Filo Sigortalarını Online Kontrol Etme Fırsatı - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Filo Sigortalarını Online Kontrol Etme Fırsatı

 

Filo sigortalarınızı online kurumsigortam.net'te takip edin
 
Sigortam.net' in personel sağlık sigortaları veya filo sigortaları gibi adetsel büyüklüğü olan sigorta portföyüne sahip firmalara yönelik oluşturduğu kurumsigortam.net hizmeti, firmaların sigortayla ilgili tüm işlemlerini kendilerine entegre edilecek bir yapı içerisinde gerçek zamanlı olarak web kanalıyla görmelerini sağlıyor. Kurumsigortam.net, online teknolojileri kullanmayı alışkanlık haline getirmiş firmaların aynı alışkanlıklarını sigorta ile ilgili detaylarda da kullanabilmelerini amaç edinerek hazırlanmış bir online sigorta takip programı olup kullanımındaki kolaylığı ile de dikkat çekiyor. Kurumsigortam.net portföyünde; Tunik eloktromekanik, Yeni Antalya Transport,Güney 2M Dağıtım Pazarlama, Ayhanlar Holding, Teknoloji Holding, Zümrüt Tekstil, Neotek Kimya, Çobantur Nakliyat, İkinciler Holding gibi şirketler yer alıyor.

Benzer İçerikler

Sigortanın Yeni Adresi Sigortam.net

30 Ekim 2005, Pazar / Ekonomist

İnternet teknolojilerini kullanarak bireylerin ve firmaların tüm sigorta alım ve takip işlemlerinde paradan ve zamandan tasarruf etmeleri için 27 Mart 2001 tarihinde faaliyete geçen Sigortam.net, İlab Holding'e bağlı bir sigorta ve reasürans brokerlığı şirketi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Devamını Oku

UND Üyelerine Uygun Fiyatla Sigorta

25 Ekim 2007, Perşembe / Dünya

Sigortam.net, UND üyelerini uygun fiyatla sigortalatacak.

Devamını Oku

Sigortam.net Tanıtım Videosu İngilizce Anlatım – 2008

  Sigortam.net Tanıtım Videosu İngilizce Anlatım – 2008       En iyi kasko sigortası, en iyi trafik sigortası, en iyi sağlık sigortası Sigortam.net'te. Hemen sigorta sorgulama yapın, en iyi fiyatlara ulaşın.                  En iyi kasko sigortası, en iyi trafik sigortası, en iyi sağlık sigortası Sigortam.net'te. Hemen sigorta sorgulama yapın, en iyi fiyatlara ulaşın.                  

Devamını Oku