Unico Sigorta

Unico Sigorta kasko, trafik sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!

Unico Sigorta

Unico Sigorta Hakkında

Unico Sigorta, Türkiye’nin 27 yıllık deneyimiyle sigorta şirketleri arasında önemli bir konumda bulunan Aviva Sigorta’nın isim değiştirmesi sonrası Almanya ve Hollanda’nın finans devlerinin de desteği ile tam adı United Insurance Company  - Unico Sigorta olarak yoluna devam etmektedir.
 
Türkiye’deki sigortacılık faaliyetlerine 1988 yılında başlayan Aviva Sigorta’nın birikim ve tecrübesine ek olarak, Londra merkezli EMF Capital Partners, Almanya Kalkınma Bankası ve Hollanda Kalkınma Bankası’nın da desteğini alan Unico Sigorta sigorta sektörüne yeni bir vizyon getirmeyi hedefliyor.

Unico Kasko Sigortası

Unico kasko sigortası ile aracınızı çarpma, çarpılma, yanma ve çalınma gibi büyük masraf çıkartacak risklere karşı güvence altına alabilirsiz. Unico kasko fiyatları ve teminatları hakkında detaylı bilgi edinmek için teklif alabilirsiniz.

Unico Trafik Sigortası

Unico trafik sigortası ile karşı tarafa verebileceğiniz maddi ve bedeni zararları sigorta güvencesine alabilirsiniz. Unico trafik sigortası fiyatları ve teminatlarını diğer sigorta şirketlerinin teklifleri ile karşılaştırarak en uygun trafik sigortasını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Unico Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Unico Sigorta hasar sorgulama işlemini Unico'nun online işlemler sayfasından yapabilirsiniz. Hasar sürecini takip ederek en kısa sürede hasar sürecini tamamlayabilrsiniz.

Unico Sigorta Anlaşmalı Servisler

Unico anlaşmalı servisler listesinde yer alan ve size en yakın olan kuruma aracınızı götürerek tamir işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Unico kasko anlaşmalı servisler için güncel listeyi kontrol etmenizde fayda var. Sigorta şirketleri anlaşmalı servisleri değiştirebilirler. Bu sebeple sonrasında mağdur olmamak adına size en yakın anlaşmalı kurumu bulurken Unico'nun kendi sitesinden teyit edin.