444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Aviva Sigorta’nın Adı Artık Unico Sigorta

16 Eylül 2015

Türkiye’deki sigortacalık faaliyetlerine 27 yıl önce başlayan Aviva Sigorta, bundan böyle yoluna Unico Sigorta ismiyle devam edecek. Hollanda ve Almanya’nın finans devleri Hollanda Kalkınma Bankası ve Almanya Kalkınma Bankası ile EMF Capital Partners’ın Türkiye’de yatırım yapma kararının ardından gerçekleşen değişim sonrası Unico Sigorta 5 yılda 1 milyon müşteriye ulaşmayı hedefine koydu.

Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata 3 dakikada ulaşın!

5 Yılda 1 Milyon Müşteri Hedefleniyor

United Insurance Company - Unico Sigorta’nın Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu ise gerçekleştirdiği basın toplantısında ilk hedeflerinin 309 bin olan müşteri sayısını, 5 yıl içinde 1 milyona çıkartmak olduğunu belirterek, Türkiye’deki ortalama prim üretiminin Avrupa ortalamasının çok çok gerisinde kaldığına dikkat çekti.

Türkiye Afrika’nın Gerisinde

Türkiye’deki sigorta priminin gayri safi milli hasılaya göre orantılandığında Afrika ortalamasının bile yarısına ancak gelebildiğini söyleyen Tabakoğlu, Türkiye’nin sigorta alanında çok önemli bir potansiyele sahip olduğunu ifade etti.

Aviva Sigorta’nın 27 yıllık birikimi ve tecrübesinin desteğini alarak özellikle sağlık ve kasko branşlarında aktif olacaklarının vurgulayan Tabakoğlu, Unico Sigorta çalışanlarının takım elbiseli, resmi görünümlü kişilerden ziyade, çözüm üreten, dinamik görünümlü bir ekip olacağını söyledi.


Okumaya Devam Edin

Aviva Sigorta Konut Sigortası Genel ve Özel Şartları

23 Haziran 2010 Çarşamba
Aviva Sigorta Konut Sigortası Genel ve Özel Şartları

En uygun Aviva Sigorta Kasko Sigortası Fiyatları Sigortam.net'te!

28 Şubat 2012 Salı
Aviva Sigorta dan İhtiyacınıza En Uygun Kasko Teklifini Alın!

Sigortam.net'ten Alabileceğiniz Aviva Sigorta Ürünleri

15 Ağustos 2012 Çarşamba
Aviva Grubu sigortacılık alanında 315 yıllık deneyime sahip ve dünyanın altıncı büyük sigorta grubudur.