Aviva Sigorta’nın Adı Artık Unico Sigorta

Unico SigortaTürkiye’deki sigortacalık faaliyetlerine 27 yıl önce başlayan Aviva Sigorta, bundan böyle yoluna Unico Sigorta ismiyle devam edecek. Hollanda ve Almanya’nın finans devleri Hollanda Kalkınma Bankası ve Almanya Kalkınma Bankası ile EMF Capital Partners’ın Türkiye’de yatırım yapma kararının ardından gerçekleşen değişim sonrası Unico Sigorta 5 yılda 1 milyon müşteriye ulaşmayı hedefine koydu.

Sigortalanmak icin HEMEN ARAYIN!
444 24 00
İhtiyaciniz olan sigorta branşını seçin, en uygun fiyata 2 dakikada ulaşın!

5 Yılda 1 Milyon Müşteri Hedefleniyor

United Insurance Company – Unico Sigorta’nın Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu ise gerçekleştirdiği basın toplantısında ilk hedeflerinin 309 bin olan müşteri sayısını, 5 yıl içinde 1 milyona çıkartmak olduğunu belirterek, Türkiye’deki ortalama prim üretiminin Avrupa ortalamasının çok çok gerisinde kaldığına dikkat çekti.

Türkiye Afrika’nın Gerisinde

Türkiye’deki sigorta priminin gayri safi milli hasılaya göre orantılandığında Afrika ortalamasının bile yarısına ancak gelebildiğini söyleyen Tabakoğlu, Türkiye’nin sigorta alanında çok önemli bir potansiyele sahip olduğunu ifade etti.

Aviva Sigorta’nın 27 yıllık birikimi ve tecrübesinin desteğini alarak özellikle sağlık ve kasko branşlarında aktif olacaklarının vurgulayan Tabakoğlu, Unico Sigorta çalışanlarının takım elbiseli, resmi görünümlü kişilerden ziyade, çözüm üreten, dinamik görünümlü bir ekip olacağını söyledi.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL