Aviva Sigorta’nın Adı Artık Unico Sigorta

Unico SigortaTürkiye’deki sigortacalık faaliyetlerine 27 yıl önce başlayan Aviva Sigorta, bundan böyle yoluna Unico Sigorta ismiyle devam edecek. Hollanda ve Almanya’nın finans devleri Hollanda Kalkınma Bankası ve Almanya Kalkınma Bankası ile EMF Capital Partners’ın Türkiye’de yatırım yapma kararının ardından gerçekleşen değişim sonrası Unico Sigorta 5 yılda 1 milyon müşteriye ulaşmayı hedefine koydu.

Sigortalanmak icin HEMEN ARAYIN!
0850 250 2400
İhtiyaciniz olan sigorta branşını seçin, en uygun fiyata 2 dakikada ulaşın!

5 Yılda 1 Milyon Müşteri Hedefleniyor

United Insurance Company – Unico Sigorta’nın Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu ise gerçekleştirdiği basın toplantısında ilk hedeflerinin 309 bin olan müşteri sayısını, 5 yıl içinde 1 milyona çıkartmak olduğunu belirterek, Türkiye’deki ortalama prim üretiminin Avrupa ortalamasının çok çok gerisinde kaldığına dikkat çekti.

Türkiye Afrika’nın Gerisinde

Türkiye’deki sigorta priminin gayri safi milli hasılaya göre orantılandığında Afrika ortalamasının bile yarısına ancak gelebildiğini söyleyen Tabakoğlu, Türkiye’nin sigorta alanında çok önemli bir potansiyele sahip olduğunu ifade etti.

Aviva Sigorta’nın 27 yıllık birikimi ve tecrübesinin desteğini alarak özellikle sağlık ve kasko branşlarında aktif olacaklarının vurgulayan Tabakoğlu, Unico Sigorta çalışanlarının takım elbiseli, resmi görünümlü kişilerden ziyade, çözüm üreten, dinamik görünümlü bir ekip olacağını söyledi.

Benzer İçerikler

Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Ekim 2017 Sonuçları

Trafik Sigortası Primleri Ekim Ayında Ocak Ayına Göre 42 Puan Geriledi

Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi ekim ayı verilerine göre yılbaşından bu yana trafik sigortası...primleri 42 puan, kasko primleri ise ekim ayında ocak ayına göre 11 puan geriledi.

Türkiye’nin ilk ve en büyük sigorta...platformu Sigortam.net, kasko ve trafik sigortası primlerindeki değişimi ortaya koyan Kasko ve Trafik Sigortası...Endeksi’nin ekim ayı verilerini açıkladı. Otomobillere sunulan tekliflerin ağırlıklı ortalamasını gösteren endekse...göre, 2017 başında baz 100 olan kasko sigortası endeksi ekim ayında 11 puan kaybederek 89’a geriledi. Trafik sigortasında ise...yılbaşında 100 olan endeks 42 puan gerileyerek ekim ayında 58 oldu. Sigortam.net CEO’su Tahsin Gürdoğan, endeks...sonuçlarına ilişkin değerlendirmesinde, “İlk olarak ağustos sonuçlarını açıkladığımız Sigortam.net Kasko ve Trafik...Sigortası Endeksi ile araç sahiplerine otomobil sigortalarındaki genel seyre ilişkin bilgi sunmayı sürdürüyoruz. Buna göre bu...yılın ocak ayında ortalama 1.337 TL olan trafik sigortası primleri Ekim 2017 itibariyle 42 puanlık bir düşüş gösterdi ve 782...TL’ye geriledi. Genel eğilime bakacak olursak trafik sigortası primlerinin nisan ayındaki yeni tavan fiyat uygulamasının ardından...keskin bir düşüş gösterdiğini, sonrasında yatay bir seyir izlediğini söyleyebiliriz. Kasko primlerinin ortalaması ise Ocak...2017’de 2.148 TL iken Ekim 2017’de 1.921 TL olarak gerçekleşti. Burada da 11 puanlık bir düşüşten söz edebiliriz. Sigortam.net...olarak araç sahiplerine sigorta yaptırmanın en kolay, en hızlı ve en uygun fiyatlı yolunu sağlarken; sahip olduğumuz büyük veriyi...hizmetlerine sunmayı sürdüreceğiz. Hasar anında olduğu kadar doğru bilgi ihtiyacı konusunda da her zaman müşterilerimizin...yanındayız” diye konuştu. Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’ne göre bu yılın ocak ayından bu yana otomobillerde...
kasko ve...trafik sigortası primlerindeki değişimi gösteren grafik şöyle:    

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL