Sigortam.net’ten Gaziantepli Çocuklara Kış Yardımı

Ensonhaber.com
Sigortam.net, Gaziantep’teki Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu için kendi çalışanları arasında bir yardım kampanyası düzenledi.
Sigortam.net'ten Gaziantepli Çocuklara Kış Yardımı
Tüm çalışanların katkılarıyla oluşturulan “kışlık yardım paketi” Gaziantep’in Nizip ilçesindeki ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırıldı.
Sigortam.net çalışanları, kış koşullarının zorlu geçtiği Güneydoğu’da ekonomik olarak zor durumda olan öğrencilerin eğitimlerinin aksamadan devam edebilmesi için kendi imkanlarıyla bir okula destek oldular.

Çalışanlar Büyük İlgi Gösterdi

Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan’nın önderliğinde Gaziantep’in Nizip İlçesi’nde bulunan Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu’ndaki öğrencilere kış yardımı yapmak amacıyla organize olan Sigortam.net çalışanları, kısa süre içinde pek çok ihtiyaç malzemesi alacak kadar yardım topladılar. Çalışanların büyük ilgisi ve katılımıyla gerçekleşen kampanyaya İlab Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa E. Say ve Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan’nın da maddi/manevi destek ve katkıları oldu.

Yardım Kampanyasında Alınanlar

Sigortam.net çalışanları yardım kampanyası kapsamında öncelikle Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu öğrencilerine; palto, hırka, okul kıyafeti, kitap ve kırtasiye malzemeleri alınırken ilçedeki yardıma muhtaç çocuklar için çocuk bezi, mama ihtiyaçları için de ayrıca bir yardım fonu yaratılarak okul aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Toplanan yardımların bir kısmı ile de Sigortam.net çalışanları adına TEGV (Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı)’na bağışta bulunuldu
Kampanya süresince, tüm Sigortam.net çalışanları yardım malzemelerinin araştırılması, satın alınması, ulaştırılması ve paketlenmesi konularında aktif rol aldılar. Kampanya sonunda yardım malzemeleri yerine ulaştıktan sonra öğrencilerden gelen teşekkür mesajları ise tüm bu emekleri için alınabilecek en büyük ödül oldu.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL