca ulaşın. Dilerseniz 444 24 00...numaralı Sigorta Destek Hattımızdan sigorta satın alın.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL