444 24 00
7/24 Yanınızdayız

İşyerlerine Özel Sigortacılık Hizmeti

30 Ekim 2005

Sigortam.net, işyeri poliçelerinde özel risk analizi yaparak yüzde 40'lara varan indirim olanağı sağlıyor. Sigortam.net Kurumsal Satış Ekibi ile firmalara çok özel sigortacılık hizmeti veriyor. Karşılaştırmalı sigorta alım sitesi Sigortam.net, firmaların mevcut risk yapılarını inceleyerek, sektöre özel risklerini değerlendirerek, doğru riske doğru güvence alınmasını sağlıyor. Bu çalışma neticesinde doğru riskler poliçeye dahil edilirken, gereksiz teminatlar poliçeden çıkartılıyor.


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Yeni Konsept

20 Temmuz 2003 Pazar

20 Temmuz 2003, Pazar / Dünya

Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı hizmet sunumunu gerçekleştiren şirketlerinden biri olarak nitelendirilen Sigortam.net, geliştirdiği teknoloji ve hiz­met sunum yaklaşımı ile sigorta sektöründeki değişimin başlatıcısı olduğuna inanıyor.

Gerçek Riske Online Poliçe

17 Mart 2003 Pazartesi

17 Mart 2003, Pazartesi / ITBusiness

Türkiye'nin finansal hizmetler alanın­daki ilk örneklerinden biri olan Sigortam.net ise, riske karşı 'yenilikçi hizmet su­numu yaklaşımı' ile Türkiye'de a-ticaret (Adaptive Commerce) uygulamasını ger­çekleştiriyor.

Sigortam.net ile Bireysel Emeklilik

05 Aralık 2003 Cuma

05 Aralık 2003, Cuma / Nokta Dergisi

Türkiye'de internet aracılığı ile karşılaştırmalı sigorta alım hizmeti sunan ilk sigorta brokerı olan Sigortam.net, Bi­reysel Emeklilik Sistemi ile il­gili geniş ve kapsamlı bilgiler içeren www.besonline.net site­sini açtı.