Kadir İnanır Sigortam.net’in Yeni Reklam Filmiyle Ekranda

Hürses Gazetesi | Sigortam.net

Türk sinema tarihinin “arabasına iyi bakan” efsane oyuncusu Kadir İnanır, “Zamanı gelince de en iyi kasko ve trafik sigortası için Sigortam.net’e bakarım” dediği yeni reklam filmiyle, yine ekranlarda. 2001 yılında kurulan, Türkiye’deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip İlab Holding yatırımı Sigortam.net’in Kadir İnanır’lı yeni reklam filmi 3 Kasım 2016 günü yayına girdi. 2014 yılından bu yana bir dizi reklam filminde, internetten bulduğu sevimli keçi ile başrolü paylaşan efsane isim Kadir İnanır, bu kez de Sigortam.net’in en uygun kasko ve trafik sigortası fiyatlarına dikkat çekiyor.

İnanır, rol aldığı yeni reklam filminde “başına bir iş gelmesi durumunda” yine Sigortam.net’in 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan rahatça faydalandığını vurgularken, bakışlarıyla da arabayı dağıtmayı ihmal etmiyor. Ayrıca “trafik ve kaskoda yüzde 45’e varan fiyat avantajı” ve “hasar hizmeti” diyor, Sigortam.net hallediyor. Kadir İnanır ve internetten bulduğu keçisinin konu olduğu ilk reklam filmi 2014 yılında yayınlanmış ve büyük yankı uyandırmıştı. Tribal Worldwide İstanbul tarafından hazırlanan yeni kampanyanın reklam filmlerinin yönetmenliğini Anima İstanbul’dan Walky/Talky üstlendi.

Kadir İnanır Sigortam.net'in Yeni Reklam Filmiyle Ekranda

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL