444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Filo Sigortalarını Online Kontrol Etme Fırsatı

01 Kasım 2006

 

Filo sigortalarınızı online kurumsigortam.net'te takip edin
 
Sigortam.net' in personel sağlık sigortaları veya filo sigortaları gibi adetsel büyüklüğü olan sigorta portföyüne sahip firmalara yönelik oluşturduğu kurumsigortam.net hizmeti, firmaların sigortayla ilgili tüm işlemlerini kendilerine entegre edilecek bir yapı içerisinde gerçek zamanlı olarak web kanalıyla görmelerini sağlıyor. Kurumsigortam.net, online teknolojileri kullanmayı alışkanlık haline getirmiş firmaların aynı alışkanlıklarını sigorta ile ilgili detaylarda da kullanabilmelerini amaç edinerek hazırlanmış bir online sigorta takip programı olup kullanımındaki kolaylığı ile de dikkat çekiyor. Kurumsigortam.net portföyünde; Tunik eloktromekanik, Yeni Antalya Transport,Güney 2M Dağıtım Pazarlama, Ayhanlar Holding, Teknoloji Holding, Zümrüt Tekstil, Neotek Kimya, Çobantur Nakliyat, İkinciler Holding gibi şirketler yer alıyor.

Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Yeni Konsept

20 Temmuz 2003 Pazar

20 Temmuz 2003, Pazar / Dünya

Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı hizmet sunumunu gerçekleştiren şirketlerinden biri olarak nitelendirilen Sigortam.net, geliştirdiği teknoloji ve hiz­met sunum yaklaşımı ile sigorta sektöründeki değişimin başlatıcısı olduğuna inanıyor.

Gerçek Riske Online Poliçe

17 Mart 2003 Pazartesi

17 Mart 2003, Pazartesi / ITBusiness

Türkiye'nin finansal hizmetler alanın­daki ilk örneklerinden biri olan Sigortam.net ise, riske karşı 'yenilikçi hizmet su­numu yaklaşımı' ile Türkiye'de a-ticaret (Adaptive Commerce) uygulamasını ger­çekleştiriyor.

Sigortam.net ile Bireysel Emeklilik

05 Aralık 2003 Cuma

05 Aralık 2003, Cuma / Nokta Dergisi

Türkiye'de internet aracılığı ile karşılaştırmalı sigorta alım hizmeti sunan ilk sigorta brokerı olan Sigortam.net, Bi­reysel Emeklilik Sistemi ile il­gili geniş ve kapsamlı bilgiler içeren www.besonline.net site­sini açtı.