Yabancı Şirketler, İnternet Sigortacılığını Arttırdı

 
’Sigorta Marketi’, en kısa zamanda en uygun poliçenin temin edilmesini sağlıyor.
  İnternet sigortacılığının son yıllarda büyük bir gelişim gösterdiğine dikkat çeken Sigortam.net genel müdür yardımcısı Özgür Zeybek, şirketlerin bu alanı yeterince değerlendiremediğine dikkat çekti.
 Türkiye'de internet kullanımının her alanda büyük bir gelişme gösterdiğini hatırlatan Sigortam.net Genel Müdür Yardımcısı Özgür Zeybek, sigorta şirketlerinin daha çok ürün tanıtımı için kullandıkları internetin, yabancıların girişiyle büyük bir yaygınlık gösterdiğini dile getirdi.
 Zeybek, “Site sadece birkaç dakikada istenilen sigortaya yönelik farklı sigorta şirketlerinin ürünlerini karşılaştırarak kişilerin oturdukları yerden en uygun fiyat ve koşuldaki poliçeleri almalarını sağlıyor” dedi. Sitenin, bir “Sigorta Marketi” konumunda olduğunu anlatan Zeybek'e göre, kaliteye ve detaylara önem veren kişi ve şirketler, Sigortam.net'te birçok sigorta şirketinin ürünlerini karşılaştırmalı olarak görme, kendilerine en uygun poliçeyi seçerek en uygun fiyata ve en hızlı şekilde alma imkânına sahip oluyor.
 “Yabancı şirketlerin sektöre girmesiyle artan yatırımlar, şirketleri internet ortamında daha fazla çalışma yapmaya yönlendiriyor. Sigortam.net’in sektöre getirdiği yenilikleri yakından takip eden şirketler kendi altyapılarında gerekli düzenlemeyi yapmaya başladılar” diyen Zeybek, gelişimin bu yıl da süreceği kanısında..
 

‘Kolay kasko’yla hızlı alım

 Sigortam.net'in bu yıla ilişkin projeleri hakkında da bilgi veren Özgür Zeybek, bu yılın en önemli çalışmalarından birinin 'Kolay kasko' olduğunu söyledi. Zeybek'in verdiği bilgiye göre, sigorta şirketinin kasko ürününe sadece bir tek adımla ulaşma fırsatı sunan uygulama ile online olarak teklif almak isteyen kişiler yalnız gerekli bilgileri vererek onlarca ürünü karşılaştırabiliyor, poliçe kriterlerini değiştirerek risklerine ve kendilerine en uygun ürünleri oluşturabiliyorlar. Karşılaştırmalı olarak teklif almak ve yüzlerce satın alma seçeneği ile her bütçeye ve ihtiyaca uygun ürün bulunabiliyor.


Sigortam.net'ten poliçe alın, otomobil kazanın
 

 Sigortam.net, tüm sigorta ihtiyacı olan müşterilere yönelik hediye otomobil kampanyası düzenledi. Sigortam.net, düzenlediği kampanya ile 1 Nisan-13 Haziran tarihleri arasında 100 YTL'nin üzerinde kasko, sağlık, trafik, seyahat, dask, yıllık hayat, ferdi kaza, eğitim, herkese acil sağlık, herkese birikim gibi bireysel bir sigorta poliçesi alanlar arasında yapılacak çekilişle 1 kişiye 2008 model Opel Corsa 1.2 Essentia Twinport hediye ediyor. Sigortam.net'ten bireysel ihtiyaçlara yönelik alınacak her tür si¬gorta poliçesi ayrı bir şans olurken, her 100 YTL, 1 adet çekiliş şansı kazandırıyor. Sadece gerçek kişilerin katılabileceği kampanya dahilinde poliçe tutarı arttıkça Opel Corsa kazanma şansı da artıyor.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL